شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا قاعدگی نشانه باردار نبودن است؟

1. با سلام

من و همسرم در حدود 3 هفته قبل نزدیکی با کاندوم داشتیم در هنگام انزال آلتم را خارج کردم ولی  متاسفانه به علت پارگی کاندوم مقداری از منی به داخل واژن ریخته شد. کمتر از 2 ساعت همسرم قرص لوونوژسترل مصرف کرد و 12 ساعت بعد یک عدد قرص دیگر و 6 روز بعد قاعدگی همسرم آغاز شد (3 روز زودتر از موعد و خونریزی با کمی تغییرات در رنگ و مقدار بود که فکر کنم علتش قرصها بودن).

با وجود قاعدگی آیا احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ( با توجه به موردهایی که بعد از 3 قاعدگی نیز حامله شدند)

2. سلام مجدد

هیچ کس پاسخی برای من نداره ؟ نمی دونم چرا توی هیچ سایتی و در هیچ مقاله ای درست در مورد این موضوع بحث نشده و اطلاعات کاملی موجود نیست. معمولا همه کلیشه ای و مختصر توضیح دادند !!!!!!!!!!! توی این سایت هم در پستی به نام بارداری ناخواسته سرکار خانم دکتر پور قربان هم به سوال اول دوستمون که تقریبا سوال من بود هم جواب ندادن!! من و همسرم جهت اطمینان حتی بعد از پیشگیری اورژانسی به مرکز درمانی مراجعه کردیم و ماما هم همین حرفهای تکراری رو مثل یک سناریو تحویلمون داد و گفت امیدوار بشین که نشه خوب اینا رو که خودم هم می دونستم، شما برای چی درس خوندی !!!! علم پیشرفته به درد چی میخوره !!!!!!!!!

در مورد قرص در توضیحات خود دارو نوشته بود که در صورتی که یک هفته از زمان قاعدگی گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد احتمال حاملگی داده و به پزشک مراجعه کنید! ولی هیچ جا ننوشته که اگر قاعدگی رخ داد یعنی مسئله حاملگی کاملا منتفیه !!!!
    مخصوصا که در قانون اسلامی زن باید به اندازه 3 بار پاک شدن از قاعدگی در زمان طلاق عده نگه داره تا کاملا مطمئن بشن که حامله نشده.

هیچ کس در این موضوع اطلاعاتی نداره ؟!؟!؟ یعنی هر بار که روش های پیشگیری با شکست مواجه میشه و مسئله نادری هم نیست و زیاد اتفاق میفته طرفین باید در اضطراب بسر ببرند تا جواب آزمایش که اون هم %100 نیست مشخص کنه حاملگی یا عدم اون رو ؟!؟!؟

سوال من اینه آیا کسی که پریود میشه مطمئنا حامله نیست؟!؟
    اگر ممکنه حامله باشه این احتمال چند درصده و چطوریه که در زمان قاعدگی که دیواره رحم میریزه ، تخمک لقاح یافته باقی میمونه ؟! کجا لانه گزینی میکنه ؟!؟؟؟

3. سلام، من در مورد حرف شما تحقیق کردم و برای خودم سوال شد، جالبه بدونید که در موارد خیلی نادر که حاملگی خارج رحمی اتفاق میفتد، احتمال پریود شدن ( با وجود حاملگی ) وجود دارد، اما این پریود به طور کامل نیست. در مورد شما نیز میتونم بگم که با توجه به اینکه پریود بعد از خوردن قرص ها اتفاق افتاده، احتمال بارداری بسیار پایینه و شما با یک آزمایش HCG خون که جوابش 100% هست میتونین به اطمینان کامل دست پیدا کنین . . . تا آزمایش ندین نمیشه به طور کامل نظر داد و هر جا شما سوال کنید کلمه احتمال رو میبینید . . .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. royal13 نوشته است: با سلام

من و همسرم در حدود 3 هفته قبل نزدیکی با کاندوم داشتیم در هنگام انزال آلتم را خارج کردم ولی  متاسفانه به علت پارگی کاندوم مقداری از منی به داخل واژن ریخته شد. کمتر از 2 ساعت همسرم قرص لوونوژسترل مصرف کرد و 12 ساعت بعد یک عدد قرص دیگر و 6 روز بعد قاعدگی همسرم آغاز شد (3 روز زودتر از موعد و خونریزی با کمی تغییرات در رنگ و مقدار بود که فکر کنم علتش قرصها بودن).

با وجود قاعدگی آیا احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ( با توجه به موردهایی که بعد از 3 قاعدگی نیز حامله شدند)

سلام،
    نمی دانم که این برای چندیمین بار است که این مطلب را در انجمنها تاکید می کنم:

مشاهده خونریزی ماهیانه* (وقوع قاعدگی) = عدم بارداری

* بارداری خارج رحمی یک رخداد شایع نیست و اگر هم خونریزی بدهد مقدار آن همانند خونریزیهای عادی فرد نمی باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید