شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف داروي vig rx

1. سلام دكتر رهام
    مي خواستم بدانم ايا مصرف داروي vig rx باعث بزرگ شدن الت مردانه ميشود، اگر ميشود به چه اندازه بزرگ ميشود وچه مقدار دارو بايد مصرف شود من تبليغ اين دارو را در سايت شما ديدم لطفا راهنمايي لازم را انجام دهيد باكمال تشكر

لطفا كساني كه از اين دارو استفاده كرده اند ونتيجه را ميدانند نيز به من جواب ان را بدهند

2. metall

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،واقعيتش هيچ كدام از اين كرم ها تاثير چنداني نداره...تنها 3 راه براي افزايش طول آلت تثبيت شده.....ماساژ آلت (به روش هاي خاص penis enlargment سرچ كن راحش تو بعضي از سايتا هست)....pump و جراحي..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. 5908 نوشته است: سلام دكتر رهام
    مي خواستم بدانم ايا مصرف داروي vig rx باعث بزرگ شدن الت مردانه ميشود، اگر ميشود به چه اندازه بزرگ ميشود وچه مقدار دارو بايد مصرف شود من تبليغ اين دارو را در سايت شما ديدم لطفا راهنمايي لازم را انجام دهيد باكمال تشكر

لطفا كساني كه از اين دارو استفاده كرده اند ونتيجه را ميدانند نيز به من جواب ان را بدهند

سلام

برای کسب منبع مالی جهت تداوم فعالیت این سایت ، مدیران تصمیم گرفته اند تبلیغات اینترنتی رو به سایت اضافه کنند اما مفهوم این عمل این نیست که هرچه در این تبلیغات دیدید مورد تایید پزشکان و مجامع علمی هست
    در مورد این داروی بخصوص قبلا هم صحبت کردیم و کافیه شما عبارت " ویگرس " رو در سایت جستجو کنید
    این دارو هیچ تاثیری در افزایش طول آلت ندارد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سلام،
    همانطور که بارها گفته شده قدم اول تایید کوچک بودن آلت توسط پزشک است و این بدان معنی است که اندازه آلت برای نزدیکی موثر و کارا مناسب نیست؛ سپس راهکارهای مناسب برای بیمار اعمال خواهد شد.

در قسمت پایین تمام صفحات سایت جملاتی ذکر شده که توجه به آنها لازم است:

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
    .:: برداشت از مطالب اين سايت با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
    .::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، طبق قوانین حق تکثیر متعلق به دکتر رهام صادقی مي باشد :::.

5. سلام دوستان
    من امتحان کردم و جواب گرفتم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید