شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه از مقعد

1. سلام با عرض شرمندگی از مطلبی که میگم من دو ماه قبل یک بار با کسی که قرار بود ازدواج کنم و نشد از مقعد رابطه داشتم الان مشکلم اینه که این ناحیه یک شکاف واضح برداشته و درد و گاهی خارش داره که وقتی زیاد سر پا بایستم دردم بیشتر میشه بعد از دو ماه هنوز خوب نشدم شما رو به خدا راهنماییم کنین ایا مشکل جسمی من حل میشه؟ ایا من میتونم ازدواج  کنم یا ابروریزی میشه؟  ایا راه حلی وجود داره؟ لطفا کمکم کنین ممنون

2. سلام
    فکر می کنم دچار شقاق مقعد شده اید
    شقاق علتهای مختلفی داره که یکیش رابطه مقعدیه ولی اسهال و یبوست و نشستن زیاد و ... هم می تواند علت این موضوع باشد
    پس نگران ازدواج نباشید . هیچکس به صرف داشتن شقاق به رابطه مقعدی محکوم نمی شود
    ضمن اینکه اگر به موقع اقدام کنید اصلا آثار ظاهری باقی نمی ماند

توصیه می کنم عبارت " شقاق " رو در نوار جستجوی گوگل ( بالای همین صفحه ) سرچ کنید تا اطلاعات خوبی در اینباره بدست بیارید
    و بهتره بدونید که شقاق اگر به موقع مورد بررسی قرار گیرد با یکسری درمانهای موضعی و توصیه های تغذیه و بهداشتی بخوبی برطرف خواهد شد و اگر درمان نگردد به مرور ممکن است کار به جراحی هم بکشد
    توصیه می کنم در اولین فرصت به متخصص داخلی رجوع کنید . اگر شقاق تون پیشرفته باشه که با توضیحات شما بعید می دونم ایشون شما رو به جراح عمومی معرفی می کنند اما الان بنظرم به جراحی اصلا احتیاج نیست . فقط پیگیر باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید