شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخمی شدن آلت تناسلی مرد

1. با سلام.ببخشید من یک سئوال دیگه هم داشتم امیدوارم آقای دکتر به سئوالاتم جواب بدن.شوهر من در دستگاه تناسلیش دقیقن پوست زیر کلاهک  زخم شده و بعد از نزدیکی خونی می شه و آلتش درد می گیره.می خواستم بدونم علتش چیه؟آیا این یک بیماریه و باید به پزشک مراجعه کنه یا فقط یک خشکی پوسته و این پاره شدن پوست به دلیله خشکی پوست است؟
    با تشکر

2. آقاي دكتر اين همون بيماري سوزاك نيست؟اصلا اين بيماري وجود داره؟ميشه 1 مقدار بيشتر درباره ي سوزاك توضيح بدين؟

3. من هم فکر می کنم این همون بیماری سوزاک باشه
    احتمالا مدتی نزدیکی نکردن می تونه کمک کنه تا هر چه زودتر این مشکل برطرف بشه

4. rozita2007 نوشته است: با سلام.ببخشید من یک سئوال دیگه هم داشتم امیدوارم آقای دکتر به سئوالاتم جواب بدن.شوهر من در دستگاه تناسلیش دقیقن پوست زیر کلاهک  زخم شده و بعد از نزدیکی خونی می شه و آلتش درد می گیره.می خواستم بدونم علتش چیه؟آیا این یک بیماریه و باید به پزشک مراجعه کنه یا فقط یک خشکی پوسته و این پاره شدن پوست به دلیله خشکی پوست است؟
    با تشکر

سلام،
    در اولین برخورد با زخمهای ناحیه تناسلی می بایست به بیماریهای منتقله از راه جنسی مشکوک شد که مهمترین آنها عبارتند از سیفلیس، هرپس تناسلی، شانکروئید، لنفوگرانولوم ونروم و گرانولوم اینگوئینال که هر کدام از این بیماریهای می توانند باعث ایجاد زخم تناسلی شوند که با توجه به سایر علایم از یکدیگر افتراق داده می شوند. البته سایر علل از جمله مشکلات پوست آن ناحیه هم می توانند زخم ایجاد کنند ولی با توجه به شیوع بالاتر بیماریهای جنسی بهتر است حتما به پزشک مراجعه نمایند. اکثر بیماریهای جنسی درمان پذیرند. ممکن است شما هم بدون وجود علایم به بیماری همسرتان مبتلا شده باشید پس مراجعه به پزشک را جدی بگیرید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    علت زخم شبیه تاول یا تبخال دور (کلاهک) آلت که نه دردی داره و نه خارش چی میتونه باشه و چطور میشه درمان کرد؟

6. hamid_iata نوشته است: با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    علت زخم شبیه تاول یا تبخال دور (کلاهک) آلت که نه دردی داره و نه خارش چی میتونه باشه و چطور میشه درمان کرد؟

سلام

اگر عبارت " تاول آلت " رو در نوار جستجوی گوگل ( تقریبا بالای صفحه ) سرچ کنید به  اطلاعات کافی می رسید
    این مورد علل مختلفی دارد
    و توصیه می کنم به خودتون لطف کنید و بجای وقت تلف کردن برای تشخیص اینترنتی ، همین فردا صبح تشریف ببرید مطب متخصص اورولوژیست ( البته صبحها باید برید بیمارستان  چون مظب نیستند ! )

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید