شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی - روابط بین فردی

1. rosie

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    قبل از هر چیزی از تلاش بی وقف شما تشکر میکنم .
    از حضورتان راهنمایی میخواستم .
    قبل از هر صحبتی قبل از اینکه سوالم رو بیان کنم میخواستم بگم من فوق العاده به دوستم علاقمندم به طوریکه حتی من یک روز نمیتونم با دوستم صحبت نکنم یعنی من چندین بار با ایشان تماس میگیرم یا پیغام میدم اما هر دفعه میگم چرا شما زنگ نمیزنی یا پیغام نمیدی میگه کار داشته یا فراموش کردم البته این رو هم بگم من آنقدر کم طاقتم که نمیتونم منتظر تماس یا پیغام اون بمونم خودم زودتر تماس یا پیغام میدم و الان من در درونم احساس رضایت ندارم اما از طرفی هم نمیتونم بی توجه باشم به این مسئله یا صبر کنم اون زنگ بزنه و اینکه من تمام احساساتم رو به دوستم میگم میگم از این رفتارش ناراحت شدم و اون هم مپذیر از اینکه فراموش میکنه به من زنگ بزنه و معذرت میخواد و میگه سر م خیلی شلوغه و تکرار نمیکنم اما همیشه بدقولی میکنه میخواستم ببینم با این بد قولی او چکار کنم راهنمایی فرمائید . با سپاس فراوان

2. rosie نوشته است: سلام
    قبل از هر چیزی از تلاش بی وقف شما تشکر میکنم .
    از حضورتان راهنمایی میخواستم .
    قبل از هر صحبتی قبل از اینکه سوالم رو بیان کنم میخواستم بگم من فوق العاده به دوستم علاقمندم به طوریکه حتی من یک روز نمیتونم با دوستم صحبت نکنم یعنی من چندین بار با ایشان تماس میگیرم یا پیغام میدم اما هر دفعه میگم چرا شما زنگ نمیزنی یا پیغام نمیدی میگه کار داشته یا فراموش کردم البته این رو هم بگم من آنقدر کم طاقتم که نمیتونم منتظر تماس یا پیغام اون بمونم خودم زودتر تماس یا پیغام میدم و الان من در درونم احساس رضایت ندارم اما از طرفی هم نمیتونم بی توجه باشم به این مسئله یا صبر کنم اون زنگ بزنه و اینکه من تمام احساساتم رو به دوستم میگم میگم از این رفتارش ناراحت شدم و اون هم مپذیر از اینکه فراموش میکنه به من زنگ بزنه و معذرت میخواد و میگه سر م خیلی شلوغه و تکرار نمیکنم اما همیشه بدقولی میکنه میخواستم ببینم با این بد قولی او چکار کنم راهنمایی فرمائید . با سپاس فراوان

سلام،
    همانطور که قبلا هم در این زمینه بحث شد، به نظر من یک رابطه می بایست «دو طرفه» باشد و علت این رفتارها ریشه یابی شود. شاید واقعا مشغله کاری زیاد این زمان را به فرد جهت پاسخگویی به تمام تماسهای شما ندهد . ضمنا باید هر شخصی را همانطور که هست پذیرفت و سعی در تغییر رفتارهای یک شخص 38 ساله معقول به نظر نمی رسد.
    با این حال در صورتی که احساس می کنید این مشکل برای شما بزرگ است بهتر این است که به یک روانشناس یا مشاور خانواده مراجعه کنید تا ایشان با دید بهتری که نسبت به این موضوع ها دارند، شما را بهتر راهنمایی کنند.

3. rosie

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    ممنون از راهنمائیتان میخواستم اگر امکان داره یک مشاوره ای که از طریق اینترنت
    پاسخ من را بدهد راهنمایی فرمائید .
    با سپاس فراوان از لطفتان

4. rosie نوشته است: با سلام
    ممنون از راهنمائیتان میخواستم اگر امکان داره یک مشاوره ای که از طریق اینترنت
    پاسخ من را بدهد راهنمایی فرمائید .
    با سپاس فراوان از لطفتان

سلام،
    حتما سایتهایی در این زمینه وجود دارند ولی من متاسفانه صلاحیت گردانندگان این سایتها را نمی دانم که بتوانم به شما معرفی کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید