شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

احتمال حاملگی

1. maepc نوشته است: سلام دوست عزیز
    امکان بارداری از مقعد به هیچ وجه وجود ندارد بار ها این موضوع در این سایت مورد بحث قرار گرفته است.
    باکره بودن هم دلیلی برای باردار شدن نیست و احتمال بارداری شما بسیار کم است لازم نیست شما بازهم قرص مصرف کنید نگران نباشید و توکل به خدا داشته باشید.
    بازهم تکرار میکنم احتمال بارداری بسیار کم است در ضمن به عوارض رابطه جنسی از مقعد هم توجه بفرمایید که همه این عوارض فقط شما را تحت تاثیر خودش قرار میدهد.
    از طریق گزینه جستجو عبارت رابطه مقعدی را جستجو بفرمایید.

ممنون از راهنماییتون . ولی اینکه قرصا رو درست مصرف نکردم ، مشکلی پیش نمیاره؟ ممکنه عادت ماهیانه ام عقب بیوفته ؟ تا چند روز ؟ از کی باید از بیبی چک استفاده کنم ؟

2. باتوضیحات شما اگر در زمان تخمکگذاری نبوده باشید احتمال بارداری هیمنجوریش در شما خیلی بالا نبوده الانم که اینهمه قرص استفاده کردید دیگه جای نگرانی نیست اصلا

شما دقیقا مو به مو روش اورژانسی رو پیش نگرفتید اما خیلی هم پرت نبوده یعنی اون نیم ساعت فاصله بین دو تا قرص اول و دوم ( 4 تای اول ) خیلی هم روند کار رو بهم نمی زنه

شما باردار نیستید فقط بدلیل استفاده از قرص و همچنین استرس احتمالا اختلالی در روند پریودتون ایجاد میشه
    یعنی ممکنه یک خونریزی زود هنگام رو تجربه کنید و یا پریود بعدیتون تا 10 روز به تاخیر بیوفته
    اگر این تاخیر بیش از 10 روز بود به دکتر مراجعه کنید
    نه به خاطر بارداری بلکه برای بررسی مسائل هورمونی

تست خون 7 الی 10 روز بعد از رابطه می تواند بارداری را تشخیص دهد
    و برای تست بی بی چک ( تست ادرار خانگی ) باید حداقل بیست و یک روز از رابطه گذشته باشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. hadis61 نوشته است: خیلی ممنون از جوابتون
    سایت خیلی خوب ومفیدی دارید من مدتها از این سایت دیدن کردم ولی تازه عضو شدم .
    یک سوال دیگه هم دارم ایا علایم من به بارداری می خوره؟چون من شنیدم بالا رفتن بتا دلیلهای دیگه هم میتونه داشته باشه مثل کیستها یا تومورهای تخمدان یا رحم .اما سونو چنین مشکلاتی رو نشون نداد به نظر شما بیشتر به کدوم میخوره.بارداری یا مشکلات دیگه ؟ایا سونو برای من زود نبوده؟

سلام

دوست عزیز شما هیچ راه دیگری ندارید جز اینکه
    یکبار دیگه تست خون بدید و روند بالارفتن ( کند یا نرمال ) عدد تیتر رو زیر نظر متخصص چک کنید
    اگر خدایی نکرده شما نوعی بارداری غیرعادی رو تجربه کنید ، هرقدر زودتر برای رفع مشکل اقدام کنید به خودتون و بارداری های بعدیتون کمک کرده اید .
    قائدتا یکماه و خورده ای بعد از بارداری ، باید آثار بارداری در سونوگرافی دیده شود

شما ابتدا تست بتا می دید
    بعد به متخصص زنان مراجعه می کنید
    اگر روند بالا رفتن بتا نرمال باشه ، میشه امیدوار بود سونوگرافی درست صورت نگرفته ( اینم برای دلداری که گفتید )
    ولی زودتر اقدام کن دوست من چه بارداری نرمال داشته باشی چه کاذب و ...

4. خیلی ممنون . من تاریخ تخمک گذاری ام  یا عادت ماهیانه ام رو نمی دونم ولی باید بین 20 تا 29 باشه . با این حساب آیا امکان تخمک گذاری نبوده ؟
    نزدیکی ما دیروز یعنی 16 اردیبهشت بود .

5. سلام به همه عزیزانی که انسانهای زیادی را برای رسیدن به شادی یاری میکنند.با احترام ازتون سوالی دارم.مدتی است که بسیار نگرانم.شاید به حرفام بخندید ولی همین حرفا به شدت عامل آزارم شده.من به نامزدم اجازه تماس مستقیم نمیدم.تماس ما با کاندوم و از روی لباسه!با این تصور که اسپرم از کاندوم و لباس من عبور میکنه و داخل میره!با این حال من روش اورژانسی رو هم استفاده میکنم!4روز بعد هم پریود سنگینی دارم.با این حال میترسم که نکنه اسپرم داخل مونده باشه!!!!!!اصلا با کاندوم از روی لباس اسپرمی تو میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدون اینکه کاندوم پاره شده باشه؟؟؟؟؟؟؟یا من وسواس شدم؟؟؟؟؟؟؟سوال مهم من اینه که آیا ممکنه اسپرم از لابلای لباس حرکت کنه و به دهانه واژن برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید این افکار داره دیوانم میکنه

6. سلام.چند تا سوال برام پیش  آمده لطفا جواب بدید.کسی که پس از مصرف اورژانسی اچ دی پریود شدید داشته باشه آیا به این معنا نیست که اصلا بارداری صورت نگرفته؟2.آیا با پریود شدیدم خیالم میشه راحت شه که بارداری برطرف شده؟3.آیا رابطه با کاندوم که پاره هم نشده باشه از روی شورت ممکنه اسپرم بره داخل؟؟؟؟؟؟؟؟متشکر از محضر شما

7. خیالتون راحت شما باردار نیستین .

8. سلام
    اصلاً امکان نداره  . روش اورژانسی رو که انجام دادید پریود هم شدید . از طرفی  رابطتون با کاندوم و از روی لباس هم بوده دیگه از چی نگرانید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با چه زبانی از شما تشکر کنم نمیدونم.ولی میگم واقعا متشکرم از همه شما عزیزان.البته بگم که منظورم از روی لباس یک شورت نازک نبود!چون من به قدری وسواس دارم که از لباس ضخیم ستفاده میکنم!!!!!!!!!!سوالم اینه که از رو لباس با کاندوم امکان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟از گوشه کناری جایی؟اصلا بدون اینکه آلت مرد تماس مستقیمی با دهانه واژن داشته باشه بارداری ممکنه؟///////خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

10. با لباس ضخیم و کاندوم اسپرم منتقل نمیشه به داخل واژن.ممنون از لطف شما.این فکر که از روی لباسم اسپرم بره داخل عامل نگرانیم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همیشه تماسم به این شکله.نامزدمم به خاطر من مدارا میکنه

11. mahbanoojoon نوشته است: سلام به همه عزیزانی که انسانهای زیادی را برای رسیدن به شادی یاری میکنند.با احترام ازتون سوالی دارم.مدتی است که بسیار نگرانم.شاید به حرفام بخندید ولی همین حرفا به شدت عامل آزارم شده.من به نامزدم اجازه تماس مستقیم نمیدم.تماس ما با کاندوم و از روی لباسه!با این تصور که اسپرم از کاندوم و لباس من عبور میکنه و داخل میره!با این حال من روش اورژانسی رو هم استفاده میکنم!4روز بعد هم پریود سنگینی دارم.با این حال میترسم که نکنه اسپرم داخل مونده باشه!!!!!!اصلا با کاندوم از روی لباس اسپرمی تو میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدون اینکه کاندوم پاره شده باشه؟؟؟؟؟؟؟یا من وسواس شدم؟؟؟؟؟؟؟سوال مهم من اینه که آیا ممکنه اسپرم از لابلای لباس حرکت کنه و به دهانه واژن برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید این افکار داره دیوانم میکنه

سلام
    نگرانی هم حدی دارد!

وقتی کاندوم استفاده شود حتی با دخول و تخلیه مایع منی در داخل واژن هم بارداری اتفاق نمی افتد چه برسه اینکه دخول انجام نشه کاندوم استفاده بشه و از روی لباس هم کار بشه
    این یعنی چی که از روی لباس !

اونقدرا هم که فکر میکنید حاملگی الکی الکی نیست

12. سلام
              اون مسئله اي كه بيشتر از بارداري شما رو تهديد ميكنه هراس و وحشت بي اندازه شماست كه منو ياد فوبيا يا وسواس ميندازه . (البته اينو يه اظهارنظر علمي تلقي نكنيد.فقط برداشت ذهني منه.)
    به نظر من بايد از اين جهت به شما كمك بشه كه بخاطر يه امر محال اينهمه آرامشتون بهم نريزه و نيازي هم به اون همه سدسازي در رابطه تون نداشته باشين و با خاطر آسوده رابطه برقراركنيد.

13. سلام
    وااااااااااااااا خانوم این چه حرفیه؟اولا که با کاندوم نزدیکی کردین دوما از روی لباس.اسپرم سوزن نیست که از روی لباس رد بشه ولی باید مواظب بود که اگر روی آلت ریخته بشه تو نره اونم با شستن آب سرد.
    عزیزم از زندگی حالشو ببر وسواس زیاد باعث بروز بیماریهای دیگری هم میشه پس شاد باش و به زندگی بخند.همین
    در پناه حق.

14. سلام خدمت دوست عزیز ببخشید ناراحت نشید ولی یه کمی سوالتون خنده داره مگه اسپرم کرم یا حیوونه که بتونه از رو لباس اونم از نوع ضخیم خودشو به واژن برسونه !!!!!
    بیچاره نامزدتون چی میکشه به نظرمن شما به بیماری وسواس دچار شدید بهتره به روانپزشک مراجعه کنید(ببخشید که رک گفتم)

15. از همه عزیزانی که انقدر به من آرامش دادن سپاسگذارم.خوشحالم که حرفهای بنده انقدر محال و خنده دار بوده که هم به من کمک شده و هم لبخندی گوشه لبهای شما عزیزان نشسته.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 24
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید