شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

محصولات لاغری شرکت Yves Rocher

1. سلام

من تازه عضو شدم خواهش می کنم برای اینکه به این سایت اعتماد کنم جوابم بدین

من در قسمت زیر ناف به طرف پائین دچار چاقی موضعی هستم به شکل برآمده یعنی اصلا شل نیست.

با رژیم هم از بین نرفته یعنی کوچکتر شده و لی خیلی کم

یک کاتالوگ از شرکت Yves Rocher به دستم افتاد که به محصولی به نام Lipophenol Vegetal  بر خوردم که نوشته بود برای لاغری و رفع سلولایت .من اون را تهیه کردم و5 روزه شروع کردم .
    ولی رفتم تو اینترنت سرچ کردم سایتی اومد که گفته بود برای شکل دادن به بدن است و بعداز 1 ماه مثلا اگه به باسن بزنی مثل باسن جنیفر لوپز می شه من ترسیدم که نکنه شکم منو بیشتر حالت بده و بزگتر کنه .
    سلولایت هم خوندم به معنی چربی برجسته بود خوب شکم من هم برجسته است .

تورو خدا بگید من چه کار کنم با اینکه هزینه کردم نمی خوام به ضرر باشه و بدتر بشه .تو کاتالوگ نوشته بود برای لاغری  و رفع سلولیت و بیشتر هم برای باسن و پهلو نوشته بود ولی خوب چاقی من سیبی است و مردونه شکم دارم و اصلا باسن ندارم .

می تونم خواهش زود راهنمائیم کنید ممنون

2. ghazalsaghi نوشته است: سلام

من تازه عضو شدم خواهش می کنم برای اینکه به این سایت اعتماد کنم جوابم بدین

من در قسمت زیر ناف به طرف پائین دچار چاقی موضعی هستم به شکل برآمده یعنی اصلا شل نیست.

با رژیم هم از بین نرفته یعنی کوچکتر شده و لی خیلی کم

یک کاتالوگ از شرکت Yves Rocher به دستم افتاد که به محصولی به نام Lipophenol Vegetal  بر خوردم که نوشته بود برای لاغری و رفع سلولایت .من اون را تهیه کردم و5 روزه شروع کردم .
    ولی رفتم تو اینترنت سرچ کردم سایتی اومد که گفته بود برای شکل دادن به بدن است و بعداز 1 ماه مثلا اگه به باسن بزنی مثل باسن جنیفر لوپز می شه من ترسیدم که نکنه شکم منو بیشتر حالت بده و بزگتر کنه .
    سلولایت هم خوندم به معنی چربی برجسته بود خوب شکم من هم برجسته است .

تورو خدا بگید من چه کار کنم با اینکه هزینه کردم نمی خوام به ضرر باشه و بدتر بشه .تو کاتالوگ نوشته بود برای لاغری  و رفع سلولیت و بیشتر هم برای باسن و پهلو نوشته بود ولی خوب چاقی من سیبی است و مردونه شکم دارم و اصلا باسن ندارم .

می تونم خواهش زود راهنمائیم کنید ممنون

سلام
    خانم هرکسی که شکم بزرگ و برجسته ای داشت لزوما دچار سلولیت نیست و هر محصولی که ادعا کرد می تواند روی سلولیت و چاقی موضعی تاثیر بگذارد ، لزوما تاثیر گذار نیست
    سلولیت تجمع غیرعادی چربی زیر پوست هست که به پوست حالت پرتقالی و ناهموار می دهد
    برای درک بهتر سلولیت دو عکس زیر احتمال کمکتون می کنند

بنظر من محصولاتی بصورت ژل و کرم نمی تونن تاثیر خاصی رو سلولیت بگذارند

از هیچ محصول ورزشی و دارویی انتظار آب کردن چربی بصورت موضعی نباید داشته باشید و بنظر من شما از این محصول امیدوارانه استفاده کنید اما اگر نتیجه خاصی نگرفتید تعجب نکنید چون اینها عمدتا تبلیغات بی پایه و اساس هستند

ترک مصرف مواد قندی و نوشابه ها
    ترک استفاده از مواد شور و پر نمک
    رژیم متعادل
    مصرف مقدار کافی آب
    ورزشهای هوازی
    و ماساژ مناطق درگیر
    هم می تونه شما رو در کاهش وزن کمک کنه هم در مورد سلولیت احتمالی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به: