شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد دستان بخاطر عصبی بودن !

1. خسته نباشید آقای دکتر ..
    یکی از آشنایان هست که از کتف تا نوک انگشتاش خواب میره وبیشتر مواقع درد داره.
    به دکتر که مراجعه کرد گفتند که باید آزمایش بده.
    انواع واقسام آزمایشارو ازش گرفتند وگفتند که جواب آزمایشها درست هستند و در آخر بهش گفتند که شما عصبی هستین.
    حالا میخواستم بدونم که میتونه همچین چیزی باشه؟
    و اگه هست راه درمانش چیه؟
    اگه میشه بهم کمک کنید.
    ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. M3hrtash نوشته است: خسته نباشید آقای دکتر ..
    یکی از آشنایان هست که از کتف تا نوک انگشتاش خواب میره وبیشتر مواقع درد داره.
    به دکتر که مراجعه کرد گفتند که باید آزمایش بده.
    انواع واقسام آزمایشارو ازش گرفتند وگفتند که جواب آزمایشها درست هستند و در آخر بهش گفتند که شما عصبی هستین.
    حالا میخواستم بدونم که میتونه همچین چیزی باشه؟
    و اگه هست راه درمانش چیه؟
    اگه میشه بهم کمک کنید.
    ممنون میشم.

سلام،
    امکان دارد که این حالت به علت عصبی بودن باشد، ولی به طور کلی این علایم نشاندهنده تحت فشار بودن اعصابی است که به آن ناحیه عصب دهی می کنند و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد با معاینه و در صورت نیاز تصویر برداری مشکل مشخص خواهد شد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام وخیلی ممنون که جواب سوالمو دادین.
    اما باید بگم که این کارهارو هم کرده ودر جواب دکتر به ایشون گفته که نباید عصبی بشید.
    اگه جواب دکتر درست باشه میخواستم بدونم آیا دارویی وجود نداره ؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. M3hrtash نوشته است: سلام وخیلی ممنون که جواب سوالمو دادین.
    اما باید بگم که این کارهارو هم کرده ودر جواب دکتر به ایشون گفته که نباید عصبی بشید.
    اگه جواب دکتر درست باشه میخواستم بدونم آیا دارویی وجود نداره ؟؟؟

سلام،
    عصبی نشدن بیشتر احتیاج به تغییر در رفتار و شرایط محیطی فرد دارد؛ البته داروهای آرام بخش هم وجود دارند که در صورت نیاز پزشک تجویز خواهد نمود.

5. با سلام
    من گاهی اوقات و مخصوصا مواقعی که بسیار حالت روحی بدی دارم توی کف دستام احساس درد خفیفی می کنم که بسته به شدت ناراحتیم داره، می خواستم بدونم این مورد هم مربوط به عصب میشه؟  و درمانی داره؟

6. hadiha نوشته است: با سلام
    من گاهی اوقات و مخصوصا مواقعی که بسیار حالت روحی بدی دارم توی کف دستام احساس درد خفیفی می کنم که بسته به شدت ناراحتیم داره، می خواستم بدونم این مورد هم مربوط به عصب میشه؟  و درمانی داره؟

پاسخ شما در همین تاپیک و چند پست بالاتر داده شده است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید