شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

احتمال بارداری ..

1. با عرض سلام خدمت همگی عزیزان
    ممنو ن میشم اگه منو در مورد مشکلی که دارم راهنمایی کنید
    من و شوهرم در زمان عقد هستیم و من هنوز دخترم . نزدیک به یک هفته پیش که تقریبا مصادف بود با روز 14 بعد از پریود قبلیم با شوهرم نزدیکی داشتم و مقداری از اسپرمش در اطراف دهانه واژنم ریخت ولی به سرعت تمیزش کردیم . 2 ساعت بعدش به یک دکتر متخصص داخلی مراجعه کردیم و داستان رو براش گفتیم اون هم 2 تا آمپول پروژسترون ( هر کدوم 50 میلی ) تجویز کرد و گفت همین الان بزن تا 2 روز دیگه پریود میشی و مشکلی بوجود نمیاد . ولی تا 2 روز بعدش پریود نشدم . بعد به یک متخصص زنان مراجعه کردم و چون هنوز 72 ساعت تموم نشده بود(حدودا 60 ساعت ) گفت میتونی 2 تا HD الان و 2 تا 12 ساعت بعد مصرف کنی . از زمان خوردن قرصها هم 3 روز میگذره و هنوز  پریود نشدم .اوضاع روحیم خیلی بهم ریخته و شدیدا افسرده و نگرانم. چون دفعه اولم بوده که ارتباط جنسی داشتم نمیدونم آیا با زدن آمپول پروژسترون و خوردن اون قرصها کی باید پریود بشم ؟ آیا تونستم از بارداری احتمالی جلوگیری کنم ؟ آخه بعدش که سوال کردم از هیچ کس نشنیدم که به عنوان روش اورژانسی از آمپول پروژسترون استفده کنه . اگه لطف کنین و جواب سوالاتم رو بدین یک دنیا ممنون میشم چون خیلی استرس دارم.

2. با سلام خدمت شما
    من 3 روز پیش آزمایش ادرار دادم، در آزمایشم نوشته شده بود :
    Appearance.................Turbid
    Protein.......................Trance
    W.B.C..........................Many
    به نظر شما علت اینکه در ادرارم پروتئین و گلبول سفید وجود داره چیست؟ آیا نخوردن آب و مایعات در مدت 12 ساعت دلیل بر تیرگی ادرار میشه؟
    آیا دچار عفونت کلیه شدم یا مجاری ادراری؟

3. با عرض سلام وخسته نباشيد من با شريك جنسي ام رابطه داشته ايا احتمال بارداري از روي 2 تا لباس زير روي هم پوشيده باشد هم وجود دارد و از يك پوشك هم استفاده كرده ولي احساس كردم لباس زيرم خيس شده است ايا اسپرم ها ميتوانند به رحم راه پيدا كنند ايا از روش اظطراري از بارداري استفادده بكنم تا زمان پريودم 5 روز هم مانده است راههنماييم كنيد

4. سلام دوست عزیز
    لطفا قبل از ارسال قوانین سایت را مطالعه بفرمایید.
    امکان بارداری به هیچ وجه وجود ندارد.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. yasamin12 نوشته است: با عرض سلام خدمت همگی عزیزان
    ممنو ن میشم اگه منو در مورد مشکلی که دارم راهنمایی کنید
    من و شوهرم در زمان عقد هستیم و من هنوز دخترم . نزدیک به یک هفته پیش که تقریبا مصادف بود با روز 14 بعد از پریود قبلیم با شوهرم نزدیکی داشتم و مقداری از اسپرمش در اطراف دهانه واژنم ریخت ولی به سرعت تمیزش کردیم . 2 ساعت بعدش به یک دکتر متخصص داخلی مراجعه کردیم و داستان رو براش گفتیم اون هم 2 تا آمپول پروژسترون ( هر کدوم 50 میلی ) تجویز کرد و گفت همین الان بزن تا 2 روز دیگه پریود میشی و مشکلی بوجود نمیاد . ولی تا 2 روز بعدش پریود نشدم . بعد به یک متخصص زنان مراجعه کردم و چون هنوز 72 ساعت تموم نشده بود(حدودا 60 ساعت ) گفت میتونی 2 تا HD الان و 2 تا 12 ساعت بعد مصرف کنی . از زمان خوردن قرصها هم 3 روز میگذره و هنوز  پریود نشدم .اوضاع روحیم خیلی بهم ریخته و شدیدا افسرده و نگرانم. چون دفعه اولم بوده که ارتباط جنسی داشتم نمیدونم آیا با زدن آمپول پروژسترون و خوردن اون قرصها کی باید پریود بشم ؟ آیا تونستم از بارداری احتمالی جلوگیری کنم ؟ آخه بعدش که سوال کردم از هیچ کس نشنیدم که به عنوان روش اورژانسی از آمپول پروژسترون استفده کنه . اگه لطف کنین و جواب سوالاتم رو بدین یک دنیا ممنون میشم چون خیلی استرس دارم.

سلام آمپول پروژسترون پریود رو جلو میندازه ولی نه برای همه من خودمهم تا حالا از این آمپول استفاده کردم ولی پریودم جلو نیفتاد اصلا نگراننباش خوردن قرصها هم پریود تو رو جلو نمیندازه و حتی عقب هم میندازه تو ازروش اورژانسی درست استفاده کردی و با توجه به این که باکره هستی و منی فقطدور واژنت ریخته احتمال حاملگیت اگه خدا بخواد صفره.
    اگه از تاریخی که باید پریود میشدی بیش از 10 روز گذشت و پریود نشدی بروآزمایش خون بده و در صورتی که 21 روز از رابطه گذشته باشه هم میتونی تستبی بی چک بدی.
    در ضمن این نگرانی و اضطرابت باعث شده که با وجود آمپول پریود نشی پس نگرانی رو بذار کنار.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. من قبلا هم سوال خودمو مطرح کرده بودم و دوستان لطف کرده بودن و جواب داده بودن. اما حالا سوال دیگه ای هم دارم .
    من 6 روز بعد از رابطه ای که داشتم تست خون بتا رو دادم که جوابش منفی بود. الان 10 روز گذشته و من باید 2 روز پیش پریود می شدم ولی هنوز پریود نشدم. با توجه به اینکه من از روش اورژانسی هم استفاده کرده بودم( 2 ساعت بعد از رابطه 4 قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 قرص دیگه)و اینکه رابطه در روز 12 بعد از تمام شدن پریود قبلی یعنی حدودا روز 20-21 سیکل قاعدگی بوده(دوره 28 روزه) آیا بازم احتمال بارداری وجود داره؟ الان احساس درد و سوزش در شکم و نزدیک ناف دارم و اگه فردا ، یعنی 10 روز بعد از رابطه، که باید 2 روذ پیش پرید می شدم و نشدم، آزمایش خون بدم جوابش کاملا قابل قبوله؟ می تونین بگین علت این درد و سوزش در شکم و نزدیک ناف دلیلش چیه؟
    با تشکر
    سارا

7. خانم چی میشه قبل از مطرح کردن سوالتون یکبار تاپیک مشابه رو مطالعه کنید یا سوالتون رو جستجو کنید ؟
    در همین رابطه تصمیم اکید دارم از این به بعد به سوالات تکراری ابدا پاسخ ندم و فکر کنم دکتر صادقی هم از اینکه بلاخره به فرمایششون عمل می کنم خوشحال بشن !

بعد از استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری تقریبا صفر هست
    علت تاخیر در پریود بهم خوردن بالانس هورمونی و استرس ناشی از این جریان است

تجربه شخصی من میگه شما بزودی دچار خونریزی می شید و این درد ها علائم این موضوع هستند

خلاصه نگران نباشید

8. لطفا سریع جواب بدید
    همونطور تو پست قبل گفتم در روز 4 پریود رابطه ای انجام شد، اما الان 1 ماه از روز پریود و 26 روز از روز رابطه گذشته و هنوز پریود نشده، تست بیبی چک دادیم منفی بود . . .

1- ممکنه بعد از 26 روز آزمایش تست ادرار با وجود حامله بودن منفی باشه؟
    2- آمپول ها و قرص های سقط جنین از کجا میتونم پیدا کنم؟
    3- آیا دکتری در تهران میشناسید که سقط انجام بده؟

9. دوست عزیز توی این سایت ما نمی تونیم در مورد سقط جنین صحبت کنیم.
    شما هنوز در مورد حاملگی مطمئن نشده رفتید سراغ راههای سقط جنین؟!!!
    احتمالا اگه قرص خورده باشن پریود عقب میفته وقتی رابطتون هم در دوران پریود بوده احتمالش خیلی کمه پس صبر داشته باشید تا ایشون پریود بشن.

10. با سلام یک سوال ؟؟؟
    من 6 ماهه که ازدواج کردم تا الان از روش منقطع استفاده میکردم ومیکنم
    چون تا دوسال دیگه قصد باردار شدن ندارم
    1.چون تخمدان پلی کیستیک (تنبلی تخمدان) دارم اما با پریورهای منظم و چاقی غیر عادی هم ندارم نمیخواهم به طور مداوم از قرصهای ldوhdاستفاده کنم فکر میکنم برای من با چنین شرایطی مضر است ایا درست است؟
    2.اگر بخواهم قرص مصرف کنم در جلوگیری اورژانسی ایا باید بعد از ریختن منی درون واژن شروع به قرص خوردن کنم وان را تا انتهای بسته ادامه دهم یا فقط چند عدد تا 24 یا 72 ساعت بعد کافیست؟و لازم نیست تا انتهای بسته ادامه دهم؟
    اگر فقط یکبار منی درون واژن ریخته شده چند ماه باید خوردن قرص را ادامه دهم؟

11. با سلام و ممنون از پاسخهای گذشته شما دوستان

من طبق توضیحات گذشتم 7 فرودین رابطه داشتم که در روز 22 فروردین پریود نشدم

والبته دخولی انجام نشده و احتمالا منی با آلت من و واژن تماس نداشته با این حال

طبق توصیه یکی از دوستان من در 26 فروردین که 4 روز پریودم عقب افتاده بود تست خون انجام

دادم که منفی بود none pregnant :<10 این جمله نوشته شده بود بعد از گذشت 5 روز در روز

1 اردیبهشت به دکتر مرا جعه کرده و بعد از انجام سونوگرافی دکتر برای من دو امپول پروژسترون

50 میلی که هردو همزمان تزریق شد تجویز کردن تا پریود شوم

حالا سوال اولم از دوستان این هست که آیا ممکن تست خون اشتباه باشه ومن باردار باشم؟

سوال دوم اینکه سونوگرافی از چه زمانی بارداریو نشون میده؟

و بعد از تزریق آمپول چقدر طول میکشه پریود انجام بشه؟

وسوال آخر اینکه آیا با تزریق آمپول و پریود نشدن باز احتمال بارداری هست؟

پیشاپیش از اینکه وقت می گذارید وجواب سوالهای من را می دهید متشکرم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. با اجازه از دکتر و کاربران ارشد . . . . . وقتی پریود عقب بیفته و آزمایش خون منفی باشه، یعنی بارداری اتفاق نیفتاده و تجویز آمپول پروژسترون صرفا برای ایجاد پریود بوده که میتوان گفت عقب افتادنش ناشی از استرس بوده، به هر حال مراجعه دوباره به پزشک توصیه میشه

13. 1- تست ادرار ممکنه اشتباه در بیاد ولی خون هرگز
    2- در هفته پنجم به بعد میتوان جنین تشکیل شده رو دید
    3-
    بروز یا عدم بروز خونریزی به وضعیت بدنی شما واینکه آیا قبل از این زمان بافت آندومتر تحت تاثیر استروژن بوده یا نه بستگی دارد. اگر سیستم هورمونی بدن درست کار کند در نیمه اول دوره قاعدگی استروژن ترشح می شود؛ در نیمه دوم به تدریج پروژسترون بالا می رود و درنهایت در صورت عدم بارداری باعث ریزش بافت رحمی خواهد شد.
    ممکن است بعد از تزریق و با فاصله کمی خونریزی رخ دهد و شاید اصلا خونریزی رخ ندهد چون همانطور که در بالا هم ذکر شد بستگی به وضعیت آندومتر رحم و اینکه آیا تحت تاثیر استروژن بوده یا نه بستگی دارد. ( نقل قول از دکتر رهام)

4- ...

14. سلام
    چند روز پیش در این سایت مطلبی پست کردم
    11 روز پیش رابطه محافظت نشده ای داشتم امروز لکی مشاهده کردم بهمراه درد شدید کمر
    چون آب پیش از انزال در مهبلم تخلیه شده باشد(به گمانم)
    و من روش اشتباهی در روش اورژانسی پیش گرفتم(2قرص ال دی به جای 4 قرص ال دی البته من یه قرص آموکسی سیلین هم در بین دو دوره استفاده کردم)
    آیا من باردارم؟

15. bita_sh نوشته است: سلام
    چند روز پیش در این سایت مطلبی پست کردم
    11 روز پیش رابطه محافظت نشده ای داشتم امروز لکی مشاهده کردم بهمراه درد شدید کمر
    چون آب پیش از انزال در مهبلم تخلیه شده باشد(به گمانم)
    و من روش اشتباهی در روش اورژانسی پیش گرفتم(2قرص ال دی به جای 4 قرص ال دی البته من یه قرص آموکسی سیلین هم در بین دو دوره استفاده کردم)
    آیا من باردارم؟

سلام

شانس بارداری در شما خیلی کمه
    و احتمالا این علائم نشونه آغازه پریوده
    اما توصیه می کنم برای آرامش خیالتون اگر می تونید تست خون بتا اچ سی جی بدید . الان تست خون می تونه مشخص کنه که باردار هستید یا نه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 40 از 57
رفتن به صفحه :    ... 40 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید