شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسیب پرده بکارت با ورود دو انگشت

1. با سلام.سوالي دارم و اون اينكه اگر دو بند انگشت از انگشت دست به راحتي وارد آلت دختري شود و درون آلت حركت كند و پس از انجام اين عمل هم هيچ خونريزي نباشد آيا مي توان گفت آن دختر داراي پرده بكارت نيست؟؟در مطالي سايتتان خواندم براي اطمينان به پزشك متخصص مراجعه بايد كرد،آيا اين پزشك همان متخصص زنان است؟يا به جه پزشكي مراجعه بايد كرد؟
    و اينكه من و اين دختر خانم تا چندي ديگر با هم ازدواج مي كنيم اما به جهت اطمينان مي خوايم از بودن يا نبودن پرده اطلاع پيدا كنيم اما چون هنوز رسما عقد نيستيم مي ترسيم با مراجعه به پزشك مشكلي برايمان به وجود بياد و يا كار به مراجع قضايي بكشه!اين ذهنيت درسته يا پزشك به عنوان تنها يك معاينه با ما برخورد خواهد كرد؟
    با تشكر

2. arash_rst نوشته است: با سلام.سوالي دارم و اون اينكه اگر دو بند انگشت از انگشت دست به راحتي وارد آلت دختري شود و درون آلت حركت كند و پس از انجام اين عمل هم هيچ خونريزي نباشد آيا مي توان گفت آن دختر داراي پرده بكارت نيست؟؟در مطالي سايتتان خواندم براي اطمينان به پزشك متخصص مراجعه بايد كرد،آيا اين پزشك همان متخصص زنان است؟يا به جه پزشكي مراجعه بايد كرد؟
    و اينكه من و اين دختر خانم تا چندي ديگر با هم ازدواج مي كنيم اما به جهت اطمينان مي خوايم از بودن يا نبودن پرده اطلاع پيدا كنيم اما چون هنوز رسما عقد نيستيم مي ترسيم با مراجعه به پزشك مشكلي برايمان به وجود بياد و يا كار به مراجع قضايي بكشه!اين ذهنيت درسته يا پزشك به عنوان تنها يك معاينه با ما برخورد خواهد كرد؟
    با تشكر

با سلام
    متاسفانه شما خیلی خودسرانه و غیر علمی این خانم را معاینه کردید که نیازی هم نبوده و میتونسته بروند دکتر همون دکتر زنان
    همیشه ازاله بکارت با خون ریزی همراه نیست ممکنه این اتفاق افتاده باشه و بکارت از بین رفته باشه و لی خونریزی نداشته باشه
    در مورد نوع رابطون و اینکه برای معاینه مجدد به دکتر مراجعه کنید اصلا نمیشه نظری داد الا اینکه بدونید برای معاینه نیازی به حضور شما نیست که برید اونجا با افتخار تمام و بگید من بودم
    اما در کل فکر کنم اگر اسیب به بکارت اونقدر جدی باشه که حس کنند تعرضی در کار بوده خوب ممکنه اوضاع بیخ پیدا کنه
    البته این تخصص ما نیست اینو داخل پرانتز گفتم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. arash_rst نوشته است: با سلام.سوالي دارم و اون اينكه اگر دو بند انگشت از انگشت دست به راحتي وارد آلت دختري شود و درون آلت حركت كند و پس از انجام اين عمل هم هيچ خونريزي نباشد آيا مي توان گفت آن دختر داراي پرده بكارت نيست؟؟در مطالي سايتتان خواندم براي اطمينان به پزشك متخصص مراجعه بايد كرد،آيا اين پزشك همان متخصص زنان است؟يا به جه پزشكي مراجعه بايد كرد؟
    با تشكر

سلام

شما الان نگرانی که ایشون باکره نباشند یا نگرانی که بکارتشونو با انگشت از بین برده باشی ؟

در نهایت اینکه انگشتها تا بند دوم وارد واژن شده باشد نه ثابت می کند ایشون باکره نیستند و نه مشخص می کند آیا بکارت 100% از بین رفته یا نه ؟ تنها راه پیش پای شما مراجعه به متخصص زنان هست
    و مطمئن باشید هیچ پزشکی در این رابطه برای خودش و شما دردسر درست نخواهد کرد
    تا شکایتی آنهم از طریق مراجع قانونی مطرح نشود کسی با شما کاری ندارد و می تونید تشریف ببرید مطب متخصص زنان تا ایشون چک بشوند . دکتر فوقش می گوید بکارت از بین رفته یا نرفته دیگه بقیه قضایا نه برای دکتر مهمه نه جالبه و نه وقتش رو داره بهش بپردازه و نه اصلا در جزو شرح وظایف دکتر هست
    نگران این موضوع نباشید

4. سلام علیکم
    اگه پرده دختری با وارد شدن انگشت پاره بشه گزارش متخصص زنان در مورد اون چه جوریه؟؟ خوب معمولا هر مردی قبل از ازدواج برای گرفتن گواهی سلامت زن رو پیش متخصص زنان میبره!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام و  با اجازه اساتید محترم . نظر قطعی و صحیح فقط با معاینه مشخص میشه  و هیچ وقت نمیتوان قبل از معاینه پزشک مورد نظر  ، نظر قطعی و مطلقی داد. اما معمولا پاره گی و اثراتی که  از راه  آمیزش باشد ، با پاره گی با دست متفاوت و قابل تشخیص است.

6. Julia نوشته است: سلام علیکم
    اگه پرده دختری با وارد شدن انگشت پاره بشه گزارش متخصص زنان در مورد اون چه جوریه؟؟ خوب معمولا هر مردی قبل از ازدواج برای گرفتن گواهی سلامت زن رو پیش متخصص زنان میبره!

با سلام
    ازاله بکارت از هر طریقی و حتی از  روش غیر معمول توسط متخصص زنان قابل تشخیص هست  اما هر مردی این کارو نمیکنه اصولا معاینه بکارت کاری دلبخواهی از طرف خود دختر هست و یک اقا باید خیلی یا خانم را نشناسه یا خودش رو که چنین پیشنهادی بده

7. Julia نوشته است: سلام علیکم

دوست عزیز من مردی رو ندیدم که به زنش بگه بیا ببرمت پیش دکتر تا معاینه ات کنن،که ببینم قبلا با کسی رابطه داشتی یا نه! نمی دونم شما چطور میگید که هر مردی این کار رو میکنه!
    و اگر هم خدای نکرده مردی با این همه بد بینی پیدا بشه که احتمالا توسط متخصص قابل تشخیصه چون سایز انگشت با آلت مردانه خیلی فرق داره!

8. احتمال اینکه متخصص نتونه تعیین کنه که ازاله بکارت با انگشت بوده یا آلت مردانه وجود دارد
    برای مشخص شدن این موضوع نیاز به شواهدی هست که اگر اون شواهد از بین رفته باشه و فرضا دختر خانم 2 انگشت یا بیشتر وارد واژن کرده باشد اونوقت بعید می دونم متخصص بتونه مشخص کنه که دقیقا چه چیزی باعث پاره شدن بکارت شده است و به یک پاسخ کلی مثل " بنظر می رسد ازاله بکارت توسط جسمی سختی صورت پذیرفته " کفایت می کند .

با تشکر از خانمها دریای آبی و صبا بخاطر پاسخهای خوبشون

9. سلام<xml><o></o>

من تازه ازدواج کردم و قبل از ازدواج برای همسرم گواهی بکارت نگرفتم بعد از ازدواج و نزدیکی پرده همسرم پاره نشد بعد از مراجعه به دکتر . دکتر گفت پرده اش حلقوی است حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه پرده همسر من حلقویه و الان من هم با او نزدیکی کردم آیا راهی داره که بفهمم فبل ازدواج هم نزدیکی داشته یا خیر؟<o></o>

مرسی<o></o>

<o> </o>

10. roxana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من نمیدانم چرا مردان ایرانی وجود یا عدم وجود پرده و چند قطره خون را ملاک بکارت و دست نخوردگی همسرشان می دانند. در حالی که بعضی از دختران بصورت مادرزادی پرده ندارند و یا پرده شان مثل خانم شما حلقوی است و در اولین نزدیکی پاره نمی شود و خونریزی ندارد و متاسفانه آقا را دچار این تصور می کند که خانمشان باکره نبوده است.خدمت شما باید عرض کنم پرده های حلقوی جزو دردناکترین پرده ها در هنگام پارگی هستند و در اولین نزدیکی بطور کامل پاره نمی شوند و هر بار قسمتی از آن در طی رابطه از بین می رود و گاهبقایای این پرده در دهانه ی واژن باقی می ماند تا اینکه با خروج نوزاد بطور کامل از میان رود.
    و اما در خصوص شما آقای محترم باید عرض کنم اگر به پاکی و نجابت همسرتان قبل ازدواج یقین پیدا نکردید و با ایشان ازدواج کردید اکنون هم وجو پرده یا نبود آن هیچ کمکی به شما نمی کند .پس بهتر است از این افکار ویران کننده دست بردارید و بیش از این فضای ذهن و زندگیتان را مغشوش نگردانید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. مطمئنا اگر همسر من کاری هم کرده باشه این ماله قبله و من زندگیمو برای این موضوع خراب نمی کنم فقط می خوام بدونم آیا راهی برای تشخیص وجود داره یا خیر لطفا به جای راهنمایی کردن اگه راهی داره منو راهنمایی کنید

12. تو رو خدا یکی یه جواب درست و حسابی به من بده

13. نه اقای عزیز راهی برای تشخیص وجود نداره  شما هم خودتونو ناراحت نکنین مطمئنا اگه زنتون رابطه داشته  به این اسونیا  به فکر ازدواج نمی افتاد  بعدشم اونم پیش خدا دستور نداده که خدا طبق میل شما واسش پرده بزاره  درضمن اگرم قبل ازدواج گواهی میگرفتی دکتر بازم همینو میگفت تغییر شکل که  نمیداد  حالا هم بی خود فکرتونو مشغول نکنید  موفق باشید
    چاکرتون مینو

14. hoseinne_agha نوشته است: تو رو خدا یکی یه جواب درست و حسابی به من بده

با سلام
    من فکر کردم پاسخ کامل خانم رکسانا براتون کافی باشه
    دوست عزیز هر نوع پرده ایی از جمله پرده حلقوی با اولین نزدیکی دچار نقص میشه و قابل تشخیص است اما معاینه بعد از نزدیکی نمیتونه نشون بده که چه تعداد ارتباط میتونسته در گذشته وجود داشته
    شما هم خوب بود یا همسرتون رو انقدر میشناختید که نخواهید اینقدر دنبال شک کردن باشید یا قبلا  این سایت را مطالعه میکردید زندگی که با این سوال شروع بشه خیلی دردناک هست
    در هنگام ازاله بکارت هم خون ریزی هست هم نیست هم درد هست هم درد نیست
    این هم یک دلیلی هست برای تشخیص سطح درک اقایون
    اما خدایشش برای داشتن یک زندگی خوب دنبال انگیزه باشید نه بهانه های الکی
    اینقدر  موضوع را کش دادن مساله ساز میشه از حالا باید توی زندگی فهمیده تر و منطقی تر بود

15. احتمالا شما چون دیدید که پرده خانمتون حلقویه و با دخول پاره نمیشه به این فکر افتادین که نکنه ایشون میدونسته و به همین دلیل هر چی دلش خواسته قبل از ازدواج رابطه داشته ! ولی اینو باید بهتون بگم که کمتر دختری هست که قبل از اولین رابطه بدونه که پردش از چه نوعیه و مطمئنا خانم شما هم نمی دونستن که پردشون حلقویه و حتی اگه رابطه داشته باشن هم پاره نمیشه پس بیخود این افکار مخرب رو به ذهنتون راه ندید.
    به همسرتون اعتماد کنید و بدونید که صرف وجود یه پرده و یا حتی نوع پرده، پاکی یا ناپاکی یه زن رو معلوم نمیکنه اینقدر ایرادهای بنی اسرائیلی نگیرید!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید