شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر رنگ ترشحات بعد از استفاده دارو

1. سلام

من بعد از استفاده از کرم مونیستات که واسه عفونت بود ترشحاتم از پنیری و سفید مانند که زیاد بود به این که لباس زیرم زرد

میشود ولی خیلی کمتر شده تغییر کرده.نگرانم تازه از ایران خارج شدم نمیتونم برم دکتر. راستی خارش هم ندارم.3 ساله ازدواج

کردم . رابطه جنسی دردناک دارم.قبلیکه از ایران بیام 5 ماه پیش رفتم دکتر گفت اندازه پنج زاری زخم داری و عفونت قرص داد گفت 3

هفته دیگه بیا دیگه نبودم ایران برم.نباید فریز میکرد واسم شنیدم اگه  زخم باشه فریزمی کنن؟

کرمی که واسه عفونته واسه  زخم هم خوبه؟

یعنی هنوز عفونت دارم؟ترشحات میتونه از عفونت ادرار هم باشه یا ماله واژنه؟عفونت ادرار رابطه جنسی رو  دردناک میکنه؟

ببخشید اینقدر سوال کردم اخه تو این غربت نمیدونم چی کنم؟  

لطفا کمکم کنید؟نمیدونم اینجا چی کار کنم؟ لطفا زود بهم بگین خیلی نگرانم!

بازم ممنون

2. با سلام !
    دوست عزیز فریز کردن معمولا برای عفونت و اون هم در صورتی که به دارو جواب نده انجام میشه و خودش ممکنه ایجاد زخم در گردنه ی رحم کنه!
    پس حتما پزشک شما با این آگاهی به این روش درمانی اقدام کرده و بهتره که با اعتماد به ایشون به روش درمانیتون ادامه بدین و بعد از استفاده ی کامل دارو مجددا به پزشکتون مراجعه کنین!
    ترشحات شما نیز عادیه چون بعد از مصرف انواع آنتی بیوتیک های واژینال ترشحات تغییر رنگ کختصری داده و مقدار آن هم زیادتره اما اگر با درد شدی ، حالت سرگیجه و تهوع ، تب یا عوارضی از این قبیل همراهه حتما به پزشک مراجعه کرده یا مشورت کنید!
    در ضمن ترشحات سفیدی و پنیری واژن معمولا به علت نوعی بیماری قارچی به وجود میاد که تو همین سایت اگر جستجو کنین دربارش مفصلا صحبت شده!
    این که هنگام نزدیکی درد دارین هم به علت عفونت یا قارچی بودن واژنتونه! دقت کنین اگه حالا از دارو استفاده نمی کنین ولی همچنان ترشحات زرد رنگ یا سبز یا قهوه ای با بوی خاصی مثل بوی ماهی دارین حتما به پزشک مراجعه کنین چون ممکنه به عفونت دچار شده باشین و هر چه زودتر درمان رو شروع کنید!
    پس مراجعه به یک متخصص زنان برای شما قدم اوله تا از نزدیک شما رو معاینه کنه!
    موفق باشی دوست عزیز!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید