شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تست بتا و احتمال بارداری با توجه به نتیجه اون در هفته اول بعد از نزدیکی

1. سلام
    در روز 20 سیکل قاعدگی، 12-13  روز بعد از تمام شدن پریودم، یه رابطه داشتم، که آب منی روی واژن ریخته، می خوام ببینم اگه 5، 6 ، 10 و 13 روز بعد از رابطه تست بتا منفی باشه ( البته از روش اورژانسی هم استفاده کردم 8 تا ال دی با فاصله 12 ساعت) ، و در روز 10 بعد از نزدیکی با 3 روز تاخیر پریود شدم البته فقط یک روز طول کشید و متوقف شد.، (پریود من معمولا 6-7 روز طول می کشه) اینکه پریودم فقط یک روز طول کشید و متوقف شد به دلیل مصرف قرصهاست؟ ، در روز 14 بعد از نزدیکی تست بی بی چک هم انجام دادم که اونم منفی بود ، با توجه به استفاده از روش اورژانسی و نتایجی که از تست بتا گرفتم در روزهای مختلف، آیا باز هم احتمال بارداری وجود داره؟ لطفا زودتر جوابمو بدین و از نگرانی درم بیارین. الان چند روزه که شکم و اطراف نافم درد میکنه و می سوزه و فکر می کنم معده و شکمم ورم کرده، که قرص رانیتیدین و کلیدینیوم می خورم. تو رو خدا لطفا زودتر جوابمو بدین. خیلی نگرانم. Sad   منتطر جوابتون هستم...................................
    مرسی

2. دوست عزیز شما رابطتون در دوره تخمک گذاری نبوده، منی هم داخل واژن نریخته از روش اورژانسی هم استفاده کردید و چند صد بار هم تست حاملگی دادید و منفی بوده، من نمی فهمم شما دیگه فکر میکنید که از کجا ممکنه حامله شده باشید!!!!!
    خواهشا" این همه وسواس رو بذارید کنار و نگران نباشید تا پریودتون به حالت عادی برگرده به هم ریختن پریودتون به خاطر مصرف قرصها و اضطرابتونه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. از همه دوستان که در این سایت جواب سوالات رو با حوصله و دقت جواب میدن و از دادن جوابهایی که استرس و نگرانی و ناراحتی آدم رو صد برابر می کنه خودداری می کنن. حتی خود من سوالاتمو چند بار تکرار کردم ولی هر بار با حوصله جوابمو دادین،خیلی تشکر می کنم.
    آخه بعضی از سایت ها همین که دو بار یه سوال رو می پرسی فورا ایگنور می کنن و عضویت رو لغو می کنن. بازم تشکر می کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید