شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

خارج شدن منی هنگام خواب (احتلام)

1. تشکر از سامی 28  
    این طور که گفتی ممکن دستگاه باروری در سلامت کامل نباشه؟ یا اینکه بالغ نشده باشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 7631 نوشته است: تشکر از سامی 28  
    این طور که گفتی ممکن دستگاه باروری در سلامت کامل نباشه؟ یا اینکه بالغ نشده باشه؟

سلام . بذار یکبار دیگه بگم ...
    ببین اولا اینطور نیست که 100% مردها محتلم بشن
    پس محتلم نشدن به تنهایی نه بیماریه نه جای نگرانی داره
    فقط باید بررسی بشه که آیا اصلا دستگاه تناسلی شما منی تولید می کند یا نه
    اگر با تحریک چه از طریق رابطه جنسی و چه خود ارضایی منی خارج شد میشه گفت جای نگرانی نیست
    ولی اگر حتی با خود ارضایی - بشرط رسیدن به اوج - منی خارج نمی شود و با توجه به سن شما که 19 سالتونه اونوقت باید جهت بررسی های بیشتر به متخصص غدد یا کلیه مجاری اداری مراجعه کنید
    البته باتوجه به اینکه میل جنسی در شما هست و گرایش به جنس مخالف رو دارید بنظر نمی رسه مشکلی باشه
    از جهت موی صورت و یا بم بودن صدا که مشکلی ندارید ؟

در نهایت اگر در صورت تحریک منی خارج می شود ولی احتلام شبانه ندارید خیلی جای نگرانی نیست .
    فقط اگر تا بحال حتی با تحریک هم انزال نداشتید - باز هم نگران نباشید - فقط جهت بررسی بیشتر اقدام کنید .

3. با سلام. چه عواملی باعث احتلام میشوند؟آیا خالی کردن مثانه قبل از خواب  برای بهبود تاثیر دارد؟ تحمل مردان به نداشتن رابطه جنسی تا چند روز است؟ ضربه به بیضه تا چه اندازه خطرناک است؟

4. esdha نوشته است: با سلام. چه عواملی باعث احتلام میشوند؟آیا خالی کردن مثانه قبل از خواب  برای بهبود تاثیر دارد؟ تحمل مردان به نداشتن رابطه جنسی تا چند روز است؟ ضربه به بیضه تا چه اندازه خطرناک است؟

سلام

1- وقتی منی برای مدتی از بدن مرد به هر طریقی ( نزدیکی یا خودارضایی ) خارج نشود ؛ بدن خود بخود مایع منی رو خارج می کند . این اتفاق معمولا شبها و هنگامی که عضلات منقبض نیستند رخ می دهد و از آنجایی که اغلب توام با خوابهای شیرین و پلاس هیجده همراه می شود در اصطلاح اون رو wet dream می نامند . همون " رویای خیس " که فیلمسازان غیور کشورمان فیلمی به همین نام  ساخته اند و من نمی دونم در جشنواره های خارجی با چه رویی این فیلم رو اکران خواهند کرد !

2- ببین دوست من احتلام شبانه بیماری نیست که شما دنبال درمانش باشید . اتفاقا یکی از نشانه های سلامت دستگاه تناسلی هست .

3- میزان تحملش بستگی به قدرت بدنی و میل جنسی داره . یکی ممکنه 4 ساعت رو تحمل نکنه یکی ممکنه 4 ماه تحمل کنه یکی 4 سال ... استاندارد نداره

4- بستگی به ضربه اش دارد .ضربه بیضه از بی خطر داریم تا ماوراء خطرناک که منجر به مرگ می شود

5. با عرض سلام خدمت دوست پانزده ساله ام :
    خود من که الان نوزده سالمه از پانزده سالگی شروع به استمناء کردم و تا همین اوایل ادامه داشت تا اینکه مطالبی در همین مورد از دکتر رهام و همکارانش خوندم که باعث کاهش این عمل شد یکی این که به این مسایل زیاد فکر نکن دوم اینکه در صورت تحریک شدن دستت رو به اونجا نبر حتی نزدیکشم نبر! که این عمل خیلی موثره.
    احتلام شبانه, بعد از مدتی پس از ترک یا کاهش این عمل, جواب گوی نیاز به ارضای شما خواهد بود .
    از طرفی خداوند بخشنده است و مطمئن باش که با توکل بر او هم میتونی این عمل رو ترک کنی هم شرمنده خدا نباشی هر چی باشه ما آدمیم و میل جنسی داریم.

6. به نام خدا
    من پسری 15 ساله هستم . من تا حالا دو بار بیشتر محتلم نشدماون هم در خواب های ظهر بوده با اینکه حدود یک سالی از بلوغ من میگذره .بیشتر روستان من حدودا ماهی دوبار محتلم میشن .
    حالا میخوام بدونم آیا این بیماریه ؟ خطری داره ؟ و در حالت کلی چیکار کنم

7. به نام خدا
    سلام من اين پستو تو تاپيكش دادم ولي كسي جوابمو نداد حالا برا همين خودم يه تاپيك زدم :
    من پسری 15 ساله هستم . من تا حالا دو بار بیشتر محتلم نشدماون هم درخواب های ظهر بوده با اینکه حدود یک سالی از بلوغ من میگذره .بیشتر روستانمن حدودا ماهی دوبار محتلم میشن .
    حالا میخوام بدونم آیا این بیماریه ؟ خطری داره ؟ و در حالت کلی چیکار کنم

؟

8. هرگز نگران نشو
    اصولا محتلم شدن بدلیل بالا رفتن حجم منی در بدن ه ؛ که وقتی بطور ارادی (رابطه جنسی طبیعی یا استمنا) دفع نشه در خواب دفع میشه که بهش احتلام میگن !
    پس اتفاق نیفتادنش فکر نکنم  بیماری محسوب بشه یا اصلا مهم باشه که فکرتون رو بهش مشغول کنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. خب اگه اينطوري باشه يعني اين كه حجم مني در بدن من بالا نميره . چون كه من استمنا هم نميكنم

10. navidkomak نوشته است: خب اگه اينطوري باشه يعني اين كه حجم مني در بدن من بالا نميره . چون كه من استمنا هم نميكنم

سلام

حالا شما یکبار استمناء بفرمایید ، اگر منی از شما خارج شد یعنی مشکلی ندارید . فکر نکنید جرمه و یا گناهه  . این مدلیش مشکلی نداره چون همین الانم اگر پزشک برای شما اسپرموگرافی تجویز کنه شما احتمالا تنها راه پیش پات همین خودارضاییه ...
    اگر اینکار رو نمی تونید بکنید ، می تونید تشریف ببرید پزشک متخصص اورولوژی
    ایشون می تونن قانعتون کنن

خلاصه اگر منی به هرصورتی - خودارضایی . رابطه جنسی . احتلام - خارج بشود یعنی مشکلی نیست . در غیراینصورت میشه به مسائل دیگر فکر کرد که یکیش بلوغ دیر رس هست .
    شما صفات ثانویه جنسی رو دارید بدست میارید دیگه ؟

11. سلام
    من یادمه پارسال تابستون تو یک ماه حدود 12 بار تو خواب انزال داشتم.البته بعضی ماهها 5 بار هم میشد.البته با کم آب خوردن تو آخر شبا کمتر شد...ینی 2 ساعت قبل از خواب آب نمیخوردم.
    آیا این مقدار غیر طبیعی بوده؟؟؟
    چون من خود ارضایی نمیکنم.

12. rezasd نوشته است: سلام
    من یادمه پارسال تابستون تو یک ماه حدود 12 بار تو خواب انزال داشتم.البته بعضی ماهها 5 بار هم میشد.البته با کم آب خوردن تو آخر شبا کمتر شد...ینی 2 ساعت قبل از خواب آب نمیخوردم.
    آیا این مقدار غیر طبیعی بوده؟؟؟
    چون من خود ارضایی نمیکنم.

سلام

اینکه این اتفاق یکبار برای شما رخ داده ، مسئله مهمی نیست
    دقیقا به میزان میل جنسی و تحریک پذیری شما مربوط میشه ولی اگر ماههای متوالی دچار تعدد احتلام ( 12 بار در ماه ) می شوید بهتره جهت بررسی به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید .

توصیه می کنم هیچوقت برای محتلم نشدن از میزان آب مصرفی تون نکاهید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  13. بله بنده صفات رو مثل تغییر صدا و روییدن موهای زائد دارم .
    من کلا چیکار کنم . من از استمنا متنفرم لطفا یه راه به غیر از این به من پیشنهاد بدین

14. navidkomak نوشته است: بله بنده صفات رو مثل تغییر صدا و روییدن موهای زائد دارم .
    من کلا چیکار کنم . من از استمنا متنفرم لطفا یه راه به غیر از این به من پیشنهاد بدین

سلام

من هنوزم فکر می کنم محتلم نشدن یک پسر 15 ساله چیز خیلی عجیبی نیست و نباید احتلام دوستاتون شما رو نگران کنه
    قرار نیست همه دقیقا در یکزمان صاحب همه صفات مردانه بشوند
    ولی در هرصورت
    وقتی یکنفر به بلوغ کامل می رسد - که لزومی نداره در 15 سالگی این اتفاق رخ بده - ، باید هر از گاهی منی از او خارج شود . حال بصورت خودارضایی یا رابطه جنسی و اگر هیچکدام اینها نبود بعد از مدتی از طریق احتلام شبانه

شما اگر در اینباره نگرانی دارید ، بهتره به اورولوژیست مراجعه کنید
    شاید با اندازه گیری سطح تستسترون هم بتونن تشخیص بدهند که شما مشکلی دارید یا نه ؟

خلاصه

1- از نظر من مشکلی نیست ، شما یکسال دیگه صبر کنید ، محتلم هم می شوید
    2- شما فکر می کنید اینهمه مرد و پسری که آزمایش اسپرموگرافی می دهند از چه طریقی منی رو خارج می کنن ؟! در این مورد از خودتون مقاومت نشون ندید

15. سلام اقای دکتر.وقتتون بخیر..پسری۲۲ ساله هستم یه مشکلی دارم اگه لطف کنید راهنمائیم کنید ممنون میشم.
    ازاول بلوغ تاالان مایعاتی که از بدنم هنگام خواب خارج میشوند شبیه مایع منی بوده ولی بدنم هنگام خروج این مایع احساس ضعف وسستی نمیکند.وگاهی اوقات حتی متوجه خروج مایع هم نمیشوم.
    میخاستم بپرسم ایااین مایع منی میباشد؟اگرمنی است چرا هنگام خروج مایع احساس ضعف نمیکنم؟ایا مشکل یا بیماری خاصی دارم؟اصلا منظور از احساس ضعف وسستی هنگام انزال چیست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 6
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید