شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جراحی کلیتورال هود

1. با سلام و خسته نباشید بارها این سوالو پرسیدم اما جوابی نگرفتم از دکترهای متخصص زنانی که تو این سایت فعالیت دارن خواهش میکنم پاسخ منو بدن میخوام راجع به کوچک کردن لبهای کوچک دخترهایی بدونم که مجردن و عوارض ان و اینکه این عمل حداقل و حداکثر چه قیمتی داره و اینکه فردی که این عملو انجام میده نیاز به بستری شدن یا همراه داره یا نه و آیا جای بخیه ها میمونه؟یعنی اگه دختری که این عملو انجام میده بعد از ازدواج همسرش متوجه ی این عمل میشه؟
    لطفا یکی جواب بده

2. اگر کسی این عملو انجام بده بیاد بگه تا ما از تجربیاتش استفاده منیم

3. سلام
    بنده باندازه کافی در این مورد لکچر دادم و بنظر بیهوده منتظر اظهار نظر بیشتر دکتر هستید چون واقعا بقیه مطالب در مطب مشخص میشه . در مورد هزینه هم دقیقا به پزشک و کلینیک مربوطه برمی گرده و استاندارد نداره اما برای اینکه دست خالی نرید ! چند تا لینک از سایت های خارجی مخصوص جراحی زیبایی واژن بهتون معرفی می کنم
    در این سایتها که بچرخید حتما به پاسخ برخی سوالاتون می رسید . می تونید نتایج کار رو هم ببنید

labiaplastysurgery

centerforvaginalsurgery

labiaplasty

surgicare

4. مرسی آقای سامی چیزی از نوشته هاش سر در نیاوردم ولی عکساش بهم کمک کرد اگه سایتهای ایرانی هم در این مورد پیدا میشد خوب بود

5. سلام
    اتفاقا اقاي سامي سايتاي خوبي گذاشتن من استفاده كردم و عكساشو ديدم
    http://labiaplasty.net/before_and_after_photos.html
    نوشته يكي دو هفته دوران نقاهتش كه شما تورم و ناراحتي داريد

http://labiaplasty.net/before_and_after_photos3.html
    http://video.google.com/videoplay?docid=-8667022053949095433&ei=6b_5SdPAHseK-Qa-2J38Cg&q=labiaplasty+surgery

اين فيلمش ببين...
    اقاي سامي يه سوال اون چه موادي بود كه با امپول ميزد به لبهاي بزرگ؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. برای من فیلمهاش باز نمیشه شما که تونستی ببینی میتونی بگی چجوری بخیه میزنن؟جذبی یا کشیدنی؟؟واگه از نوشته هاش سر در میارین حتما قیمت این عملو هم زده میدونم جاهای مختلف باهم فرق داره میخوام تفتوتشو بدونم

7. سلام<xml><o></o>

بعد از مدتها سری به این سایت خوب زدیم<o></o>

اما جواب دوستان عزیز <o></o>

البته حرفهای من جنبه پزشکی نداره  چون من تخصصی در این زمینه ندارم . ولی خوب خوندنش  خالی از لطف نیست<o></o>

عمل زیبائی لابیا پلاستی نسبتا یه عمل شایع میباشد . <o></o>

همانطور که از اسمش پیداست یه عمل زیبائی میباشد . واقعا اگه براتون مهمه و اثر بدی روی اعتماد به نفس داره . خوب چه اشکالی داره <o></o>

ولی باید بدونین این کار برای دخترا قبل از ازدواج توصیه نمیشه ( البته در ایران )  . البته نه به دلیل پزشکی بلکه به دلایل زیر :<o></o>

1- شما که از سلیقه همسر ایندتون با خبر نیستین . برای خیلی از زنان بزرگ بودن اون نواحی یک مزیته !!!<o></o>

چون بعلت افزایش سطح تماس هم خودشون و هم همسرشون بیشتر لذت میبرن . داخل پرانتز ( این بزرگ بودن لبها ی کوچک در دهانی رابطه جنسی واقعا معرکه است ) .<o></o>

2-     
    یکی از کارهای لبلهای کوچک هدایت جریان ادرار در خانوماست .ممکنه بعدا از این قضیه دچار مشکل بشن <o></o>

3-     
    حتی در متجددترین پسر ها . اگه بفهمن همسرشون قبلا در اون قسمت خاص عملی انجام داده ( هرچند زیبائی ) احساس بدی پیدا میکنن و ممکنه در اینده دچار مشسکل بشن اگه واقعا نیاز به این عمل هست بهتره بعد از ازدواج و با توافق طرفین اینکار صورت بگیره . ( خوب چرا باید اصلا زد توی ذوق و سلیقه شوهر بیچاره !!  )
    <o></o>

یه کم در مورد رشد قسمت مطرح شده صحبت کنیم .<o></o>

اسا سا  در نژاد ایرانی این تیرگیها وجود داره . بالاخص در خانومهای سبزه و کسانی که موی تیره دارن . و البته خانومای لاغر (دخترهائی که صورت کشیده و استخونی دارن ) و...................  سانسور <o></o>

بعد از بلوغ تا سن 14-15 سالگی  لبهای کوچک زیاد رشدی ندارن ولی اهسته بعد از این سن شروع یه رشد کرده و حدود 20 سالگی کاملا  به چشم میان و زنان در این سنین پی به این مسئله میبرن ( البته طبق الگوی ژنتیکی طرف ) .<o></o>

دوستان در این تاپییک خوب راهنمائی کردن و تقریبا در این فضا مجازی خیلی چیزها رو گفتن

شما هم مته به خشخاش نزارین <o></o>

8. cheshmaneziba نوشته است: برای من فیلمهاش باز نمیشه شما که تونستی ببینی میتونی بگی چجوری بخیه میزنن؟جذبی یا کشیدنی؟؟واگه از نوشته هاش سر در میارین حتما قیمت این عملو هم زده میدونم جاهای مختلف باهم فرق داره میخوام تفتوتشو بدونم

نرخ جراحی هم در این سایتها هست معمولا اما هیچ ربطی به نرخ جراحی در اینجا نداره
    عمل پیوند مو در خارج بین 6 الی 12 میلیون هزینه داره
    اینجا 700 الی 4 میلیون ( دقیقا به پزشک و کلینیک و کیفیت کار ربط داره )
    از این نظر شانس اوردیم ایران هستیم چون خرج عملیات پزشکی در ایران خیلی پایینه ( نسبت به کشورهای درست حسابی نه نسبت به درآمدهای ما )

در مورد بخیه هم چه فرقی می کنه حالا ؟ وقتی شما بعد از جراحی لااقل دو بار باید توسط جراح ویزیت بشید حالا جذبی نباشه و کشیدنی باشه ! چه فرقی داره ؟ مهم نتیجه کاره و ظرافت کار متخصص
    که اینها رو ابدا در اینترنت متوجه نخواهید شد .

9. fantasy نوشته است: سلام
    اتفاقا اقاي سامي سايتاي خوبي گذاشتن من استفاده كردم و عكساشو ديدم
    http://labiaplasty.net/before_and_after_photos.html
    نوشته يكي دو هفته دوران نقاهتش كه شما تورم و ناراحتي داريد

http://labiaplasty.net/before_and_after_photos3.html
    http://video.google.com/videoplay?docid=-8667022053949095433&ei=6b_5SdPAHseK-Qa-2J38Cg&q=labiaplasty+surgery

اين فيلمش ببين...
    اقاي سامي يه سوال اون چه موادي بود كه با امپول ميزد به لبهاي بزرگ؟؟؟؟؟

سلام

باور کنید من اصلا توو زندگیم نه این جراحی رو دیدم و نه کسی که اینکار رو کرده باشه رویت کردم
    پس نمی دونم اون آمپول چی بود
    اما اگر آمپول بی حسی نبود ( که احتمالا نبود )
    می تونسته ژل ، بوتاکس و یا چربی بوده باشه برای برجسته کردن و فرم دهی لبها

نمی دونم واقعا . فقط حدس می زنم

10. اقای سامی منظورم از بخیه جاش بود آخه اگه کشیدنی باشه شنیدم جاش میمونه برای همین پرسیدم راستی یه جایی خوندم این عمل یک تا یک ساعت و نیم طول میکشه و بعد از یک روز میتونید فعالیتتونو شروع کنید وای من عمل چشم انجام دادم همش 5دقیقه طول کشید چرا اینقدر طولانیه؟

11. cheshmaneziba نوشته است: اقای سامی منظورم از بخیه جاش بود آخه اگه کشیدنی باشه شنیدم جاش میمونه برای همین پرسیدم راستی یه جایی خوندم این عمل یک تا یک ساعت و نیم طول میکشه و بعد از یک روز میتونید فعالیتتونو شروع کنید وای من عمل چشم انجام دادم همش 5دقیقه طول کشید چرا اینقدر طولانیه؟

سلام

ببین دوست من
    جراح زنان و جراح پلاستیک تمام سعی خودشونو خواهند کرد که اثری از بخیه باقی نماند و اون ناحیه هم طوری نیست که اثر بخیه خیلی مشخص و واضح باقی بماند و اگر جراح کارش رو درست انجام بده و بخیه ها بصورت ظریف زده بشوند اونوقت فرق نمی کنه جذبی باشند یا کشیدنی ، در هرصورت جاش نمی مونه

اگر جراحی فقط جراحی لب های تناسلی باشد ترجیح من این است که به متخصص زیبایی مراجعه شود چون ظرافت کار متخصص زیبایی قاعدتا بالاتر خواهد بود اما اگر جراحی به قسمت کلیتوریس هم کشیده می شود اونوقت توصیه اکید دارم به جراح زنان مراجعه کنید چون شناختی که جراح زنان از آناتومی اون ناحیه دارند اصلا با شناخت جراح زیبایی قابل قیاس نیست و هرگونه اشتباه در جراحی کلیتوریس در مثل ختنه کردن زنان ممکن است شما رو از لذت میل جنسی محروم بسازد

در مورد طول کشیدن هم
    درسته که درنهایت - از نظر جراح - جراحی بزرگی محسوب نمی شود اما بلاخره نیاز به مقدمات و موخراتی داره که همونها هم کلی زمان می برند . بخصوص اگر جراح بیهوشی عمومی را لازم بداند
    و در مورد نقاهت هم دوست عزیز ، چشم یک جایی قرار دارد که نه فشاری بهش وارد می شود نه در معرض تعریق و سایش و اینچیزهاست . شما وقتی در ناحیه تناسلی دست به جراحی می زنید قطعا دوران نقاهتتون با جراحی فرضا ابرو ، متفاوت خواهد بود .

12. مرسی دوست خوبم از راهنماییتون
    شما جراح زیبایی مطمئن سراغ ندارید که آدرس ایمیل یا سایتی داشته باشه؟
    آیا دکتر پورقربان جراح زیبایی هم هست یا فقط متخصص زنان و زایمان؟
    من با ایشون صحبت کردم گفتن این عمل درد زیادی داره و بهتره با همراه باشیم .

13. cheshmaneziba نوشته است: مرسی دوست خوبم از راهنماییتون
    شما جراح زیبایی مطمئن سراغ ندارید که آدرس ایمیل یا سایتی داشته باشه؟
    آیا دکتر پورقربان جراح زیبایی هم هست یا فقط متخصص زنان و زایمان؟
    من با ایشون صحبت کردم گفتن این عمل درد زیادی داره و بهتره با همراه باشیم و اینکه هزینه ی این عمل 1.200 میشه بنظرم خیلی زیاده آخه یکی از دوستام گفته بود که جایی دیگه از یه دکتر متخصص و باتجربه پرسیده هزینه 600میشه البته میدونم بستگی به کارش و کلینیکش داره اون هم از جاش و دکترش تعریف میکرد هزینه ی متخصص زیبایی با زنان متفاوته؟؟

سلام

قیمت جراحی دقیقا به جراح بستگی و کلینیکش بستگی داره و نمیشه گفت هزینه دستمزد جراح زنان بالاتره یا متخصص زیبایی ؟
    بهرحال

کلا در این زمینه کار شما یک سخته
    چرا ؟
    چون شما اگر بخواید عمل زیبایی بینی انجام بدید ، ندیده و نشناخته خودتونو بدست دکتر می سپارید ؟ معمولا اینجوری نیست و ما به پزشکی مراجعه می کنیم که کارش رو دیدیم ، مثلا دوستمون رو جراحی کرده . دختر خاله مون رو جراحی کرده و ...
    اما این مورد شما یه چیزیه که کمتر کسی سراغش می ره و تازه بره هم به کسی نمی گه ، تازه بگه هم توی صورت نیست که نتیجه دیده بشه

در مورد معرفی جراح زیبایی هم ، خیر من هیچکس رو در این زمینه نمی شناسم
    و لطف کن یکبار برو دکتر ، نه اینکه فرداش بری جراحی بشی ، فقط برای اینکه در فضای این جراحی قرار بگیری
    از اینترنت چیز خاصی دستگیرت نمیشه !

14. اگه این حرفم که قیمتو گفتم اشکال داشت اگه امکانش هست اون قسمت از پاسخی که دادمو حذف کنید من فقط خواستم دوستای دیگمو درجریان بذارم آخه اونا هم مثل من میخوان قیمت این عملو بدونن و اینکه امکانش هست الان این عملو انجام بدن یا نه

15. ببخشید اما من اصلا ازین عکسا خوشم نیومد به نظرم بعضیا واقعا قبل جراحی بهتر بودن....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید