شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد مو زدایی:

1. سلام خدمت آقای دوکتور و همه کاربران خوب این سایت:
    1) بهترین روش برای زدودن موهای  پا ؟؟؟؟. موهای  قسمت ران و ساق پای خانم من نسبتا زیاد است که  این مسئله تا حدی از تحریک جنسی من میکاهد و اثر منفی میگزارد.

2) آیا استفاده از تیخ/ شف اون قسمتها ممکنه موها را درشت تر و زیاد تر کنه؟؟

از جواب تان قبلاً ممنون.

2. با سلام.روشهای موقتی مثل کرمهای موبر و استفاده از موکن و تیغ و موم و.....  و راههای دیگه هم هست که فکر نمیکنم هیچ کدوم دایمی باشد فقط مدت زمانش بیشتره و به مرور باعث کم شدن مو میشه که باید حتما زیر نظر پزشک  باشد. البته اگر موهای بدن خانم شما تا این اندازه روی شما تاثیر میگذارد به یک متخخصص پوست مراجعه کنید تا از روشهای درمانی بهتر بهره ببرید و خانمتون هم زیاد اذیت نشه.
      مثلا روشهای موکنی با اپیلیدی  و مشابه اون برای این افراد دردآور است و اگر زمینه واریس داشته باشند توصیه نمیشود.. در کل بسته به  سلیقه و شرایط بدنی هر فرد روشهای فراوانی هست موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. wafaahmadjawad نوشته است: سلام خدمت آقای دوکتور و همه کاربران خوب این سایت:
    1) بهترین روش برای زدودن موهای  پا ؟؟؟؟. موهای  قسمت ران و ساق پای خانم من نسبتا زیاد است که  این مسئله تا حدی از تحریک جنسی من میکاهد و اثر منفی میگزارد.

از جواب تان قبلاً ممنون.

دوست عزیز دکمه جستجوی بالای صفحه را بزنید و "اصلاح موهای آلت زنان" را سرچ کنید جواب خود را در آن تاپیک می یابید می یابید.

4. wafaahmadjawad نوشته است: سلام خدمت آقای دوکتور و همه کاربران خوب این سایت:

از جواب تان قبلاً ممنون.

با سلام بهترین روش اپیلاسیون به وسیله ی موم یا اپیلیدی است اما اگر درد براشون داره از کرمهای موبر یا اسپری ها هم میشه استفاده کرد
    اما اپیلیدی خیلی خوب هست چون کم پشت میکنه و نرم موها میرویند و نیز کم هم میشوند تیغ موها رو زیاد نمیکنه اما در رویش مجدد موها تیز و زبر میشوند و و باید زود به زود اصلاح کرد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. roxana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .منم قبلا در ناحیه دست و پا بخصوص ساق پا دارای موهای زیادی بودم ولی الان حدود سه ماه است که از اپیلیدی استفاده می کنم و واقعا راضیم.چون هم موها دیرتر رشد می  کنند و در رویش بعدی نرم تر در می آیند  ضمن اینکه موهایم واقعا کم پشت شده اند بطوریکه من هر 2 هفته یکبار اپیلیدی می کنم.در حالی که قبلا از تیغ ،موم ،کرم موبر  استفاده می کردم و تیغ که مو را زبر می کرد و رشد زیادی داشت (هر دو روز یک بار) موم هم باید در نوبت بعدی صبر کنید تا موها به اندازه ی کافی رشد کنند .موم در دراز مدت اثر اپیلیدی را دارد.کرم موبر هم واکنش شیمیایی ایجاد می کنند و پوست را پیر می کند.شما می توانید از لیزر استفاده کنید ولی از طرفی هزینه ی زیادی می طلبد (هر جلسه یک ملیون تومان یا بیشتر برای دو پا ) و هم زمان زیادی می برد.من به خانم تان توصیه می کنم از اپیلیدی استفاده کنند و البته درد آن را با اسپری های بی حسی می توان کاهش داد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید