شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی با پیش آب مردان

1. با سلام

من و دوستم در تاریخ 23 فروردین با هم رابطه جنسی داشتیم که در حد تماس آلتها بدون دخول سطحی یا کامل بود و ایشان پس از ارگاسم ترشحاتشان را روی ناف و سینه من ریختند. سپس سریعا خود را با دستمال تمیز کردند. در ضمن انگشت ایشان نیز به ترشحاتشان آغشته شد که ان را نیز تمیز و پاک کردند و سپس با همان دست که قبلا خشک کرده بودند ناحیه کلیتوریس را تحریک کردند تا من نیز به ارگاسم برسم. حال با توجه به اینکه برنامه  پریودی من در ماهای گذشته به ترتیب از راست به چپ 33-28-34-30-32-26-31-37- و در ماه اخر 30 روزه بوده است و امروز 6 روز از زمان معین برای پریودی من گذشته آیا احتمال بارداری بدون ریختن چیزی در واژن یا اطراف آن برای من وجود دارد؟ در ضمن من تا قبل از مطالعه سوالات دوستان در مورد پیش آب در مردان چیزی از آن نمی دانستم و امیدوارم مرا راهنمایی کنید که پیش آب در مردان به شکل خیس شدن آلت آنهاست مثل زمان خیس شدن دستگاه تناسلی زنان در هنگام تحریک ؟ یا به میزان ترشحات هنگام انزال است و با جهش؟ چند ثانیه قبل از انزال اتفاق می افتد؟

چه میزان احتمال حاملگی من با پیش اب ایشان وجود دارد؟ ؛ با توجه به دقت و توجه ای که هر دوی ما در زمان ارگاسم داشتیم که چیزی در اطراف واژن نریزد. آیا دست ایشان که با دستمال خشک شده بود بعد از تماس با کلیتوریس که به علت تحریک خیس شده بود می تواند حاوی اسپرم و دلیل ایجاد بارداری گردد؟

با توجه به نگرانی من از عدم پریودی در این ماه امیدوارم هرچه سریعتر مرا راهنمایی کنید.

2. با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری شما خیلی کمه .... با توجه به این که دوره هاتون هم منظم نیست ... خیلی جای نگرانی نیست...

پیش آب هم به صورت انزال نیست که جهش داشته باشه! .. زمان دقیقی هم نداره! ... بعد از تحریک داخل همون مجرای خروجی آلت میاد و یه مقدار ممکنه با برخورد به جاهای دیگه به اونجاها مالیده بشه..

در هر صورت امکان این هست که پیش آب ایشون به آلت شما مالیده شده و در هنگاه تحریک کردن الت شما به داخل واژنتون رفته باشه ...

که احتمال این خیلی کمه ..

و حتی در این صورت هم احتمال بارداریتون خیلی پایینه...

3. سلام و ممنون بابت سایتتون
    من 2 روز پیش رابطه جنسی محافظت نشده داشتم
    بطوری که آب پیش از منی در داخل واژنم به گمانم تخلیه شده باشد
    اما آب منی بر روی شکمم ریخته شد
    من چون بطور واضح یادم نبود بجای 2 قرص HD از 2 قرص LD استفاده کردم
    اما الان که با سایتتون آشنا شدم میبینم که بایستی از قرص HD استفاده میکردم
    البته من حالت تهوع و استفراق داشتم اما تو سایتی خوندم بعد 2 ساعت از مصرف قرصها  استفراق دلیلی برای مصرف مجدد قرصها نمیشه
    من چون خودم هم مریض بودم دیگه نتونستم دوباره مصرف کنم
    امکان اینکه من باردار بشم هست؟

4. دوست عزیز روش اورژانسی رو سعی کنید درست انجام بدید والا فایده ای نداره.
    احتمال حاملگی با پیش آب مرد خیلی کمه پس احتمال حاملگی شما هم خیلی کمه ودر صورتی که رابطه در دوره تخمک گذاری نبوده میشه بگیم صفره.
    استفراغ از بعد از 2 ساعت از مصرف قرصها نیازی به تکرار مجدد نداره اما شما روش رو درست انجام ندادید.
    در صورتی که خیلی نگران هستید تست خون بدید یا صبر کنید و 21 روز بعد ازرابطه تست بی بی چک بدید.گرچه به نظر من این احتمال اونقدر کمه که نگرانینداره.
    و در آخر توصیه دوستانه میکنم که از شریک جنسی تون بخواید که از کاندوم استفاده کنن تا شما اینقدر نگرانی و اضطراب نداشته باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید