شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرده بکارت ..

1. mina1983 نوشته است: چرا جوابم رو نمیدین ؟

برای اینکه سوالتون بی اندازه تکراریه

شما دقیقا عبارت " ترس نزدیکی " رو در نوارجستجوی گوگل ( تقریبا بالاهای همین صفحه ) تایپ و جستجو کنید

اونوقت به 10 تا تاپیک مشابه می رسید و کلی جواب

همیشه قبل از طرح سوال لااقل یکبار موضوع رو جستجو کنید . ممنون

2. با سلام
    من دختری 23 ساله هستم .هفته پیش برای معاینه پرده بکارت رفتم پیش متخصص زنان و بعد از معاینه گفتن سالمه ولی وقتی اومدم خونه دیدم روی لباس زیرم یک لکه کوچک خونه وخیلی نگرانم چون می ترسم دکتر بد معاینه کرده باشه باعث پاره شدن پرده شده باشه آخه دکترش متخصص زنان بود ولی خیلی با تجربه و معروف نیست.
    یه سوال دیگه هم داشتم :ممکنه دکتر اصلا اشتباه تشخیص بده و پرده ای رو که پاره شده سالم تشخیص بده ؟البته من هیچ وقت هیچ رابطه جنسی نداشتم و هرگز چیزی را هم وارد وازن نکردم.
    لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون میشم منو از این نگرانی دربیارین.

3. دوست عزیز یه متخصص زنان و زایمان کارش رو خوب بلده شاید فقط هنگام معاینه با کشیدن لبهای آلتتون باعث فشار اومدن به پرده شده والا با یه مقدارکشیدن لبهای آلت پرده پاره نمیشه، اما احتمال زخم شدنش هست.
    همونطور که انسان جایز الخطاست یه متخصص زنان هم احتمال خطا داره به نظرم به جای این همه نگرانی به یه متخصص خوب مراجعه کنید و همین قضیه رو هم براشون تعریف کنید ببنید ایشون نظرشون چیه.گرچه من متوجه نمیشم که وقتی شما رابطه جنسی نداشتید و چیزی هم وارد واژن نکردید چرا برای معاینه رفتید دکتر؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. ایا پرده ارتجاعی قابل ترمیم است؟

5. در همین سایت در مورد محل دقیق پرده بکارت دو مطلب کاملا متفاوت نوشته شده است!!!!

۱- پرده بکارت در ابتدای واژن (از طرف بیرون بدن) قرار دارد
    ۲- پرده بکارت در ۵ یا ۶ سانتی اول لوله واژن ( از طرف بیرون بدن ) قرار دارد

سوالم این است که محل درده بکارت از در بعضی دخترها ابتدای واژن است  و در  مواردی ۵ تا ۶ سانتی داخل لوله واژن هست؟؟

ممنون از راهنمایی هایتان، سایت خیلی پر محتوایی دارید

6. hadihodahadi نوشته است: در همین سایت در مورد محل دقیق پرده بکارت دو مطلب کاملا متفاوت نوشته شده است!!!!

۱- پرده بکارت در ابتدای واژن (از طرف بیرون بدن) قرار دارد
    ۲- پرده بکارت در ۵ یا ۶ سانتی اول لوله واژن ( از طرف بیرون بدن ) قرار دارد

سوالم این است که محل درده بکارت از در بعضی دخترها ابتدای واژن است  و در  مواردی ۵ تا ۶ سانتی داخل لوله واژن هست؟؟

ممنون از راهنمایی هایتان، سایت خیلی پر محتوایی دارید

سلام

ببینید بکارت در دهانه واژن و ابتدای دهلیز قرار دارد . حالا امکانش هست کمی جلو و عقب باشد چون استاندارد که ندارد
    اما اینکه 5-6 سانت داخل واژن باشد ، بنظرم درست نمیاد

شما کجای این سایت خوندی که بکارت در 5-6 سانت اول واژن قرار دارد ؟

7. سلام
    خیر ، برای معاینه باید نوسط فرد دیگر(ترجیحا متخصص) انجام شود ولی با قرار دادن آینه جلوی واژن وکشیدن لیبا ماژورها به سمت بیرون و بالا شاید بتوان نمایی از آن را تا حدودی مشخص کرد که باز این کار نیاز به احتیاط و تبحر دارد

8. با سلام می خواستم بدونم پرده ای که ترمیم شده با لمس آلت البته بدون دخول و ارضا شدن آسیب می بینه؟چه جور خود ارضایی می تونه بهتر باشه؟

9. سلام.من فقط یکبار رابطه جنسی داشتم و الت نامزدم کمتر از نصفه اندازه داخل وازون من شد و دو قطره خون اومد.ایا پرده بکارتم اسیب دیده؟تورو خدا جواب بدین.در ضمن مادره من پردش موقع زایمان طبیعی پاره شده.ایا منم مادرزادی حلقوی هستم؟

10. سلام دوست عزیز
    کلیه پاسخ سوالات شما در صفحات قبلی این تاپیک داده شده است.
    امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد و امکان ارثی بودن نوع پرده بکارت زیاد است اما این نکته را به خاطر داشته باشید تا زمانی که به پزشک زنان جهت معاینه مراجعه نکنید همه این نظرات در حد احتمال است.
    موفق باشید

11. paniza نوشته است: سلام.من فقط یکبار رابطه جنسی داشتم و الت نامزدم کمتر از نصفه اندازه داخل وازون من شد و دو قطره خون اومد.ایا پرده بکارتم اسیب دیده؟تورو خدا جواب بدین.در ضمن مادره من پردش موقع زایمان طبیعی پاره شده.ایا منم مادرزادی حلقوی هستم؟

با سلام
    دوست عزیز احتمال اسیب دیدن پرده با این تفاسیر وجود داره و ممکنه حالت  و نوع بکارت ارثی باشه ولی بهتر هست اگر میخواهید حالت بکارت خودتوو را بدانید به یک متخصص مراجعه کنید تا هم از شرایط فعلیتون مطلع شوید هم نوعش در صورت امکان بهتون بگن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام من دیروز از کی شنیدم که عفونت رحم زیاد باعث پاره شدن بکارت میشه این حرف صحت داره

13. minoojooon نوشته است: سلام من دیروز از کی شنیدم که عفونت رحم زیاد باعث پاره شدن بکارت میشه این حرف صحت داره

سلام،
    خیر، صحت ندارد.

14. سلام دکتر جونم. من دختری بودم که تا این سن پاک زندگی کردم و با کسی رابطه جنسی نداشتم. ولی نمیدونم چی شد که فقط یک بار و اولین بار رابطه جنسی کردم با دوست پسرم و الت تناسلیش تا نصفه داخل وازون من شد. منم پاهامو جمع کرده بودم و خودمو سفت کرده بودم. بعد که تموم شد 2.3 قطره ازم خون اومدو موقع رابطه جنسی هیچ دردی نداشتم . میخواستم بدونم پرده بکارتم اسیب دیده یا نه؟از اون زمان تا الانم که 5.6 ماه گذشته هم احساس خارش و سوزش دارم داخل رحمم و بعضی اوقات ازم ترشح سبز رنگ مییاد.در ضمن مادره من حلقوی بوده و موقع زایمان طبیعی پردش پاره شده.ایا راسته میگن مادر هر نوعی باشه دختر هم همون نوع میشود؟تورو خدا زود جوابمو بدین دارم دیوونه میشم.روم نمیشه برم دکتر چون اگه بگه پرده بکارتم پاره شذه خودمو میکشم چون هزار تا ارزو داشتم.منتظر جوابتون هستم.با سپاس.

15. paniza نوشته است: سلام دکتر جونم. من دختری بودم که تا این سن پاک زندگی کردم و با کسی رابطه جنسی نداشتم. ولی نمیدونم چی شد که فقط یک بار و اولین بار رابطه جنسی کردم با دوست پسرم و الت تناسلیش تا نصفه داخل وازون من شد. منم پاهامو جمع کرده بودم و خودمو سفت کرده بودم. بعد که تموم شد 2.3 قطره ازم خون اومدو موقع رابطه جنسی هیچ دردی نداشتم . میخواستم بدونم پرده بکارتم اسیب دیده یا نه؟از اون زمان تا الانم که 5.6 ماه گذشته هم احساس خارش و سوزش دارم داخل رحمم و بعضی اوقات ازم ترشح سبز رنگ مییاد.در ضمن مادره من حلقوی بوده و موقع زایمان طبیعی پردش پاره شده.ایا راسته میگن مادر هر نوعی باشه دختر هم همون نوع میشود؟تورو خدا زود جوابمو بدین دارم دیوونه میشم.روم نمیشه برم دکتر چون اگه بگه پرده بکارتم پاره شذه خودمو میکشم چون هزار تا ارزو داشتم.منتظر جوابتون هستم.با سپاس.

سلام

1- با توضیحات شما احتمال آسیب دیدن بکارت هست . درد نکشیدن شما خیلی نمی تونه ملاک باشه
    تنها راهی که متوجه بشید آسیب دیده یا نه ؟ و احیانا چقدر آسیب دیده ؟ مراجعه به متخصص زنان هست

2- ترشح سبز رنگ و خارش و سوزش یعنی شما به احتمال زیاد دچار عفونت واژن شده اید که در این مورد هم باید به متخصص زنان مراجعه کنید ( یکدفعه برید در هر دومورد چک بشید دیگه )

3- لزومی نداره بکارت دختر دقیقا عین بکارت مادرش باشه هرچند در مواردی اینگونه هم هست

4- فکرای بچگانه نکنید و بعد از هر مشکلی فکر خودکشی و  اینچزا نباشید

زندگی ، خوبی ها و بدیهای خودشون داره
    و هر مشکلی یک چاره ای

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 36
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید