شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در ناحیه زیر دل و پهلو و بارداری

1. سلام

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من خیلی نگرانم.

من قبلا با نامزدم یه رابطه جنسی بدون دخول کامل داشتم از کاندوم هم استفاده نکردم اما 1 بار که ارضا میخواستم بشم آلتم رو از دستگاه زن دروردم و نذاشتم که مایع منی وارد بشه .

الان نگرانم که مبادا خانمم حامله شده باشه . من هفته قبلم رابطه داشتم باهاش ولی هفته پیش نیمی از آلت را وارد دستگاه خانمم کردم که موقع ارضا آلتم رو درووردم . الان خانمم پریود شده (حدودا 1 روز و نیم ) ولی باکره هست با این حال هنوز و نخواستم که اونو از حالت باکرهگی در بیارم  .

آیا احتمال حامگی وجود داره یا صفره ؟ خانمم خودشو مرتبن تمیز میکرد موقع این عمل حتی حموم رفت بعدش !! من خیلی خیلی نگرانم چی کار کنم ؟
    میگم بیا بریم آزمایش خون بده مطمئن شم میگه روم نمیشه نمیام . نمیدونم الان بی بی چک با این وضعیت جواب میده یا نه با توجه به اینکه الان پریود شده .

خواهش میکنم راهنمایی کنید .

سئوال دومم اینه که نامزدم میگه دستگاش دچار سوزش شده ، من سرچ کردم تو سایت مدیران زده بودن ترشح اگه بدبو باشه یا سبز باشه و همراه سوزش باشه عفونته اما نامزدم فقط عامل سوزش رو داره .
    میگه زیر دلم درد میکنه ، پهلوم درد میکنه و این موضوع وحشناک منو نگران کرده که از همه کارم افتادم .

آیا از علائم حاملگی هست یا اینکه چون به دوره پریود نزدیک شده این مشکل به وجود اومده .

خواهش میکنم هرچه زودتر به سئوالتم جواب بدید خیلی نگرانم .

2. سلام

1- بکارت مانع بارداری نیست . با مایع پیش از انزال هم میشه باردار شد
    توصیه اکید من استفاده از کاندومه

و الان که ایشون پریود شدن یعنی باردار نیستن ولی برای دفعات بعد رعایت کنید

2- اون متن در باره ی ترشحات خانمها بود که اگر با شرایطی همراه باشد نشانه عفونت هست
    در حالت عادی خارش واژن طبیعی نیست
    و ضمن توصیه به رعایت بهداشت ( ازاله موها و تعویض لباس زود به زود زیر نخی )
    و مراعات بیشتر در مورد شستشو بخصوص با مواد شوینده معطر که باعث آلرژی و خشکی بیش از حد می شوند

در صورت تداوم باید به متخصص زنان مراجعه کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون سامی جان

من یه سئوالی دارم

یعنی اگه کسی باردار باشه دیگه پریود نمیشه طبق گفته هاتون ؟

نیازی به آزمایش واین جور چیزا با توجه به اینکه قبلانم رابطه داشتیم پس نیست ؟

4. alex2009 نوشته است: ممنون سامی جان

من یه سئوالی دارم

یعنی اگه کسی باردار باشه دیگه پریود نمیشه طبق گفته هاتون ؟

نیازی به آزمایش واین جور چیزا با توجه به اینکه قبلانم رابطه داشتیم پس نیست ؟

با سلام!
    با اجازه ی جناب سامی!
    بله وقتی زنی بارداری بشه پریود نمیشه! البته پریود به معنی خونریزی که برای دفع تخمک انجام میشه و نباید با خونریزی مختصری که به دلیل لانه گزینی جنین صورت می گیره اشتباه شه! این خونریزی ممکنه در بعضی افراد حتی به چشم هم نیاد. البته در مورد پریود نشدن اگر منتظر بارداری هستین و انتظارش رو بنا به دلایل خودتون دارین باید این احتمال رو بدین و پریود نشدن می تونه خیلی دلایل دیگری از جمله دامنه ی خاصی از بیماری های زنان رو داشته باشه که خوبه در هر صورت - بارداری یا بیماری یا ... - به پزشک متخصص رجوع شود چون همیشه اطمینان بهتر از شک و نگرانیه! گاهی اوقات پریود نشدن به خاطر تغییرات هورمونی در بدن خانم ها و بهم ریختن نظم در موعد اونه که باز هم باید توسط پزشک متخصص پیگیری بشه!
    در ضمن در مورد درد و سوزش در پهلو و زیر دل بدون ترشحات غیر عادی هم می تونه به خاطر پریود باشه و هم می تونه عفونت ادراری باشه که در خانم ها شایعه. پس دوست عزیز توصیه ی من اینه که حتما خانم رو برای یه بررسی پیش پزشک ببرین!
    موفق باشید!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. خیلی خیلی ممنونم از شما

نه من که اگه پست 1 رو بخونید من بیشتر نگران اینم که خانمم بار دار شده باشه اما خدا رو شکر مثل اینکه با این راهنمایی هایی که کردید نیست ، خدا نکنه باردار شده باشه .

اما دیگه باید خجالت رو کنار گذاشت و برای خرید کاندوم مراجعه کرد .

با این راهنمایی های شما دیگه مطمئن شدم که بار دار نمیشه .
    چون معمولا همین روزای ماه نامزدم پریود میشد و اگه طبق گفته هاتون قبلانم ما رابطه داشیتم و منی من وارد دستگاه اون شده باشه تا الان دیگه نباید پریود میشد .

ولی برای سوزش منم شنیدم که دستگاه زنان دچار عقونت میشه حتما به دکتر متخصص مراجعه میکنیم .

ممنون از راهنمایی شما خیلی لطف کردید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سامی جان شرمنده فراموش کردم

پس این درد زیر دل و ناحیه پهلو برای چیه ؟ به خاطر سیکل قائدگی هست یا چیز دیگه ای ؟

7. سلام سامی جان

سامی جان من نامزدم تمام بدنش خیلی درد میکنه قبلا میگه این طوری به این شدت نبوده بدنش!! مثل اینکه امروز اوجش بوه و بدنش خیلی خسته ؟
    آیا به خاطر پریوده؟
    چند روز پیش پریود شده الانم دیگه آخرشه.

من حتی در مورد پریود هم پرسیدم ازش شما فرمودید اگه پریود بشه پس حامله نیست ولی به من گفت خونریزی نسبت به قبل خیلی کمتر بوده آیا بازهم حاملگی با توجه به دردها وجود داره ؟

این دردها و کوفته گی بدن به حامگلگی که خدارو شکر مربوط نمیشه ؟ به چی مربوط میشه ؟

اصلا علائم حاملگی چیه؟
    میشه راهنمایی کنید .

ممنون .

8. alex2009 نوشته است: سلام سامی جان

سامی جان من نامزدم تمام بدنش خیلی درد میکنه قبلا میگه این طوری به این شدت نبوده بدنش!! مثل اینکه امروز اوجش بوه و بدنش خیلی خسته ؟
    آیا به خاطر پریوده؟
    چند روز پیش پریود شده الانم دیگه آخرشه.

من حتی در مورد پریود هم پرسیدم ازش شما فرمودید اگه پریود بشه پس حامله نیست ولی به من گفت خونریزی نسبت به قبل خیلی کمتر بوده آیا بازهم حاملگی با توجه به دردها وجود داره ؟

این دردها و کوفته گی بدن به حامگلگی که خدارو شکر مربوط نمیشه ؟ به چی مربوط میشه ؟

اصلا علائم حاملگی چیه؟
    میشه راهنمایی کنید .

ممنون .

ببین آدم وقتی نگران بارداری ناخواسته هست
    سوختن لامپ کوچه رو هم به بارداری ربط میده !
    این ناخودآگاهه و من هم شما رو درک می کنم هم نامزدتونو

نگران نباشید ایشون باردار نیست
    و چقدر به خودتون لطف می کنید که اگر 21 روز از رابطه گذشته دوقدم برید تا داروخانه یه تست خونگی ادرار ( بی بی چک ) تهیه کنید و تست کنید و ببینید باردار نیستند تا به آرامش برسید

نحوه درد کشیدن خانمها در زمان پریود اصلا استاندارد نداره و تابع بالا و پایین رفتنه هورمونهاست
    نگران بارداری نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. ببین آدم وقتی نگران بارداری ناخواسته هست
    سوختن لامپ کوچه رو هم به بارداری ربط میده !
    این ناخودآگاهه و من هم شما رو درک می کنم هم نامزدتونو

نگران نباشید ایشون باردار نیست
    و چقدر به خودتون لطف می کنید که اگر 21 روز از رابطه گذشته دوقدم برید تا داروخانه یه تست خونگی ادرار ( بی بی چک ) تهیه کنید و تست کنید و ببینید باردار نیستند تا به آرامش برسید

نحوه درد کشیدن خانمها در زمان پریود اصلا استاندارد نداره و تابع بالا و پایین رفتنه هورمونهاست
    نگران بارداری نباشید[/quote]

سامی جان ممنون ولی جسارت نباشه من قصد اذیت کردن شما رو با سئوالاتم ندارم
    باور کنید من به پولش نیست که نرفتم بی بی چک رو تهیه کنم فقط یه سری از سئوالاتی دارم که برام مبهمه که تو چند خط پرسیدم ازتون که لطف میکنید اگه جواب بدید وگرنه اگه از این ابهام در بیام مطمئن باشید برای تهیه بی بی چک مراجعه میکنم .

من منظورم اینه که مثلا ما قبلانم رابطه داشتیم ممکنه که خدایی نکرده باداری صورت گرفته باشه . اما چون نامزدم پریود شده مطمئن شدم که چنین اتفاقی صورت نگرفته .

اما الان که ما هفته قبل ما این رابطه رو داشتیم و هنگام ارضا شدنم من آلتم رو درودم و الان بعد 1 هفته نامزدم پریود شده پریود شدن تاثیری در آزمایش بی بی چک نداره ؟جواب میده این آزمایش ؟

سئوال دیگم اینه که من 21 روز از رابطه فرصت دارم یا باید 21 روز از رابطه گذشته باشه تا بی بی چک جواب بده ؟

10. سلام

دوست عزیز انزال منقطع روش خوبی برای پیشگیری نیست و حدودا بیش از 30% احتمال شکست داره ! اگرچه احتمال بارداری با مایع پیش از انزال خیلی بالا نیست اما بازهم بهتره شما به بیرون ریختن مایع منی کفایت نکنی و از اول کاندوم استفاده کنی .

الان که ایشون پریود شده اند ( بابا مگه نمی گی بعد از رابطه پریود شده ؟ ) احتمال بارداری وجود نداره و اندفعه شانس اوردی اما همیشه انقدر شانس نمیاری

در مورد بی بی چک هم ، شما باید از روز رابطه 21 روز صبر کنی بعد تست بی بی چک رو انجام بدی . از روز بیست و یکم به بعد نتیجه این تست قابل قبوله ، اگرچه در مواردی زودتر هم بارداری رو نشون داده و میده ...

الان که از رابطه شما یکهفته و خورده ای گذشته روی بی بی چک نمیشه حساب کرد ولی آزمایش خون الانم بهت می گه ایشون باردار هستند یا نه ؟ که نیستند .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید