شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طب سوزنی و حافظه

1. yas18

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشید خدمت شما :
    من قبلا نیزسوالم را در جایی دیگر مطرح کرده بودم که لطف کرده و پاسخ داده بودید. در رابطه با مادرم که ایشان تقریبا 6 ماه پیش به بیماری مننژیت دچار شدند و در پی این بیماری متاسفانه حافظه و توانایی راه رفتن خود را از دست دادند .پاهای ایشان جمع شده که دکتر فیزیوتراپی را تجویز کردند که به علت زخم بسترشان این کار به تعویق افتاد حال که پس از این مدت به فیزیوتراپ مراجعه نموده ایم با نگاه کردن به پاهایشان گفتند که راست شدن پاهایشان تقریبا غیر ممکن است .
    حال سوالات جدید من با توجه به موقعیت جدید ایشان از شما این است:
    1-آیا فیزیوتراپ درست گفته و واقعا نمیشود کاری کرد؟ حتی با دستگاههای پیشرفته فیزیوتراپی؟
    2- آیا طب سوزنی در این موارد جوابگو است ؟( چه در حافظه و چه در فلجی)؟
    در ضمن مادر من 42 ساله هستند.و 15 است که بیماری ام اس نیز دارند.
    ممنون می شوم اگر جواب سوالاتم را بدهید .
    ببخشید دقیقا نمیدانستم که سوالم مربوط به کدام بخش است برای همین در این قسمت مطرح کردم .

2. سلام

دوست عزیز از پشت کامپیوتر که نمیشه به این سوالات پاسخ داد
    پاسخ دادن به این سوالها نیازمند گرفتن شرح حال دقیق . مشاهده حضوری بیمار و بررسی پرونده پزشکی ایشون داره

بنظر من شما بهتره وضعیت فعلی مادرتون رو از طریق تخصص های مختلف مورد بررسی قرار بدید . تخصصهایی مثل
    متخصص مغز و اعصاب
    متخصص اورولوژیست
    متخصص طب فیزیکی
    و در نهایت از جمیع نظرات استفاده کنید ونتیجه بگیرید که آیا راهی برای درمان هست یا خیر .

در نهایت جدا از تکیه ای که می شود بر علم پزشکی و تخصص و پیشرفت روز افزون علم و متخصصین باسواد و باتجربه ، کرد
    هیچوقت هم نباید از عنایت خداوند ناامید بشید
    انشالله مشکل حل می شود ، شما نظرات متخصصین مختلف رو بگیرید چون هرکدام اینها ممکنست بنا به تجربه و تخصصشون چیزی رو ببینند که دیگری ندیده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید