شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علائم بارداری، زمان شروع و مدت آنها و درصد بروز در زنان

1. با عرض سلام،
    علایم بارداری چیست؟!
    حالت تهوع، ویار، و علایم دیگر معمولاً در چه زمانهایی (منظور چند روز پس از لقاح) و به چه مدت بروز میکنند و آیا در همه (اکثر) زنان رخ میدهد یا خیر؟
    با تشکر

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. آیا کسانی که دو سه روز بعد از تخمک گذاری درد شکم دارن تا زمان پریود اگر باردار بشوند باز هم این دردها را تجربه خواهن نمود یا نه؟یعنی منظورم اینه که با شروع درد ها باز هم میشه امیدی به بارداری داشت یا نه هیچ چیزی اتفاق نیافتاده ؟

4. akvil نوشته است: آیا کسانی که دو سه روز بعد از تخمک گذاری درد شکم دارن تا زمان پریود اگر باردار بشوند باز هم این دردها را تجربه خواهن نمود یا نه؟یعنی منظورم اینه که با شروع درد ها باز هم میشه امیدی به بارداری داشت یا نه هیچ چیزی اتفاق نیافتاده ؟

سلام،
    تنها آزمایش خون می تواند در نزدیکترین زمان با قاطعیت وقوع بارداری را مشخص کند؛ علایم دیگر تنها پیشنهاد دهنده هستند.

5. سلام
    آقای دکتر امکان اینکه تست بتا خون اشتباه باشه هست ؟؟؟
    من 2بار یکی در 2هفته بعد از نزدیکی (6روز تاخیرپریودم) و دیگری در 5 هفته بعد از نزدیکی
    (1ماه بهد از تاخیر) تست بتا خونی دادم و جوابش زیر یکدهم بود البته هر دوبار به یک آزمایشگاه مراحعه کردم .... بی بی چک هم 5-6 بار دادم که آخریش 6 هفته بعد از رابطه بوده
    تو این مدت 2 بار هم پریود شدم ( یکبار با تزریق پروژسترون و بار دوم بطور طبیعی ) اما اصلا از شدت استرسم کم نمیشه ؟؟؟؟ همش احساس میکنم نکنه تست ها اشتباه باشه ؟؟؟؟؟
    میشه بهم بگید امکانش هست باردار باشم  یا خیر ؟ احساس میکنم دارم از شدت استرس
    مریض میشم ..............

6. سلام
    دوست عزیز مطمئن باش با وجود انجام دو بار آزمایش امکان اشتباه وجود ندارد در ضمن شما دو بار هم پریود شدید،پس شک نکنید واسترس را از خود دور کنید.این یک نوع وسواس است سعی کنید اصلا به این موضوع فکر نکنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. با سلام!
    من دوماهه برای بارداری اقدام کردم.
    این ماه با کلی درد و ضعف خونریزیم شروع شده، ولی الان که روز 4 پریودم هستم هنوز خونریزی شدید و مثل ماههای قبل نشده! یعنی در طول این 4 روز خونریزی به فاصله ی 7-8 ساعت از هم و خیلی غلیظ بوده! علاوه بر اون درست با شروع خونریزیم حالت تهوع و اسهال هم پیدا کردم. البته استفراغ نداشتم و میلم به غذا خیلی کم شده!
    با توجه به این که تا دو روز آینده دسترسی به جایی ندارم چه باید بکنم؟
    از اونجا که اسهالم علائم خاصی نداره می تونم از دی فنوکسیلات استفاده کنم؟
    دل پیچه و کمر دردهای زمان قاعدگی های قبلیم رو دارم ولی خونریزی هام با فاصله و مقدار خیلی کم و غلیظه!

8. سلام

البته بسیار بعیده شما باردار باشید اما از اونجایی که فنوکسیلات برای خانمهای باردار تاحدودی منع مصرف دارد بنظر من ریسک نکنید و اگر مشکلتون خیلی حاد نیست ، مصرف مایعات رو بالا ببرید و در کنارش می تونید از او آر اس هم استفاده کنید . در کنارش می تونید ویتامین ب 6 هم بخورید که تهوعتون کنترل بشه . بد نیست فشارتون رو  هم چک کنید .
    و اگر مشکلتون خیلی جدیه به درمانگاه مراجعه کنید . باید علت این حالت مشخص بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  9. باسلام
    می خواستم بدونم بعداز35روزازنزدیکی آزمایش خون صددرصد می توان بارداری راتشخیص دهدیاخیر؟

10. mahtabshab نوشته است: باسلام
    می خواستم بدونم بعداز35روزازنزدیکی آزمایش خون صددرصد می توان بارداری راتشخیص دهدیاخیر؟

سلام
    بله دوست من آزمایش خون بعد از این مدت حتما جواب صحیح رو به شما میده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام . ببخشید ما 6 روز بعد از اتمام پریود نزدیکی مشکوک داشتیم و بعدش از روش اورژانس استفاده کردیم بعد 2 روز لکه بینی دیده شده . این نشونه چیست؟ یعنی میتون بادرار باشه ؟ خواهش میکنم فقط زود جواب بدین . ممنون

12. سلام
    اگر استفاده از روش اورژانسی صحیح باشد احتمال بارداری منتفی است.

13. سلام معذرت میخوام آقای دکتر ولی لکه بینی مثل پروده و الان 2 روزه که هنوز خونریزی داره خون رنگ سیاه همراه با دل درد و کمر درد . نمیشه که پرود باشه چون که الان 1 هفته از اتمام پرودش میگذره . مشکل از چیه آیا امکان بارداریه ؟ میشه بیشتر واسمون توضیح بدید ممنون میشم آقای دکتر .

14. سلام ببخشید جواب سوال من رو کسی نداد . ازتون خواهش میکنم جواب بدین الان 3 روزه خون ریزی بند نشده

15. farzadfi نوشته است: سلام معذرت میخوام آقای دکتر ولی لکه بینی مثل پروده و الان 2 روزه که هنوز خونریزی داره خون رنگ سیاه همراه با دل درد و کمر درد . نمیشه که پرود باشه چون که الان 1 هفته از اتمام پرودش میگذره . مشکل از چیه آیا امکان بارداریه ؟ میشه بیشتر واسمون توضیح بدید ممنون میشم آقای دکتر .

سلام

همونطور که دوستمون برات گفت شما باردار نیستی چون روش اوژانسی رو انجام دادی... ولی درمورد علت لک بینی و خونریزی به این شکل که دو روزه قطع نشده نمیشه همینطوری نظر داد!

به نظر من مساله رو جدی بگیرید و سریعتر به متخصص زنان مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید