شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری و گواهی

1. سلام

دوتا سوال داشتم

1)امکان حاملگی در روز دوم پریود وجود داره؟
    2)متخصص زنان برای دادن گواهی بکارت نزدیکی مقعد را هم ببرسی میکند یا فقط پرده را معاینه می کند؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام

1- روز دوم پریود اگر منظورتون روز دوم شروع خونریزی هست میشه گفت خیر احتمال بارداری وجود ندارد ولی اگر روز دوم بعد از اتمام خونریزی هست اونوقت احتمال بارداری در این زمان هرچند کمه اما صفر نیست ، بخصوص اگر پریود نامنظم بوده باشه

2-  خیر کاری به مقعد ندارند و فقط در مورد بکارت بررسی صورت می گیرد

3. سلام جناب sami28
    همون طور که در پست های قبل میبینید من از شما یه سوالی کردم و شما هم جواب دادین و در یه پسته دیگه به یه خانومه دیگه که در مورد نزدیکی در دوران قائدگی سوال کرده بود هم گفته بودین احتمال بارداری وجود نداره به خصوص خانمهایی که پریود منظمی دارن
    حالا سوال من اینه که یعنی اگه کسی پریود منظمی نداشته باشه در روز دوم خونریزی احتمال بارداری هست؟؟ یا این که شما اون حرف منظم رو به اون خانم برای تاکید بیشتر گفته بودین؟ و دیگه اینکه با توجه به اینکه من الان در روز 6 پریود(خونریزی) هستم و تقریبا دیگه الان خونریزی خیلی کمی دارم  باید چه کار کنم خوردن قرص ضد بارداری الان فایده ای داره و اصلا لزوم داره یا خیر؟؟
    ممنون

4. سلام

در پریود های نامنظم گاهی خونریزی به دلایل دیگری با پریود اشتباه گرفته می شود و در اینحالت شانس بارداری کمی وجود دارد
    اما در خود پریود احتمال بارداری میشه گفت صفر هست و جای نگرانی نیست

شما نگران نباشید باردار نیستید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید