شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زنگ بزنم و بگم؟

1. TINAM

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من یک دختری هستم 25 ساله که تا به حال با پسری دوست نبودم و حتی پسری رو دوست نداشتم.ولی الان حدود یک ساله که برای یک پسر که تا حدودی هم روابط رسمی و کاری با هم داریم می میرم و در این مدت همش با خودم کلنجار رفتم که بهش زنگ بزنم و این موضوع رو بگم یا نه ، ولی می ترسم و اضطراب دارم نمیدونم کار درستی یا نه و نمیدونم که باید صادقانه برم جلو و یا نه!لطفا راهنماییم کنید و بهم بگید چکار کنم.

2. دوست عزيز اگر شما واقعا براش ميميري بايد وقتي اورا مي بيني قرمز بشي دست پاچه شي با او با لحن خودموني صحبت كني واسم كوچك صداش كني ولحن صحبت كردنت جوري باشه كه جلب توجه كنه (باعشوع حرف بزن )انوقت خودش مياد پيشت ومال توميشه چون مردها به اين حالتها حساس هستند امتحان كن جواب ميگيري مخصوصا لحن صداورفتارت را بااو هماهنگ كن اگر جواب گرفتي به من پيغام بده

3. سلام

به نظر من جواب سوالتون به خيلي چيزها بستگي داره.
    مهمترينش اينه كه هدف شما از اينكه اون آقا از علاقه شما نسبت به خودش مطلع بشه چي هست؟
    اگرعلاقه مند به ازدواج با او هستيد بنظر من ابداً كار درستي نيست كه مستقيماً خودتون بهش زنگ بزنيد و بگيد. بهتره جور ديگه اي توجه اون به شما جلب بشه. مثلاً اگه يه خانم مسن تر قابل اعتماد تو محيط كارتون هست ميتونيد از اون كمك بگيريد. فرضاً اون خانم ميتونه نظر ايشون رو در مورد ازدواج بپرسه و شما رو بعنوان آشنايي بهش پيشنهاد بده تا بعد ببينيد به درد هم ميخوريد يا نه.

و اگر فقط ميخواهيد يه تجربه دوستي با جنس مخالف رو تجربه كنيد شايد خيلي اهميت نداشته باشه كه خودتون پيشقدم بشيد.

به هر حال من گمان ميكنم پيشقدم شدن دختر در جامعه ما و با فرهنگ ايراني تا حد بسيار زيادي ارج و احترام و ارزش دختر  رو كاهش ميده .
    خود دانيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام.

دوست داشتن حس زيباييه كه نميشه برا مدت طولاني مخفيش كني. مثل آب كه دنبال يه روزنه ميگرده تا راهشو پيدا كنه و جاري بشه ،عشق هم دنبال راهيه تا خودشو آشكار كنه.

شايد طرف مقابل شما تا الان از رفتار شما متوجه علاقتون به خودش شده باشه.

الان براي شما مهمترين مساله اينه كه يه جوري علاقتو ابراز كني .ولي مطمئن باش عشق به همين ابراز كردن آروم نميگيره.

اگه عشقتو بيان كني.ناخوداگاه وارد رابطه ميشي.رابطه اي كه دلت مي خواد هر روز بيشتر از قبل عاشقانه رفتار كني.و بعد احتمالا زماني ميرسه كه فكر جدايي از معشوق ديوونت ميكنه

شايد بهتر باشه قبل از هر چيز طرف مقابلت رو بيشتر بشناسي.واينكه نظرش در مورد شما ،رابطه دوستانه داشتن با يك دختر و ازدواج چيه و چه ملاك و معيارهايي براي ازدواج داره.

حرف از ازدواج ميزنم چون خانمها وقتي رابطه اي رو شروع ميكنن .تمايل غريزي دارن اون رابطه رو براي هميشه حفظ كنن و از تداومش مطمئن بشن.و تصور ميكنم شما هم اگه وارد رابطه با اين شخص بشين زماني به ازدواج فكر خواهيد كرد.

و اگه دلبستگي و وابستگي شديد پيدا كرده باشي در صورت قطع ناگهاني ارتباط لطمه ميخوري.

البته احتمالا الان فقط دلت ميخواد از عشق و علاقه ات براش بگي و به فردا فكر نكني. ولي همينطور كه الان بي قرار اظهار كردن عشقي. يك روز بي قرار ديدن و يك روز بي قرار وصال خواهي بود.

هدفت رو مشخص كن،آيا فقط ميخواي شخص مقابلت از علاقه شما مطلع باشه؟يا قصد داري باهاش دوست بشي و اگه چنين قصدي داري در نهايت هدفت از دوستي چيه؟اگه دلبستگي ايجاد شد و به سرانجامي نرسيد چه واكنشي نشون ميدي؟

هرچند عاقلانه فكر كردن و تصميم گرفتن در چنين شرايطي سخته ولي واقع بين بودن به نفع خود شماست.

شناختت رو بيشتر كن هم نسبت به خودت و هم شخصي كه دوستش داري .و بعد تصميم بگير.

در نهايت فقط خودت بايد تصميم بگيري تا بتوني مسوليت همه چيز رو قبول كني و در هر شرايط بهترين رفتار رو داشته باشي.

هر كسي در اين زمينه تجربه خاص خودشو داره. نه شما مثل بقيه هستين نه معشوقتون. هيچ چيز قابل پيش بيني نيست.

ميتوني عشقتو غير مستقيم ابراز كني.

مردا موجوداي غير قابل پيش بيني هستن. شايد ابراز مستقيم علاقه اونو از تو دور كنه.

در آخر توصيه ميكنم اين كتابها رو حتما بخوني

رازهايي درباره مردان كه هر زني بايد بداند.و رازهايي درباره زنان كه هر مردي بايد بداند.

خوندن اين كتابها كمك زيادي بهت ميكنه.تصميم گرفتن رو به بعد از خوندن اين كتابها موكول كن
    شاد و سربلند باشي.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام.

از قدیم گفتند هر آنچه دیده بیند دل کند یاد.

این خیلی طبیعی هست که شما تو این سن وقتی یک نفر از جنس مخالف را ببینی جذب اون بشی و این نعمتی که خدا در وجود ما قرار داده و هر کسی بالاخره این حس رو تجربه میکنه..

حالا به قول دوستمون با خودت رو راست باش و ببین چرا باید به اون زنگ بزنی میخوای فقط با اون دوست بشی یا زمینه یک رابطه که به ازدواج منجر بشه را فراهم کنی که من تقریبا مطمئنم که بیشتر مردها با اون که دوست میشن ازدواج نمیکنن و اونو فقط برای گذران دوران تجرد میخوان.

ابراز علاقه ات را به صورت غیر مستقیم و در کمال وقاری که در شان یک خانم است به اون نشون بده و مطمئن باش اگر  به شما علاقه مند  بشه خیلی سریع بروز میده و این خیلی برای یک خانم در فرهنگ و مذهب ما شیرین تر است.

ولی اگر شما  بدون فکر پا پیش بزارید و عکس العمل دلخواه نباشد ممکن است به شکست عاطفی  دچار بشید..موفق باشی.

6. من در مورد چگونگی اظهار علاقه ات نظر نمی دم چون دقیقا به فرهنگ و تربیت دو طرف داره
    فقط اگر دوستش داری حتما یکجوری بهش بگو
    درسته که ممکنه بگی و ایشون پاسخ مثبتی بهتون ندهند اما اگر نگی یک عمر خودتو بابت این کوتاهی نخواهی بخشید .

و در نهایت هیچکس از روابط عمومی بالا و خوش برخورد بودن و لبخند زدن ضرر نکرده

7. سلام<xml><o></o>
    به نظر من اگه واقعا نمیتونی ازش دل بکنی و مدام در تب و تابی  و بیقرارشی بهتره یه جوری(حتما غیر مستقیم) این موضوع رو بفهمونی به اون آقا فکر نمیکنم اگه مستقیم ابراز علاقه کنی اون نتیجه دلخواه رو بدست بیاری که اینم برمیگرده به طرز فکر مردای ایرانی که هرچند خودشونم مایل به رابطه باشن اما سرباز میزنن ازش.البته شاید استثناء هم باشه.<o></o>
    برات آرزو میکنم عشقت یهطرفه نباشه چون آدم وقتی روزها به انتظار کسی میشینه که میپرستش و با تمام وجود دوسش داره و بعد یه روز در کمال ناباوری با خبر میشه که عشقش ماله یکی دیگه شده مثه یه پتک تو سرش میخوره واحساس پوچی میکنه وهیچ چیزی بدتر از این نیست.<o></o>
    پس حتما یه راهی پیدا کن تا خدایی نکرده این مسائل پیش نیاد.امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی.<o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. TINAM

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از همتون(فقط شماها تونستید بفهمین که من چی میگم،مرسی که جواب دادین).
    اما معشوق من یک پسر آروم و باشخصیت و تا حدودی با سیاست ، و از همه مهمتر این که من اصلا اونو نمی بینم چون همکارم نیست و فقط توی شرکتی بود که با اون شرکت کار می کنیم و حالا از اونجا رفته ،رابطه ی ما کاملا جدی بود.من می خوام صادقانه احساسم رو بگم نه مثل دخترایی که شماره ی یک پسرو پیدا می کنن و بهش زنگ می زنن با هاش حرف بزنم!بازم راهنماییم کنید.

9. TINAMعزيز بايد به شما بگم كه بايد خجالـت راكنار بزاري و از دوستان او ويا شركت انها باهر ترفندي كه متوني شمارش را گير بياري مثلا بگي(شمارش راداشتي ولي گوشيت ريست شده ويا شمارش پاك شده ويا000) بعد با اوتماس بگيري وپيداش كني والا مرغ از قفس پريده وبعدها از اين كه نرفتي دنبالش پشيمان ميشي اميدوارم موفق بشي منتظر جوابت هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید