شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

Bhcg

1. nebeka

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و تشکر
    4ماه و 20روز از اخرین رابطه ما میگذره و من در این مدت پریود منظمی داشتم جز این ماه که 2 روز زودتر بود.روز اخر پریودم در این ماه ازمایش bhcgدادم جواب ان کمتر از 5دهم و منفی بود.یک بارهم2ماه پیش دادم کمتر از 1دهم بود.سونو گرافی هم دادم هیچ مشکلی نبوده.ایا امکان بارداری خارج رحمی وجود داره؟من توی روزنامه خوندم یک خانوم کانادایی نه وزن اضافه کرده بوده نه پریودش قطعشده بوده فقط کلیه درد داشته و یک پسر به دنیا اورده.منم حالا کلیه ام مدتی درد می کنه و نگرانی زندگیمو فلج کرده.لطفا راهنماییم کنید.

2. nebeka نوشته است: با سلام و تشکر
    4ماه و 20روز از اخرین رابطه ما میگذره و من در این مدت پریود منظمی داشتم جز این ماه که 2 روز زودتر بود.روز اخر پریودم در این ماه ازمایش bhcgدادم جواب ان کمتر از 5دهم و منفی بود.یک بارهم2ماه پیش دادم کمتر از 1دهم بود.سونو گرافی هم دادم هیچ مشکلی نبوده.ایا امکان بارداری خارج رحمی وجود داره؟من توی روزنامه خوندم یک خانوم کانادایی نه وزن اضافه کرده بوده نه پریودش قطعشده بوده فقط کلیه درد داشته و یک پسر به دنیا اورده.منم حالا کلیه ام مدتی درد می کنه و نگرانی زندگیمو فلج کرده.لطفا راهنماییم کنید.
    دوست عزیز وقتی هم ازمایش دادی هم سونوگرافی رفتی پس فکر نکنم دلیلی واسه نگرانی باشه هنوز شما عادتم میشد! درد روی نافم نمیدونم واسه چیه منم یه دفعه این حالتو داشتم رفتم پیش دکتر  دکتر میگه میخو ای نبضت نزنه تا بمیری  منم گفتم حتما خیلی وسواسم گرفته بعدشم خوب شد اون درد کلیه هم واسه اینه که پریودتون نا منظم شده بازم یه دکتر برو بد نیست ولی از بابت بارداری خیالت راحت باشه مطمئنم کاریت نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید