شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص HD !!!

1. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    خانمی مجرد و حدودا" 23 الی 25 ساله ؛  دقیقا فردای پاک شدن و قطع خونریزی اش رابطه جنسی واژینال داشته است ، و بدلایلی تصمیم گرفت از قرص HD بروش اورژانسی استفاده کند.
    بعد از رابطه با فاصله کمتر از 2 ساعت بعد رابطه ، یک قرص hd را مصرف کرده و متاسفانه قرص بعدی که باید بعد 12 ساعت بعد مصرف میشد را فراموش کرده و (بجای 12 ساعت بعد قرص اول) ؛ حدود 20 ساعت بعد قرص دوم را مصرف کرده و بعد قرص دوم قرص سوم را 12 ساعت بعد ه قرص دوم ؛ مصرف کرده و دیگر تمام.
    حال بعد گذشت حدود یک هفته از رابطه و خوردن قرص و آخرین پریود اش دوباره پریود شده است! علت چه میتواند باشد ؟
    آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟ آیا نیاز به مراجعه به پزشک زنان هست ؟
    این فرد کلا دومین باری است که از قرص های hd در زندگی اش استفاده میکند.

سلام
    اولین مطلبی که باید خدمتتون عرض کنم اینه که استفاده از یک قرص HD در هر نوبت به فاصله 12 ساعت روش اورژانسی نیست و از بارداری جلوگیری نمی کند . توصیه می کنم روش اورژانسی درست رو فرا بگیرید ( می تونید سرچ کنید " روش اورژانسی " )

معمولا فردای قطع خونریزی جزو روز SAFE هست و احتمال بارداری در اون خیلی پایینه ( اگر پریود منظم باشه تقریبا صفر هست )
    و فکر می کنم خونریزی خانم مربوط میشه به مصرف HD و بهم خوردن بالانس هورمنی و جای نگرانی نیست

2. سلام
    خسته نباشید
    من 10 روز بعد از اتمام پریودم رابطه ای داشتم که منی  همسرم روی واژن من ریخت
    من سریع محل رو شستم
    1ساعت بعد 2HD و12ساعت بعد 2hd دیگر خوردم
    ولی 4ساعت  بعد استفراغ کردم
    قرصارو تا 1هفته روزی 1عدد  ادامه دادم و قطع کردم
    طبق تقویم باید 2ام اردیبهشت پریود بشوم
    خیلی خیلی میترسم
    ایا قرصارو درست خوردم؟
    احتمال حاملگی هست؟
    اینکه هنوز پریود نشدم طبیعیه؟
    ممنون میشم از راهنمایتون

3. saharnaz2 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    من 10 روز بعد از اتمام پریودم رابطه ای داشتم که منی  همسرم روی واژن من ریخت
    من سریع محل رو شستم
    1ساعت بعد 2HD و12ساعت بعد 2hd دیگر خوردم
    ولی 4ساعت  بعد استفراغ کردم
    قرصارو تا 1هفته روزی 1عدد  ادامه دادم و قطع کردم
    طبق تقویم باید 2ام اردیبهشت پریود بشوم
    خیلی خیلی میترسم
    ایا قرصارو درست خوردم؟
    احتمال حاملگی هست؟
    اینکه هنوز پریود نشدم طبیعیه؟
    ممنون میشم از راهنمایتون

سلام،
    همان روش که بار اول انجام دادید کفایت می کرده است، با مصرف زیاد قرص احتمالا زمان خونریزی بعدی شما با اختلال مواجه خواهد شد، شما باردار نخواهید شد.

4. سلام
    خسته  نباشید
    من برای سومین بار که مزاحم میشم
    مشکل من مشابه مشکلات دیگران  هست ولی عین اونا نیست
    از طرفی نیاز به دلگرمیه شما دارم
    پس خواهش میکنم جوابم را بدید
    من 11 روز بعد از اتمام پریودم رابطه ای با همسرم  داشتم که منی همسرم روی واژن من ریخت
    من سریع بلند شدم و محل رو شستم
    1ساعت بعد 2قرص اچ دی خوردم
    و 12ساعت بعد 2قرص hd دیگر خوردم
    4ساعت بعد بالا اوردم
    1عدد 24 ساعت بعد خوردم و تا 1هفته روزی 1عدد خوردم و قطع کردم
    طبق تقویم باید 2  یا 3ام اردیبهشت پریود شوم
    ایا قرصا نباید باعث میشد تا زودتر پریود شوم؟
    پیشگیری اورژانسیم غلط بوده؟
    پریودم تا کی ممکنه عقب بیفته؟
    امروز تست بی بی چکمم منفی بود
    ممنون میشم از راهنمایتون

5. saharnaz2 نوشته است: سلام
    خسته  نباشید
    من برای سومین بار که مزاحم میشم
    مشکل من مشابه مشکلات دیگران  هست ولی عین اونا نیست
    از طرفی نیاز به دلگرمیه شما دارم
    پس خواهش میکنم جوابم را بدید
    من 11 روز بعد از اتمام پریودم رابطه ای با همسرم  داشتم که منی همسرم روی واژن من ریخت
    من سریع بلند شدم و محل رو شستم
    1ساعت بعد 2قرص اچ دی خوردم
    و 12ساعت بعد 2قرص hd دیگر خوردم
    4ساعت بعد بالا اوردم
    1عدد 24 ساعت بعد خوردم و تا 1هفته روزی 1عدد خوردم و قطع کردم
    طبق تقویم باید 2  یا 3ام اردیبهشت پریود شوم
    ایا قرصا نباید باعث میشد تا زودتر پریود شوم؟
    پیشگیری اورژانسیم غلط بوده؟
    پریودم تا کی ممکنه عقب بیفته؟
    امروز تست بی بی چکمم منفی بود
    ممنون میشم از راهنمایتون

سلام

روش اورژانسی شما درست بوده
    احتمال بارداری در شما خیلی پایینه و نزدیک صفر هست
    نگران نباشید

علت تاخیر در پریود استفاده از روش اورژانسی و همچنین استرس می تونه باشه
    تست بی بی چک 21 روز بعد از رابطه قابل استناد است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. اصلاح ميكنم
    با سلام من دختري 22ساله باكره كه با نامزدم نزديكي داشتم!!

1) 23فروردين پريود شدم(5روز طول ميكشه با دوره تناوب 24يا25روز)
    2) 4ارديبهشت آميزش داشتم(هيچ دخولي صورت نگرفته تنها آلتشون نزديكه آلتم بوده(بين پا)وبه اين شكل ارضا مي شديم(بدون كاندم).قبل از خرج شدن مني آلتشون ازبدنم دور ميشد ومني رو بدنم وواژنم ريخته نشد.ترس من از ترشعات قبل از خارج شدن منيه!!)
    3) 32ساعت پس از آميزش 3وعده قرصHD مصرف كردم(هر12ساعت هر وعده 2عدد)

من شنيدم 3-4روز پس از مصرف آخرين وعده ي قرص بايد پريد شد! امروز(14ارديبهشت) 8روز گذشته و نشدم.از علائم بارداري تاخير در پريود منظمم است/از اثرات قرص HDهم تاخير يك هفته ايي در پريدمنظم!!

1)با توجه به نوع آميزش احتمال بارداري هست؟
    2)چرا 3-4روز پس از خوردن آخرين قرص پريود نشدم(استرس چنداني هم نداشتم)؟
    3)چگونه متوجه شم تاخير در پريودمنظمم از اثرات قرص HDهست يا علائم بارداريه؟؟

7. mehrana-sami نوشته است: اصلاح ميكنم
    با سلام من دختري 22ساله باكره كه با نامزدم نزديكي داشتم!!

1) 23فروردين پريود شدم(5روز طول ميكشه با دوره تناوب 24يا25روز)
    2) 4ارديبهشت آميزش داشتم(هيچ دخولي صورت نگرفته تنها آلتشون نزديكه آلتم بوده(بين پا)وبه اين شكل ارضا مي شديم(بدون كاندم).قبل از خرج شدن مني آلتشون ازبدنم دور ميشد ومني رو بدنم وواژنم ريخته نشد.ترس من از ترشعات قبل از خارج شدن منيه!!)
    3) 32ساعت پس از آميزش 3وعده قرصHD مصرف كردم(هر12ساعت هر وعده 2عدد)

من شنيدم 3-4روز پس از مصرف آخرين وعده ي قرص بايد پريد شد! امروز(14ارديبهشت) 8روز گذشته و نشدم.از علائم بارداري تاخير در پريود منظمم است/از اثرات قرص HDهم تاخير يك هفته ايي در پريدمنظم!!

1)با توجه به نوع آميزش احتمال بارداري هست؟
    2)چرا 3-4روز پس از خوردن آخرين قرص پريود نشدم(استرس چنداني هم نداشتم)؟
    3)چگونه متوجه شم تاخير در پريودمنظمم از اثرات قرص HDهست يا علائم بارداريه؟؟

دوست عزیز پریود شما 3-4 روز بعد از مصرف قرص اتفاق نمیفته بلکه مثل ماههای قبل تازه با چند روز تاخیر هم اتفاق میفته وقتی پریود ماه قبلتون23  فروردین بوده شما باید از حدود 20 تا 30 ام اردیبهشت منتظر پریودتون باشید.
    احتمال بارداری صفره نگران نباشید.
    در ضمن نیاز به سه وعده قرص خوردن نیست 2 وعده کافیه وسواس به خرج ندید!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام..من حدود دوسه هفته پیش رابطه ی جنسی مقعدی داشتم ..اما همون شب برای محکم کاری 2 تا قرص ال دی خوردم و از روش اورژانسی فقط یه نوبتش رو انجام دادم و حالا پریودم عقب افتاده .سه روز پیش باید پریود میشدم...دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟اعصابم واقعا خورد شده..من همیشه پریود هام منظم هستش

9. gule نوشته است: سلام..من حدود دوسه هفته پیش رابطه ی جنسی مقعدی داشتم ..اما همون شب برای محکم کاری 2 تا قرص ال دی خوردم و از روش اورژانسی فقط یه نوبتش رو انجام دادم و حالا پریودم عقب افتاده .سه روز پیش باید پریود میشدم...دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟اعصابم واقعا خورد شده..من همیشه پریود هام منظم هستش

سلام

درصورت ورود منی به واژن این روشی که شما قرص مصرف کردید نمی تونه مانع بارداری بشه
    ولی در رابطه مقعدی که به هیچوجه منی به سمت واژن نرفته باشد ، اصلا احتمال بارداری نیست و همین دو قرص رو هم الکی مصرف کردید

دلیل تاخیر در پریودتون استفاده از قرصهای هورمونی و همین استرسیست که دارید که ممکنه تا ده روز پریودتون رو به تعویق بندازه
    نگران نباشید بزودی پریود می شید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    خانمی مجرد و حدودا" 23 الی 25 ساله ؛  دقیقا فردای پاک شدن و قطع خونریزی اش رابطه جنسی واژینال داشته است ، و بدلایلی تصمیم گرفت از قرص HD بروش اورژانسی استفاده کند.
    بعد از رابطه با فاصله کمتر از 2 ساعت بعد رابطه ، یک قرص hd را مصرف کرده و متاسفانه قرص بعدی که باید بعد 12 ساعت بعد مصرف میشد را فراموش کرده و (بجای 12 ساعت بعد قرص اول) ؛ حدود 20 ساعت بعد قرص دوم را مصرف کرده و بعد قرص دوم قرص سوم را 12 ساعت بعد ه قرص دوم ؛ مصرف کرده و دیگر تمام.
    حال بعد گذشت حدود یک هفته از رابطه و خوردن قرص و آخرین پریود اش دوباره پریود شده است! علت چه میتواند باشد ؟
    آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟ آیا نیاز به مراجعه به پزشک زنان هست ؟
    این فرد کلا دومین باری است که از قرص های hd در زندگی اش استفاده میکند.
    سلام دوست عزیز  اگه منی داخل وازن نرفته دلیلی واسه حاملگی نیست در ضمن دوست شما عادتم شده اگه یه هفته از قطع  خوردن قرصا گذشته  باید عادت بشه   این طبیعیه  حالا امکان داره  لکه بینی یا یه خونریزی 2 تا 3 روزه داشته باشه یا هم بیشتر نگران نباشید نیازی نیست برین دکتر

11. با سلام خدمت آقای دکتر:
    من 2 روز گذشته نزدیکی داشته ام و سریعا 2قرص hdمرف کرده و به دلیل حالت تهوع شدید به جای 12ساعت بعد 14 ساعت بعد 2 قرص دیگر را مصرف نمودم.آیا اثریدارد؟

12. helina نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر:
    من 2 روز گذشته نزدیکی داشته ام و سریعا 2قرص hdمرف کرده و به دلیل حالت تهوع شدید به جای 12ساعت بعد 14 ساعت بعد 2 قرص دیگر را مصرف نمودم.آیا اثریدارد؟

سلام،
    بله تاثیر دارد و بعید است بارداری رخ دهد.

13. سلام.قرص های hd ;ld همیشه اذیتم میکنند و همسرم هم کاندوم استفاده نمیکند.به علت کار در عسلویه هم ماهی هشت روز با هم هستیم.منی دخول نمکند ولی شنیده ام ممکن است در مقاربت بعدی به فاصله کم ایجاد حاملگی کند.(یا توسط اب اولیه). تا الان اچ دی روز بعدش استفاده میکردم 3 نوبت ، 2 عدد هر بار.ولی حالت تهوع میگیرم___ آیا این قرصها تنظیم پریودم رو به هم میزنه؟چون مثلا در یک هفته چند بار و بی نظم اچ دی مصرف میکنم.__ میشه به جاشون هم yasmin استفاده کرد، 2 تا به فاصله 12 ساعت؟برای جلوگیری از چاقی؟__-کی احتمال حاملگی کمتره که قرص استفاده نکنم (بدون دخول منی)؟-گفته بودید منی اگر دهانه واژن بریزد احتمال دارد، یعنی منی در هوای ازاد خاصیت باروری خود را از دست میدهد؟چه قدر طول میکشد؟--ممنوون

14. با سلام، تا کنون 4 بار از روش اورژانس برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم که 2 بار با قرصهای LD بوده و 2بار با قرصهای HD که در این 4دفعه ، 3 دفعه عادت ماهیانه من جلو افتاده و تقریبآ 4 روز بعد از خوردن قرص پریود شدم، یعنی عادت ماهیانه ایی با فاصله ی 15 روز!!
    آیا به قرص مربوط میشود؟ و چرا این اتفاق می افتد؟ آیا طبیعی است؟ با ذکر این نکته که تا به حال چنین سابقه ایی نداشتم و عادت ماهیانه ام همیشه منظم بوده است.

15. yasmin_sh نوشته است: با سلام، تا کنون 4 بار از روش اورژانس برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم که 2 بار با قرصهای LD بوده و 2بار با قرصهای HD که در این 4دفعه ، 3 دفعه عادت ماهیانه من جلو افتاده و تقریبآ 4 روز بعد از خوردن قرص پریود شدم، یعنی عادت ماهیانه ایی با فاصله ی 15 روز!!
    آیا به قرص مربوط میشود؟ و چرا این اتفاق می افتد؟ آیا طبیعی است؟ با ذکر این نکته که تا به حال چنین سابقه ایی نداشتم و عادت ماهیانه ام همیشه منظم بوده است.

سلام

حالتهایی که فرمودید بخاطر استفاده از روش اورژانسی هست
    با بهم خوردن بالانس هورمونی احتمال اختلال در پریود ( پریودهای ) بعدی وجود دارد
    اینو مد نظر داشته باشید که بیش از یکبار در هر دوره نباید از روش اورژانسی استفاده کنین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید