شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

1. mahdiye نوشته است: با سلام
    من دوره 14 روزه دارم یعنی قبل از اینکه اقدام برای باردارشدن بکنم 14 روز پاک بودم و7 روز پریود که روی هم رفته 21 روز میشود الان که اقدام به بارداری کرده ام تاخیرات نامنظم چند روزه ای دارم  زمان تخمک گذتری من با احتساب 14 روز چندم می شود ؟؟

سلام،
    با توجه به کوتاه بودن دوره های پریود شما، نمی توان به راحتی زمان تخمک گذاری را مشخص نمود، یا با استفاده از دمای بدن و یا آزمایشهای هورمونی بهتر می توان زمان دقیق را مشخص نمود.

2. marl نوشته است: سلام
    آیا تخمک گذاری بعد از اولین پریودی که پس از جلوگیری از بارداری اورزانسی اتفاق می افتد به همان روش عادی محاسبه میشود یا اینکه قرصهای هورمونی علاوه بر پریود زمان تخمک گذاری را نیز به هم میزند؟
    با تشکر

سلام،
    بله به همان صورت محاسبه می شود، چون هورمونهای اضافی که توسط دارو به بدن می رسد مقطعی است و سپس بدن روال عادی خود را طی می کند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام- دستتون درد نکنه-   نرم افزار خوبی است

4. سلام از این تقویم تخمک گذاری که میخوام استفاده کنم تو قسمت انتخاب جنسیت یه کد برای رجیستر می خواد باید چیکار کرد؟

5. با سلام. نرم افزار بسیار جالبی هست. روی ویستا هم نصب شد.ممنون.نسخهجاوای این نرم افزار برای موبایل هم پیدا کردم. لینک دانلودشومیذارم. ایننرم افزار مجانی هست. روی گوشی خودم تست کردم (w950i)  و 100%جواب داده.ابتدا باید به پایین صفحه برین و مدل گوشیتون رو انتخاب کنید.بعد یه صفحهجدید باز میشه که میتونید به 2 صورت jar و jad دانلود کنید .که jar بهترو راحت تره . و بعد از دانلوود رو گوشی بریزید. و لذتشو  ببرید                              
                                                                                                                                                                 http://www.clickapps.com/moreinfo.htm?pid=8168&section=J2ME&set_device=2795

6. سلام و خسته نباشید
    سوال من :
    پریودهای منظم دارم که بعضی ماهها یکی دو روز زودتر میشه .همه علائم تخمکگذاری رو که ذکر کردید دارم.آیا ممکنه تخمدانهای من تخمک آزاد نکنند؟
    آیا ممکنه اندازه تخمک آزاد شده مناسب برای  لقاح نباشه؟
    چطور می تونم بفهمم که مشکلی ندارم؟(عفونت ندارم و آزمایش پاپ اسمیر من موردی نداشته)
    و به طور کلی آیا داشتن سیکلهای منظم و علائم تخمک گذاری دلیل بر آزاد شدن تخمک می باشد؟
    حساس شدن سینه ها و درد در این ناحیه که وسط سیکل شروع میشه تا زمان شروع سیکل بعد ادامه پیدا می کنه!آیا این مسئله طبیعیه؟
    امیدوارم سوالم رو جای مناسب مطرح کرده باشم.از زحمات بی دریغتون ممنونم...

7. saharbarg نوشته است: سلام و خسته نباشید
    سوال من :
    پریودهای منظم دارم که بعضی ماهها یکی دو روز زودتر میشه .همه علائم تخمکگذاری رو که ذکر کردید دارم.آیا ممکنه تخمدانهای من تخمک آزاد نکنند؟
    آیا ممکنه اندازه تخمک آزاد شده مناسب برای  لقاح نباشه؟
    چطور می تونم بفهمم که مشکلی ندارم؟(عفونت ندارم و آزمایش پاپ اسمیر من موردی نداشته)
    و به طور کلی آیا داشتن سیکلهای منظم و علائم تخمک گذاری دلیل بر آزاد شدن تخمک می باشد؟
    حساس شدن سینه ها و درد در این ناحیه که وسط سیکل شروع میشه تا زمان شروع سیکل بعد ادامه پیدا می کنه!آیا این مسئله طبیعیه؟
    امیدوارم سوالم رو جای مناسب مطرح کرده باشم.از زحمات بی دریغتون ممنونم...

سلام،
    با شرح حالی که دادید، مشکلی ندارید و سالم هستید؛ برای اینکه بفهمید تخمک آزاد می شود یا نه روشهای اندازه گیری هورمونی وجود دارد ولی معمولا این روشها و بررسی زمانی انجام می شود که مشکلی مثل نازایی وجود داشته باشد؛ نتیجه اینکه شما سالم هستید تا خلافش ثابت بشود (بعد از یکسال نزدیکی در زمانهای مناسب بارداری در شما رخ ندهد.)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام
    اگر در دوران تخمک گذاری نزدیکی بدون جلوگیری انجام شود  و بعد از روش اورژانسی بطور صحیح  استفاده شود باز احتمال بارداری می باشد؟

9. mandani نوشته است: با سلام
    اگر در دوران تخمک گذاری نزدیکی بدون جلوگیری انجام شود  و بعد از روش اورژانسی بطور صحیح  استفاده شود باز احتمال بارداری می باشد؟

سلام

روش اورژانسی موقعی استفاده می شود که احتمال تشکیل نطفه باشه دیگه . مثل زمان تخمکگذاری .
    روش اورژانسی مانع تشکیل نطفه می شود . شانس بارداری در کسی که از این روش استفاده کرده نزدیک صفر هست .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  10. سلام.
    من یک روز قبل پریودم نزدیکی داشتم.اما هیچ دخولی انجام نشد.و هنوز دختر هستم.اما هم اکنون 6 روز از پریودم گذشته و هنوز نشده ام.پریودی منظم داشته ام.امکان دارد حامله شده باشم .لطفا کمکم کنید

11. hamzad نوشته است: سلام.
    من یک روز قبل پریودم نزدیکی داشتم.اما هیچ دخولی انجام نشد.و هنوز دختر هستم.اما هم اکنون 6 روز از پریودم گذشته و هنوز نشده ام.پریودی منظم داشته ام.امکان دارد حامله شده باشم .لطفا کمکم کنید

این موضوع بیش از 1000000000000000 بار در سایت مطرح شده یه کم سایت رو بگردید بد نیستا
    پریود شدنتون بارداری رو منتفی کرده باردار نیستید
    اینم 100000 بار بکارت ربطی به بارداری نداره در صورت باکره بودن هم میشه باردار شد

12. سلام لطفا راهنمایی کنید
    طول دوره قاعدگی رو چه جوری تعیین کنیم یعنی اون چند روزی هم که پریود هستیم را هم حساب کنیم
    مثلا من 7 روز پریود میشم وبعدش 17 روز پریود نیستم ودوباره 7 روز پریودم با این حال طول دوره من 17 روزه میشه یا باید 7 روز را هم باهاش جمع کنم تا24 بشه؟           چندروز طول دوره باشه که عادی باشه؟
    درضمن میشه راهنمایی کنید زمان تخمک گذاری من کی میشه؟
    ممنون میشم کمک کنید

13. سلام.
    من در روزی که نامزدم قرار بود پریود شود نزدیکی داشتم.
    البته دخولی صورت نگرفت(نامزدم باکره است)
    همچنین تا اونجا که یادم میاد هم منی رو روی التش نریختم بلکه یکم بالاتر.
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه ظاهرا در زمان تخمک گذاری نبوده(با توجه به مطالب سایت)
    احتمال حاملگی است؟
    آخه یه مشکلی که بوجود اومده اینه که بعد از 4 روز هنوز ایشون پریود نشدن.دلیل؟
    ممنونم.

14. لطفا به سوالم جواب بدید طول دوره پریود رو چه جوری محاسبه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. سلام
    خانمzz1367  سیکل شما 24 روزه است یعنی باید 7 روز دوره پریود هم در نظر بگیرید در ضمن زمان تخمکگذاری شما به احتمال زیاداز روز 10-16 میباشد البته این دوره در افراد مختلف متفاوت است شما میتوانید برای تعیین زمان تخمکگذاری از چند روش کمک بگیرید1-سونوگرافی2-کیت تخمکگذاری3-تقویم تخمکگذاری که در این سایت موجود است4-اندازه گیری درجه حرارت بدن در روز های تخمکگذاری

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید