شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ شدن سایز سینه در خانم ها

1. با سلام

یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم که آیا درسته که برای بزرگ شدن سایز سینه در خانم ها خوردن قرصهای استروژن موثره ؟ اما معمولا پزشکان از تجویز این قرص برای این موضوع خودداری میکنند، میخواستم مضرات این قرص رو بدونم؟! و اینکه استروژن از نوع گیاهی وجود داره که بی ضرر باشه؟  اصلا راه دیگه ای برای بزرگ شدن سینه ها وجود داره؟

ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Hakeem

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من حکیم پزشکی پارسی هستم
    خوردن این قرصها در مواردی می تونه موثر باشه اما به علت خاصیت سرطان زایی آن معمولا " مصرف آن برای این موارد توصیه نمی شود
    اما در مورد مشکل مذکور چند مطلب باید تحت نظر قرر گیرد
    1 وزن خانم مورد نظر مثلا" اگر خانمی کمبود وزن عام دارد باید اول آن اصلاح شود
    2 زمینه ژنتیکی چرا که بعضی از خانواده هاسرشت آنها همینطور است
    3 اختلالات هورمونی زنان که بهترین مارکر آن بر هم خوردگی عادت ماهیانه فرد است که اگر اینطور باشد باید اول آن را اصلاح نمود
    4 اگر موارد فوق نباشد شما میتوانید از طریق هورمونهای بی ضرر گیاهی از قبیل انیسون بادیان بابونه و ... وهمچنین افزایش جریان خون موضعی عضو از طریق انداختن زفت بر موضع یا مالیدن آن تا حد قرمز شدن و سپس مالیدن روغن حیوانی روی آن وتکرار 2 بار در روز تا حدی به نتیجه مطلوب دست یابید
    در صورت نیاز راهکارهای دیگر نیز وجود دارد

3. باسلام

پزشک عزیز اولا ممنون از توجهتون ، دوما من هیچکدام از مشکلات عنوان شده رو ندارم ،همچنین در حال حاضر از قرص LD جهت جلوگیری استفاده میکنم .میخوام بدونم اولا  گیاهایی که گفتین دقیقا اسمشون چیه؟ و کدومشون موثرتره . و از گیاهان دارویی فروشی میتوان تهیه کرد ؟چطوری باید مصرف کرد؟به چه میزان؟
    دوام اگه ممکنه روشهای دیگه رو هم بگین برام .ممنون از راهنماییتون

مریم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maryamk نوشته است:
    با سلام
    یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم که آیا درسته که برای بزرگ شدن سایز سینه در خانم ها خوردن قرصهای استروژن موثره ؟ اما معمولا پزشکان از تجویز این قرص برای این موضوع خودداری میکنند، میخواستم مضرات این قرص رو بدونم؟! و اینکه استروژن از نوع گیاهی وجود داره که بی ضرر باشه؟  اصلا راه دیگه ای برای بزرگ شدن سینه ها وجود داره؟
    ممنون

سلام،
    در مورد بزرگی و کوچکی سینه بارها صحبت شده که شما می توانید با جستجو اطلاعات لازم را پیدا کنید ، اما در مورد استفاده از هورمون برای افزایش اندازه سینه، این روش اصلا توصیه نمی شود چون با مصرف چنین داروهایی سیکل طبیعی قاعدگی و تنظیمات هورمونی بدن شما نیز تحت تاثیر قرار گرفته و باعث اختلال در روند طبیعی آنها خواهد شد.

5. من هم سوال دارم همسر من ژنتيكي نسبتا لاغر است ولي بااين كه يك بار زايمان هم داشته سينه او بسياركوچك است در حددخترهاي 14و15ساله از كرمهاو صابونهاي بزرگ كننده نيز استفاده كرد ولي نتيجه خوبي نگرفته واز بد اندامي بالا تنه گليمند است در ضمن ازمايش تروئدداده ومشكلي ندارد كم اشتها زود جوش هم است لطفا راهنماي لازم را بنمايد

6. 5908 نوشته است: من هم سوال دارم همسر من ژنتيكي نسبتا لاغر است ولي بااين كه يك بار زايمان هم داشته سينه او بسياركوچك است در حددخترهاي 14و15ساله از كرمهاو صابونهاي بزرگ كننده نيز استفاده كرد ولي نتيجه خوبي نگرفته واز بد اندامي بالا تنه گليمند است در ضمن ازمايش تروئدداده ومشكلي ندارد كم اشتها زود جوش هم است لطفا راهنماي لازم را بنمايد

سلام

با استفاده از کرم و صابون که رسما پول خودتونو دور ریختید
    بجز استفاده از سوتینهای مخصوص سینه های کوچک و یا پرتز های ژله ای که بصورت موقت مشکل را حل می کنند و تاثیری روی سایز سینه ندارند و تنها باعث خوشفرم بنظر رسیدن اندام و بهتر ایستادن لباس می شوند
    در حال حاضر تنها راه علمی بزرگتر کردن سینه جراحی های مامو پلاستی و استفاده از پروتز در سینه هست
    که البته بدون عارضه هم نیست ولی گاهی بلحاظ روحی واقعا به خانمها کمک می کنه
    ضمنا تاجایی که می دونم به خانمهایی که قصد شیردادن بچه دارند توصیه نمیشه و
    شماباید با جراح متخصص زنان و یا جراح زیبایی مشورت کنید .
    سایر راهها از جمله سوتین ویبره دار و کرم و صابون و دمپایی !! همگی تبلیغات الکی هستند

7. به نظر شما ايا با استفاده از سوتينهاي بزرگ كننده امكان دارد كه به نتيجه برسيم يا نه
    قبلا ازشما تشكر ميكنم

8. 5908 نوشته است: به نظر شما ايا با استفاده از سوتينهاي بزرگ كننده امكان دارد كه به نتيجه برسيم يا نه
    قبلا ازشما تشكر ميكنم

شما پاسخ منو خوندید ؟
    هیچ سوتینی نمی تونه سایز سینه رو بزرگتر بکنه و اینها همه تبلیغات بی پایه و اساسه
    سوتینهایی هست که به بزرگتر بنظر رسیدن سینه کمک می کند ( بخاطر حجیم بودن کاسه سوتین ) ولی خود سینه را بزرگ نخواهد کرد حتی یکذره
    سوتین های جادویی و ویبره دار و اینا هم همه الکیه

9. sami28 نوشته است:
    5908 نوشته است: به نظر شما ايا با استفاده از سوتينهاي بزرگ كننده امكان دارد كه به نتيجه برسيم يا نه
    قبلا ازشما تشكر ميكنم

شما پاسخ منو خوندید ؟
    هیچ سوتینی نمی تونه سایز سینه رو بزرگتر بکنه و اینها همه تبلیغات بی پایه و اساسه
    سوتینهایی هست که به بزرگتر بنظر رسیدن سینه کمک می کند ( بخاطر حجیم بودن کاسه سوتین ) ولی خود سینه را بزرگ نخواهد کرد حتی یکذره
    سوتین های جادویی و ویبره دار و اینا هم همه الکیه

حتی سوتین های اسفنجی که ظاهرا سینه رو بزرگ نشون میدن هم برای استفاده دایمی مناسب نیستن و به مرور باعث کوچک شدن سینه به علت عرق کردن سینه میشوند

10. براي كوچك كردن سينه چه توصيه اي مينماييد؟ آيا استفاده از سوتين هاي اسفنجي كمكي به اين مسئله ميكند؟

11. farzaneh_00 نوشته است: براي كوچك كردن سينه چه توصيه اي مينماييد؟ آيا استفاده از سوتين هاي اسفنجي كمكي به اين مسئله ميكند؟

سلام

خیر . برای کوچک کردن اگر چه داشتن رژیم - درصورت داشتن اضافه وزن - و همچنین ورزش با آب کردن چربی های سینه به کوچکتر شدن سینه کمک می کند اما بازهم راه اصلی همان جراحی هست .

12. با سلام
    من مشکلی داشتم و از شما تقاضای راهنمایی دارم مشکل من این است که یکی ازسینه ام نسبت به دیگری خیلی کوچکتر است لطفا راهنمایی کنید اگر راه حل عمل است هزینه ان را هم بگویید
    با تشکر

13. معمولا یک سینه یخورده از اون یکی بزرگتره و اگه خیلی به چشم نمیاد چیز مهمی نیست عزیز

14. egan نوشته است: با سلام
    من مشکلی داشتم و از شما تقاضای راهنمایی دارم مشکل من این است که یکی ازسینه ام نسبت به دیگری خیلی کوچکتر است لطفا راهنمایی کنید اگر راه حل عمل است هزینه ان را هم بگویید
    با تشکر

سلام

همونطور که دستمون فرمودند ، اینکه اعضایی دوتایی بدن ما دقیقا قرینه نباشند ، نگران کننده نیست
    اما وقتی شما از عبارت " خیلی کوچکتر " استفاده می کنید ، موضوع فرق داره و من توصیه می کنم حتما و حتما ، اگر تفاوت فاحشی بین دو سینه حس می کنید به متخصص زنان مراجعه کنید . ممکنه مسئله خاصی نباشه و با جراحی مشکلتون حل بشه که در مورد هزینه اش چیزی نمی دونم و چون جراحی لوکس محسوب میشه قیمت رو جراح تعیین می کنه ، استانداردی نداره اما 1% هم ممکنه مشکل جدی تری باعث این اختلاف سایز زیاد باشه .

توصیه می کنم حتی اگر آمادگی جراحی ندارید ، بازهم پیگیری های اولیه رو انجام بدید که مشخص بشه علت چیست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید