شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چاقي

1. سلام
    سوال من اينكه من از بچه گي اندامم پر و تبل بوده و هميشه اضافه وزن داشتم و از دوران دبيرستانم هم خيلي چاق شدم. خيلي سعي كردم ر‍‍‍ژيم بگيرم اما زياد موفق نبودم.حالا حدود 22 سال دارم و قدم 168 و 96 يا 97 كيلو وزن دارم كه خيلي عذابم مي ده.و ديگه حوصله رژيم ندارم.يه چيزي كه باعث چاقيمه من غذا زياد نمي خورم اما واقعا وابستگيه رواني به شيريني دارم .خيلي كيك مي خرم .و باعث آرامش هست شايد خنده دار باشه ولي خوشحالم مي كنه و يه جوري رضايتي برامن داره.كه وقتي رژيم مي گيرم آن رضايت را از دست مي دم و رژيم را ول مي كنم.و الان كه فقط 2 ماه كه توي خونه هستم 4 كيلو اضافه وزن پيدا كردم و خيلي عذاب مي كشم.خيلي دكتر رفتم حتي روانشناسم رفتم اما بي فايده بود.من بايد چي كار كنم كه اينقدر تند تند چاق مي شوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته ارثي هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين موضوع واقعا عذابم مي دهو اعتماد به نفسمم گرفته!!!!!!!!!!!

2. سلام
    در هر شرايطي كه ميزان دريافت كالري از مواد مصرفي روزانه بيشتر از ميزان مصرف آن در بدن باشد اضافه وزن رخ ميدهد.
    شما ميتوانيد ميزان دريافت  كالري خود را كمي كمتر از مقدار مورد نياز بدن كنيد تا با گذشت زمان موجب كاهش وزن شود
    اگر سر خود را به يك كاري گرم كنيد و يا در خارج از خانه فعاليتي داشته باشيد در كنترل ميزان مصرف شيريني به شما كمك ميكند .
    اين فكر را بكنيد كه مصرف بيش از اندازه شيريني جات موجب ديابت ميشود و آنوقت شما مجبور ميشويد براي هميشه با شيريني خداحافظي كنيد .
    پس روي رژيم غذايي خود تجديد نظر كنيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام دكتر صادقي
    من به دكتر متخصص غدد مراجعه كردم.دكتر به من 100 تا قرص متفورمين داد و توصيه كرد براي كاهش وزن روزي دوتا بخورم و گفته اگر با ورزش همراه باشد حتما وزن كم خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا واقعا اين قرصها تاثيري دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا بدون ورزش هم تاثير دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنونننننننننننننننننننننننننننن از كمك شما

4. fatemeh_ahvazi نوشته است: سلام دكتر صادقي
    من به دكتر متخصص غدد مراجعه كردم.دكتر به من 100 تا قرص متفورمين داد و توصيه كرد براي كاهش وزن روزي دوتا بخورم و گفته اگر با ورزش همراه باشد حتما وزن كم خواهد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا واقعا اين قرصها تاثيري دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا بدون ورزش هم تاثير دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنونننننننننننننننننننننننننننن از كمك شما

سلام،
    پزشکتان توصیه خوبی داشتن اند، حتما فعالیت بدنی و مصرف انرژی برای کم کردن وزن شما لازم است.

لطفا در استفاده از !
    و ؟ در مطالبتان توجه کنید، یک عدد از این علایم هم منظور شما را می رساند.

5. fotros

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید.من 22 سالمه و قد 178 وزن80 لطفا کمکم کنید چه طوری وزنم را کم کنم البته طبیعی .ممنون.اگه میشه یه برنامه ورزشی و غذایی بدید.

6. سلام با كسب اجازه از آقاي دكتر  تنها راه كاهش وزن خوردن به اندازه متعادل است ودوم تا مي تواني ورزش بكن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید