شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخیص فرد از بین برنده بکارت

1. سلام  من 21 سالمه و به مدت 1 سال با نامزدم رابطه جنسی داشتم اما الان اون زده زیره همه چی و می گه کاره اون نبوده می خوا ستم بدونم بعد از این مدت پزشکی قانونی یا مرجع دیگه میتونه اثبات کنه کهکاره  اون بوده ؟؟؟؟؟ من پردم حلقویه
    خواهش میکنم کمکم کنید !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    اگر مایع منی فرد در جایی مثل ملحفه یا دستمال ریخته باشد حتی اگر قدیمی باشد از طریق آزمایش ژنتیک قابل تشخیص است و همچنین از طریق مشاهده اسپرم در نواحی واژن می توانند تعیین هویت کنند.
    توصیه می کنم از طریق پزشک قانونی اقدام کنید ، دادگاه هم روی نظر پزشک قانونی رای صادر می کند.
    نگران نباش به خدا توکن کن

3. دوست خوبم اصولا در این نوع خاص پرده فقط از باز شدن دهانه پرده متوجه داشتن رابطه جنسی می شوند اما تشخیص اینکه پرده با آلت تناسلی یا حتی با انگشت پاره شده است یا خیر به نظر ممکن نیست.و تنها راه همان آزمایش ژنتیک است . ولی به نظر من بهتر است این قضیه را با صحبت و پا در میانی بزرگترها حل کنید.

4. mina_sharif95 نوشته است: سلام  من 21 سالمه و به مدت 1 سال با نامزدم رابطه جنسی داشتم اما الان اون زده زیره همه چی و می گه کاره اون نبوده می خوا ستم بدونم بعد از این مدت پزشکی قانونی یا مرجع دیگه میتونه اثبات کنه کهکاره  اون بوده ؟؟؟؟؟ من پردم حلقویه
    خواهش میکنم کمکم کنید !

سلام
    دوست عزیز تشخیص هویت از روی اسپرم انجام میپذیرد
    برای شکایت ابتدا به دادگاه مراجعه کنید تا از آنجا شما را به پزشکی قانونی بفرستند
    در ضمن شما برای اثبات باید مدرک داشته باشید  ( نمونه هایی از اسپرم روی واژن و یا داخل و...)
    بیشتر مراقب باشید
    این مسئله را با مادر خود در میان بگذارید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. دوستان راهنماییهای خوبی کردند
    بهرحال گاهی شواهدی موجود هست که پزشکی قانونی می تونه شخص مورد نظر رو شناسایی کنه اما

توصیه اصلی من اینه که
    افراد رو مرحله به مرحله و وقتی صحت اخلاق و منششون برای شما ثابت شد وارد زندگیتون بکنید
    در مورد رابطه جنسی پیش از ازدواج نظری ندارم اما توصیه اکید دارم که تا وقتی فردی برای شما همه جوره ثابت شده نیست دست به اینکار نزنید و شناخت هم با 2-3 ماه آشناییو 4 بار بیرون رفتن ایجاد نمیشه

سوالی که بعد از دیدن پرسش شما ، مدام دارم از خودم می پرسم اینه که

فایده ی این شکایت چیه ؟
    شکایت کردید و پزشکی قانونی و دادگاه  هم اون فرد رو پیدا کردند و ...
    زندگی با کسی که درک درستی از اخلاق و تعهد ندارد و شما رو هم جز برای رابطه جنسی نمی خواسته و معرفت و انسانیت هم براش معنی خاصی نداشته ، چه لطفی داره ؟ چه کمکی به شما می کنه ؟ و اصلا اسمش رو زندگی میشه گذاشت ؟

بگذریم
    اینجا کلاس اخلاق نیست
    توصیه من فقط همینه که رابطه جنسی بخصوص رابطه جنسی کامل رو انقدر ساده و زود برقرار نکنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید