شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرده بکارت ..

1. سلام عزيزم درست تو همين صفحه آقايmaepc اين سوال رو كه ماله يكي ديگه از دوستان بوده پاسخ دادن، بهترين راه مراجعه به پزشك متخصص براي فهميدن سلامت يا عدم سلامت پرده شماست، و اين امكان داره كه مامان شما داري پرده حلقوي بوده شما نيز پردتون از همين نوع بوده باشه ولي عزيزم وراثت 100% كه نيست!!!
           شمابهتر به يه متخصص مراجعه كنيد مسئله رو با ايشون درميون بزاريد و اگه هم خيلي از اين موضوع ميترسيد البته شايد حرف من اصلا درست نباشه ولي خب مي تونيد بگيد براي معاينه پردتون و تشخيص نوعش مراجعه كردين مطمئنا ايشون به شما مي تونه بهتر از هر شخص ديگه اي كمك كنه دوما عزيزم اين كه خودت رو بكشي درمان نيست الان علم پيشرغت كرده و هر بيماري علاجي داره اينقدر به زندگي بد فكر نكن حالا برو دكتر شايد اصلا اين موضوع پيش نيومده باشه مطمئا باش دكتر براي كمك به بيمار نه ابروريزي بيمارش يه دكتر بهتر مي تونه راهنماييت كنه!

2. سلام- من در اثر فشار هاي روحي زيادي كه داشتم به ماما مراجعه كردم- ايشون گفتن كه پرده بكارت من سالم از نوع هلالي و خوندار است. اما گفتن عفونت قارچي دارم بعد با انگشت 60 قارچم رو پاك كردن.من خيلي ترسيدم-ممكنه كه پرده بكارتم در اثر پاك كردن قارچ پاره شده باشه؟ چون وقتي با دستمال خودم رو پاك كردم 1 الي 2 قطره خون ( خيلي كم) رو دستمال بود. ممكنه كه اون خون در اثر خراشيدگي پوستم باشه نه پرده بكارت؟

3. سلام.خسته نباشید.ممنون از زحماتتون

1سالی میشه که نامزدی کردم
    طی این مدت چندین بار با هم عشقبازی کردیم که همراه بود با تحریک آلت و کلیتوریس نامزدم،البته بر روی لباس زیر.بدون هیچ دخولی و هیچ نوع خونریزی.
    حال سوالم اینه که آیا پرده نامزدم سالم هست یا نه؟آیا منقبض و منبسط شدن واژن هنگام ارضاع شدن به بکارت آسیب میرسونه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون نامزدم به شدت نگران و عصبیه

4. سلام دوست عزيز:
      من اطلاع پزشكي ندارم ولي حداقل مي دونم اگه پرده بكارت  به اين صورتي كه شما توضيح دادين آسيب ببينه پس الان هيچ دختري نبايد پرده سالمي داشته باشه چون ممكنه اينجوري با پريدن و يا زمين خوردن هم پاره بشه ! اين نظر شخصي بود اميدوارم اگه اشتباه ميكنم دكتراي عزيز سايت تصحيح كنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    قارچهاي آلت تناسلي خانم ها اصولا در مابين لبهاي بزرگ ات.كه حتي خودتان هم براحتي مي توانيد آنها را پاك كنيد.از طرفي پزشك ماما به بكارت آسيبي نمي رساند
    اگر پزشك دستش را به داخل نبرده است پس خون مشاهده شده ناشي از خراشيدگي سطحي آلت است
    براي كسب اطمينان و رهايي از فكر و خيال به يك پزشك ديگر مراجعه كنيد(اگر پزشك هم به بكارت آسيبي رسانده باشه قابل پيگيري است و مشخص است)

6. damun نوشته است: سلام- من در اثر فشار هاي روحي زيادي كه داشتم به ماما مراجعه كردم- ايشون گفتن كه پرده بكارت من سالم از نوع هلالي و خوندار است. اما گفتن عفونت قارچي دارم بعد با انگشت 60 قارچم رو پاك كردن.من خيلي ترسيدم-ممكنه كه پرده بكارتم در اثر پاك كردن قارچ پاره شده باشه؟ چون وقتي با دستمال خودم رو پاك كردم 1 الي 2 قطره خون ( خيلي كم) رو دستمال بود. ممكنه كه اون خون در اثر خراشيدگي پوستم باشه نه پرده بكارت؟

با سلام
    دوست عزیز نگران نباشید اگر ماما بوده که امکان نداره اسیب برسونه شما هم باید عفونتتون را درمان کنید با نظر متخصص
    ممکنه گاهی اوقات عفونت باعث ایجاد لکه بینی میشود

7. ممنون فریبا خانم از اینکه جوان دادید
    ولی امیدوار بودم یکی از دکترای عزیز نیز لگف میکردند و راهنمایی میکردند....
    در ضمن یادم رفت بگم که  2-3 بار هم پیش اومد که پاهای نامزدم یکمی زیاد باز شده که کمی دردش گرفت.این که مشکلی پیش نمیاره؟

بازم خییییلی تشکر بابت سایت عالیتون

8. سلام :
    فكر كنم جوابي كه من به شما دادم درست بوده چون آقاي سامي تشكر زدن ايشون از دكترهاي سايت هستن تا اونجايي كه من ميدونم .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. ramin_x84 نوشته است: ممنون فریبا خانم از اینکه جوان دادید
    ولی امیدوار بودم یکی از دکترای عزیز نیز لگف میکردند و راهنمایی میکردند....
    در ضمن یادم رفت بگم که  2-3 بار هم پیش اومد که پاهای نامزدم یکمی زیاد باز شده که کمی دردش گرفت.این که مشکلی پیش نمیاره؟

بازم خییییلی تشکر بابت سایت عالیتون

سلام
    و با تشکر از لطف خانم کیانی باید بگم که من پزشک نیستم
    ولی در مورد پاسخی که ایشون به شما دادند باهاشون موافق بودم و نظر من هم دقیقا همون بود به همین خاطر تنها به تشکر کردن اکتفا کردم

در مورد  نامزد شما نه چیزهایی که قبلا گفتید و نه باز شدن پاها باعث آسیب دیدن بکارت نمی شود
    نگران نباشید

ضمنا دکتر صادقی هم اگر با پاسخی موافق باشند تنها به یک تشکر اکتفا می کنند و تا لزومی جهت تصحیح یا تکمیل یک پاسخ وجود نداشته باشه ، دلیل نداره که به هرسوال پاسخ جداگانه ای بدهندو  تشکر کردن نشونه ی پاسخگویی دکتر صادقی هست ( قوانین تالار رو مطالعه کنید )

10. با سلام پرده من از نوع ارتجایی هست و دکتر کهرفتم گفتن چون قبلا دخول داشتی شکل اولیه خودشو از دست داده ولی پاره نشدهو سوال من ار شما اینکه این قضیه برای ازدواج کردن من مسئله ای درست میکنهیا نه؟ آیا کسی که قراره با من ازدواج کنه می تونه بفهمه من قبلا رابطهجنسی داشتم یا نه؟ و اینکه اگه دیگه رابطه ای نداشته باشم به شکل اولیهخودش بر می گرده؟ممنون اگه جوابمو بدین خیلی میترسم

11. اشخاص غیر متخصص از فهمیدن این قضیه تقریبا عاجز هستند ولی چون بکارت شما ارتجاعی هست و ممکنه با دخول کامل دچار خونربزی نشه اگر همسرتون شک کنه و کار به پزشکی قانونی بکشه اونجا همه چیز روشن میشه .بهتره که قبل از این مسایل همسرتون رو از نوع بکارت و مشخصاتی که داره اگاه کنید.وخدمتتون عرض کنم تا جایی که من میدونم بکارت خود به خود ترمیم نمیشه

12. سلام
    می خواستم بدونم خروج باد از واژن در هنگام پریود و هم چنین 2 یا 3 روز قبل و بعدش دلیل بر پاره بودن پرده بکارت است؟ اگر نیست دلیلش را بیان بفرمایید.
    کلا پاره بودن پرده چه علائمی دارد؟

13. sutak نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم خروج باد از واژن در هنگام پریود و هم چنین 2 یا 3 روز قبل و بعدش دلیل بر پاره بودن پرده بکارت است؟ اگر نیست دلیلش را بیان بفرمایید.
    کلا پاره بودن پرده چه علائمی دارد؟

شما مهبل و بکارت رو با لاستیک ماشین اشتباه گرفتید !

سلام

خروج باد از واژن معمولا طبیعیه و البته این مورد رو من در دختران مجرد نشنیده بودم ولی نباید خیلی فرق بکنه
    پاره شدن بکارت هیچ علامت ظاهری در واژن و سایر اندامها نداره
    و تا شما به متخصص زنان مراجعه نکنید و معاینه نشید مشخص نمیشه
    افراد عادی هم عمدتا درد و خونریزی در اولین رابطه رو نشونه وجود بکارت می دونن و غیر از اون دستشون به جایی بند نیست !

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  14. perin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من چند سال پیش با دوستم رابطه داشتم و اون آلتشو فقط به واژنم می مالید (یعنی به زیر دلم می کشید) و هیچ وقت اون رو فرو نکرد آیا احتمال پاره شدن بکارتم هست؟

15. perin نوشته است: سلام من چند سال پیش با دوستم رابطه داشتم و اون آلتشو فقط به واژنم می مالید (یعنی به زیر دلم می کشید) و هیچ وقت اون رو فرو نکرد آیا احتمال پاره شدن بکارتم هست؟

تا زمانی که چیزی وارد واژن نشود بکارت هیچ آسیبی نمیبیند مطمئن باشید
    مورد شما هم که حتی به واژن مالیده نشده چه برسه به دخول و از بین رفتن بکارت

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 36
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید