شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سه سوال جنسی

1. با سلام دوباره خدمت دست اندر کاران و کاربران این سایت خوب و ارزنده!
    آقای دوکتور سه سوال دارم. امید لطف فرموده همکاری نماید:
    1) من مدت یک سال است ازدواج کرده ام. نسبتی کاری که دارم در هر ماه یک هفته میتونم منزل باشم.هنوز هم که است بعضی شبها در خواب محتلم میشوم. آیا  این میتواند یک مشکل جنسی باشد؟
    2) با عرض معذرت که بی پرده میگم. من شنیده ام که مردها در موقع انزال منی شان به اندازه چند سانتی جهش یا پرش دارد. ولی من در خود این را تا بحال تجربه نکرده ام. آیا این راست است و آیا جهش نکردن منی میتواند عامل مشکل باروی در مردان باشد. بعد از یکسال ازدواج هنوز که است خانمم حامله نشده است.
    3. مدت زمان پریود خانم من متفاوت است دفعه اخیر از شروع پریود تا شروع دیگر پریود 34 روز را در بر گرفته. آیا این منتواند عامل عدم بارداری وی باشد.

با ابراز امتنان از جواب تان

2. wafaahmadjawad نوشته است: با سلام دوباره خدمت دست اندر کاران و کاربران این سایت خوب و ارزنده!
    1) من مدت یک سال است ازدواج کرده ام. نسبتی کاری که دارم در هر ماه یک هفته میتونم منزل باشم.هنوز هم که است بعضی شبها در خواب محتلم میشوم. آیا  این میتواند یک مشکل جنسی باشد؟
    2) با عرض معذرت که بی پرده میگم. من شنیده ام که مردها در موقع انزال منی شان به اندازه چند سانتی جهش یا پرش دارد. ولی من در خود این را تا بحال تجربه نکرده ام. آیا این راست است و آیا جهش نکردن منی میتواند عامل مشکل باروی در مردان باشد. بعد از یکسال ازدواج هنوز که است خانمم حامله نشده است.
    3. مدت زمان پریود خانم من متفاوت است دفعه اخیر از شروع پریود تا شروع دیگر پریود 34 روز را در بر گرفته. آیا این منتواند عامل عدم بارداری وی باشد.

با سلام
    1- احتلام شبانه معمولا یک بیماری محسوب نمیشه یا یک مشکل جنسی این اتفاق منشا اصلیش به علت همان سیستم کاری شما است که ماهی یک هفته میتونید پیش خانم باشید و خوابها و رویاهای جنسی که حتی ممکنه یادتون نباشه باعث این اتفاق میشه در حالتی احتلام مساله ساز میشه که همیشه و مدام باشه حتی در روز هم پیش بیاد پس شما با این تفاسیر مشکلی ندارید
    2- دوست عزیز من نمیدونم شما ایا از روش بارداری استفاده میکنید یا نه البته با توجه به سوالتون حتما از روش جلوگیری استفاده نمیکنید که فرمودید خانم برادار نمیشوند اما این حالت در صورتی که خانم شما عفونت نداشته باشند یا بیماری خاصی در شما و ایشون نباشه کاملا نرماله ولی از جهت پرش منی باید بگم که این حالت پرش ببیشتر یعنی سرعت خروج منی که حالت پرشی به خودش میگیره پس این حالت رو باید بیشتر حس کنید که در موقع انزال منی داره با سرعت خارج میشه نه اینکه موقع خروج تست کنید و منتظر باشید پرتابی صورت بگیره
    3- این موضوع میتونه باعث عدم بارداری بشه اما میتونید خیلی راحت به یک متخصص مراجعه کنید هم خانم یک چکاپ بدن هم موضوع از نزدیک بررسی بشه اما در کل نامنظمی پریودی و محدودیت شما از لحاظ شیفت کاری میتونه روی باروری تاثیر داشته باشه ولی با اجازه یک نصیحت میکنم شما تازه ازدواج کردید و فرصتهای در کنار هم بودنتون خیلی محدود هست و هنوز اونقدر با هم نبودید که بتونید وقتتون را میان بچه هم تقسیم کنید بهتر است اول به خودتون برسید برای بچه دار شدن هم سنتون اجازه میده فرصت دارید عجله نکنید
    اما در مورد جهش منی هم بهتر است از ورزش کگل بهره بگیرید تا بهتر شوید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. wafaahmadjawad نوشته است: با سلام دوباره خدمت دست اندر کاران و کاربران این سایت خوب و ارزنده!

سلام،
    ج1 - خیر
    ج2 - جهش منی ممکن است وجود داشته باشد و یا اینکه اصلا جهشی رخ ندهد و تمام این حالات طبیعی است.
    ج3 - تفاوت های جزیی ممکن است برای شما در تعیین زمان مناسب برای نزدیکی مشکل ایجاد کند ولی اگر تفاوتهای زیاد است بهتر است بررسی های بیشتر انجام شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید