شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن پرده بکارت آیا ممکن است؟

1. (نداشتن پرده بکارت آیا ممکن است )؟>؟

با سلام

سوال من اینه که یکی از دوستانم مشکلی داشت که با شما مطرح میکنم

ایشان تازه ازدواج کرده و متوجه شده که خانمش پرده بکارت ندارد البته به خانمش مطمئن میباشد

خانمش معتقد به این است که از نوع ارتجاعی میباشد و در این موارد پرده ندارند

امکان صحت و سقم این موضوع را مشخص بفرمائید
    در ضمن دخول همراه با درد است و به گفته خانمش باید عمل جراحی شود این مسئله را روشن کنید که آنها چه باید بکنند

با تشکر

2. پرده ی بکارت حالت های مختلفی داره ... که گاهی ممکنه با دخول هم پاره نشه ...
    تعداد خیلی کمی هم هستند که به طور مادرزادی پرده ندارند..
    اگه به همسرشون اعتماد دارند پس نیازی به شک نیست!
    در کل خونریزی ملاکی برای پاک بودن نیست!...

در مورد دردناکی هم اصولا اولین روابط یه مقدار به علت تنگی دردناک هست ... مگر اینکه طی گذشت زمان همچنان درد وجود داشته باشه و شدتش هم زیاد باشه..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    پرده بکارت ارتجایی نوعی پرده میباشد که قابل انعطاف میباشد.در صورت نزدیکی آسیب میبیند اما پاره نمیشود فقط در صورت زایمان طبیعی پاره میشود.معمولا زنانی که پرده بکارت ارتجاعی دارند در هنگام نزدیکی دچار درد شدید می شوند که بهتر است آمادکی قبل از نزدیکی کاملا وجود داشته باشد و از ژل لیبروکانت جهت راحت تر شدن عمل دخول استفاده شود.
    این ژل به راحتی در داروخانه یافت می شود و هزینه ای بسیار کمی بر میدارد(600 تومان).
    ضمنا فرق بسیاری بین پرده بکارت ارتجاعی و نداشتن پرده وجود دارد که به شما توصیه میکنم جهت کسب اطلاعات بیشتر عبارت پرده بکارت را جستجو بفرمایید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    پرده دیگه ای هم وجود داره که خون نیاد ولی درد زیادی هم نداشته باشه یعنی در حد یه سوزش باشه که اونم بخاطر تنگی واژن باشه؟

5. yasharr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    گه به همسرشون اعتماد دارند پس نیازی به شک نیست!

.معمولا زنانی که پرده بکارت ارتجاعی دارند درهنگام نزدیکی دچار درد شدید می شوند که بهتر است آمادکی قبل از نزدیکیکاملا وجود داشته باشد و از ژل لیبروکانت جهت راحت تر شدن عمل دخولاستفاده شود.

6. سلام خدمت همه دوستان عزیز
    با تشکر از آقای یاشار که عین پاسخ من را ارائه دادند.(شوخی کردم)
    خدمت خانوم maryam68باید عرض کتم معمولا در پرده های بکارت حلقوی خونریزی بسیار کم است اما مقدار خونریزی و درد هنگام پاره شدن بکترت بستگی به آمادگی قبل از نزدیکی و استرس و اضطراب دختر دارد که بد نیست مطلب زیر را که خلاصه ای از موضوع بکارت میباشد مطالعه بفرمایید:
    انواع رايج پرده بکارت (هايمن) عبارتند از:
    الف) حلقوي: در اين نوع ، پرده به صورت حلقه اي دور ورودي واژن را مي پوشاند.
    ب) ارتجاعي: پرده اي که به اندازه کافي انعطاف پذير و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلي پاره نمي شود و يا اينکه به طور جزئي پاره مي شود و معمولاً هيچ خونريزي ندارد.
    ج) تيغه اي: پرده تيغه اي يا دو سوراخي، پرده اي است که يک تيغه ممتد در طول واژن دارد.
    د) غربالي: پرده غربالي يا سوراخ سوراخ، پرده اي است که به طور کامل در عرض مهبل کشيده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.
    ھ) پرده بسته: پرده بسته يا پرده بدون سوراخ، پرده اي است که تنها با خروج نوزاد پاره مي شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتي پيرامون ورودي واژن باقي مي ماند. در دختراني که به سن بلوغ مي رسند. در صورتي که داراي پرده بسته باشند، خون قاعدگي پشت آن جمع شده و نمي تواند خارج شود و در نتيجه باعث بروز درد مي شود. اينگونه افراد بايد به پزشک مراجعه نمايند تا طي عمل جراحي و ايجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگي از آن خارج شود.
    * چرا برخي از زنان در اوّلين تجربه جنسي خونريزي ندارند و برخي ديگر دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادي پرده بکارت در بعضي از زنان، در صورتي که در هنگام مقاربت، آرام و بدون تنش بوده زمان کافي براي عشق ورزي داشته باشد. با طرف مقابل خود احساس راحتي کند و دهانه واژنش به اندازه کافي مرطوب باشد، آلت تناسلي وارد واژن او مي شود و به اين ترتيب در اولين ارتباط خونريزي نخواهد داشت. امّا اگر همسر مضطرب باشد يا بترسد و يا اينکه پاهايش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونريزي و درد خواهد داشت.
    * آيا پاره شدن پرده بکارت واقعاً درد زيادي دارد؟
    رشته هاي عصبي در پرده کم مي باشد و به همين دليل در صورت آرامش جسمي و رواني، پارگي آن معمولاً بدون درد خواهد بود. بنابراين براي عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زماني که بدن آرم است و هيچ اضطراب و خستگي وجود ندارد انجام شود. بنابراين نزديکي در اوّلين شب ازدواج و پس از مراسم عروسي هرگز توصيه نمي شود.
    در صورت تنگي دهانه واژن بهتر است از کرم و ژلهاي تسهيل کننده و يا اسپري بي حس کننده استفاده کرد. گاهي اوقات پرده بکارت با يک يا دوبار نزديکي کاملاً پاره نمي شود و هر دفعه قسمتي از آن پاره مي شود و کمي خونريزي مي کند. بدون پارگي پرده، مايع اسپرم ريخته شده بر روي آن مي تواند موجب بارداري شود زيرا اسپروماتوزوئيد موجود در اسپرم مي تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و در نتيجه آبستني ايجاد گردد. در اين موارد است که زن با پرده سالم حامله مي شود.
    موفق باشید.

7. سلام
    اخه من درد نداشتم. یه سوزش و فشار احساس کردم همین.
    خونم نیومد.

8. maryam68 نوشته است: سلام
    اخه من درد نداشتم. یه سوزش و فشار احساس کردم همین.
    خونم نیومد.

مریم خانم سلام

ما چیزی به اسم بکارت ارتجاعی ندارم
    بلکه مثلا بکارت حلقویه ارتجاعی داریم

اینو باید بدونید که بکارت حلقوی و بخصوص حلقوی قابل اتساع ممکن است در اولین رابطه - و در روابط بعدی - دچار خونریزی نشود .
    کلا این چیزها به شرایط خود بکارت و شرایط فیزیکی دو طرف بستگی دارد
    یعنی ممکنست یکنفر که بکارت حلقوی دارد در اولین رابطه و در روابط بعدی خونریزی نداشته باشد اما درد زیادی را تحمل کند به گونه ای که رابطه جنسی غیرممکن بشود و گاهی برای از بین بردن بکارت که با ورود آلت - و  گاهی تا اولین زایمان طبیعی - از بین نمی رود پزشک متخصص زنان دست بکار می شود و راسا بکارت را از بین می برد
    گاهی هم ممکنست مثل شما که احتمالا داری بکارت حلقوی و قابل اتساع هم بودید نه تنها خونریزی رخ ندهد بلکه حتی درد خیلی خاصی هم حس نشود و

خلاصه نه درد داشتن و نداشتن و نه خونریزی و عدم خونریزی دلیل بر بکاره بودن و نبودن نیست .

9. با سلام
    سوال اول من هم اینه که اگر بکارت حلقوی رو باعمل توسط دکتر زنان بصورت عمودی برش بدن بعد از عمل اگر با آینه نگاه کنی ورودیه واژن چند سانت باز میشه؟و آیا برای ورود آلت کافیه؟
    و سوال دومم اینه که درد قبل از عمل از بین میره؟

10. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دکتر مهربونم سلام...من هم وضعیت مشابه این خانوم رو داشتم که باعث تعجب و نگرانی بسیار شد برای من...دکتر من 7 ماه پیش برای اولین بار رابطه ی جنسی برقرار کردم ..اما در کمال تعجب و ناباوری دیدم که خونی نیومد و حتی درد هم احساس نکردم .فقط یه ذره سوزش داشتم...
    حالا سوال من اینه که:1-آیا ممکنه پرده ی من حلقوی بوده باشه با توجه به اینکه عکس انواع بکارت رو دیدم و مال من اصلا شبیه به حلقوی نبود.
    2-پرده ام قبلا در اثر عوامل دیگه از بین رفته و من متوجه نشدم مثل آب با فشار زیاد .پریدن از روی دایو و ....
    3-در صورتی که حلقوی باشه باز هم نیاز به ترمیم هست یا نه؟و آیا ممکنه در آینده برام مشکل ساز بشه؟؟
    و در آخر هز همه ی جمله های قشنگی که آخر جواب هاتون مینویسید ممنون..خدمت  بزرگی به همه ی ما میکنید و ما رو از نا آگاهی در میارین

11. gule نوشته است: دکتر مهربونم سلام...من هم وضعیت مشابه این خانوم رو داشتم که باعث تعجب و نگرانی بسیار شد برای من...دکتر من 7 ماه پیش برای اولین بار رابطه ی جنسی برقرار کردم ..اما در کمال تعجب و ناباوری دیدم که خونی نیومد و حتی درد هم احساس نکردم .فقط یه ذره سوزش داشتم...
    حالا سوال من اینه که:1-آیا ممکنه پرده ی من حلقوی بوده باشه با توجه به اینکه عکس انواع بکارت رو دیدم و مال من اصلا شبیه به حلقوی نبود.
    2-پرده ام قبلا در اثر عوامل دیگه از بین رفته و من متوجه نشدم مثل آب با فشار زیاد .پریدن از روی دایو و ....
    3-در صورتی که حلقوی باشه باز هم نیاز به ترمیم هست یا نه؟و آیا ممکنه در آینده برام مشکل ساز بشه؟؟
    و در آخر هز همه ی جمله های قشنگی که آخر جواب هاتون مینویسید ممنون..خدمت  بزرگی به همه ی ما میکنید و ما رو از نا آگاهی در میارین

خانم عزیز پاسخ تک تک سوالاتون بارها و بارها در این سایت داده شده . وقتی شما حاضر نیستید برای سوالتون 5 دقیقه وقت جستجو بذارید از ما چه انتظاری دارید ؟

1- بله احتمالا حلقوی و یا حقلوی ارتجاعی بوده . دیدنه شما خیلی ملاک نیست
    2- بر اثر فشار آب و پریدن از روی دایو بکارت پاره نمیشه . فقط در صورت ضربه مستقیم به خود پرده و ورود جسم نسبتا سخت به دهلیز آسیب می بینه
    3- کسی که بکارت حلقوی ( ارتجاعی ) دارد . درسته که در اولین رابطه ممکن است خونریزی نداشته باشد اما آثار رابطه بصورت لهیدگی و ساییدگی روی پرده دیده خواهد شد و قابل پیگیری هست و احتمال اینکه پزشکی قانونی برای این فرد گواهی سلامت صادر کن پایینه
    در صورت ترمیم هم ، خوده این ترمیم قابل تشخیصه و اینبار ابدا گواهی سلامت صادر نمی شود

صحبت بیشتر در مورد ترمیم خلاف قوانین سایت است

12. gule نوشته است: دکتر مهربونم سلام...من هم وضعیت مشابه این خانوم رو داشتم که باعث تعجب و نگرانی بسیار شد برای من...دکتر من 7 ماه پیش برای اولین بار رابطه ی جنسی برقرار کردم ..اما در کمال تعجب و ناباوری دیدم که خونی نیومد و حتی درد هم احساس نکردم .فقط یه ذره سوزش داشتم...

با سلام
    1- اگر شما خودتون معاینه شخصی کردید نمیتونید به معاینتون خیلی مطمئن باشید این امر باید توسط دکتر متخصص باشه تا اطمینان حاصل بشه
    2- فشار آب پریدن و غیرهم نمیتونه باعث ازاله بکارت بشه و یک دلیل کاملا غیر علمی هست مگر اینکه شلنگ  وارد واژن شده باشه یا پریدن روی چسم نوک تیز کاملا با مهارت و دقت صورت گرفته باشه در غیر اینصورت دلیل منطقی نیست
    3- هر نوع پرده ایی بعد از ازاله میتونه قابل تشخیص باشه و به تبع هم قابل ترمیم هم هست
    مشکل ساز بودن ازاله و ترمیم هم به شرایط خودتون مربوطه

13. سلام.
    من تازه با سایت شما آشنا شدم و یه موضوعی برایم پیش اومده که چند وقته خیلی عذابم میده. شاید کسایی که دختر باشن منو خیلی بهتر درک کنن.
    من یه مدت خود ارضایی می کردم. اما یه بار به طور احمقانه ای یه جسم خارجی رو وارد واژنم کردم ( بچه تر بودم و خیلی چیز ها رو نمی دونستم.)  اون جسم خارجی بودن هیچ درد ، سوزش و خونریزی وارد واژنم شد . حالا من وحشت عجیبی پیدا کردم که نکنه به بکارتم آسیبی وارد شده باشه ؟؟ چرا هیچ درد و سوزشی نداشت؟؟ یعنی من بکارت ندارم یا از نوع خاصی (ارتجاعی) بوده؟
    من توی یک سایتی خوندم که خودارضایی باعث میشه بکارت بره عقب و دیگه با نزدیکی پاره نشه. آیا این حقیقت داره؟؟
    من در شرف ازدواجم و از ترس این مسئله خواب شب ها رو ازم گرفته.
    خواهشا کمکم کنید ....

14. par6 نوشته است: سلام.
    من تازه با سایت شما آشنا شدم و یه موضوعی برایم پیش اومده که چند وقته خیلی عذابم میده. شاید کسایی که دختر باشن منو خیلی بهتر درک کنن.
    من یه مدت خود ارضایی می کردم. اما یه بار به طور احمقانه ای یه جسم خارجی رو وارد واژنم کردم ( بچه تر بودم و خیلی چیز ها رو نمی دونستم.)  اون جسم خارجی بودن هیچ درد ، سوزش و خونریزی وارد واژنم شد . حالا من وحشت عجیبی پیدا کردم که نکنه به بکارتم آسیبی وارد شده باشه ؟؟ چرا هیچ درد و سوزشی نداشت؟؟ یعنی من بکارت ندارم یا از نوع خاصی (ارتجاعی) بوده؟
    من توی یک سایتی خوندم که خودارضایی باعث میشه بکارت بره عقب و دیگه با نزدیکی پاره نشه. آیا این حقیقت داره؟؟
    من در شرف ازدواجم و از ترس این مسئله خواب شب ها رو ازم گرفته.
    خواهشا کمکم کنید ....

سلام،
    احتمال ایجاد آسیب به اندازه جسم خارجی بستگی دارد، با خودارضایی هیچ اتفاقی برای موقعیت پرده بکارت نمی افتد و پرده در اولین نقطه برای ورود به واژن قرار دارد.

15. پرده بکارت میتونه با نزدیکی پاره بشه ولی هیچ خونی نیاد . من کاملا این تجربه رو لمس کردم . درسته انواع بکارتها شناخته شده اما ممکنه بازم انواع معدود دیگه ای وجود داشته باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید