شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

احتمال بارداری ..

1. vahidmoonline نوشته است:

سلام دوستان تورو خدا راهنمايي كنيد<o></o>

من با نامزدم رابطه از مقعد داشتم البته باكاندوم كه سالمم بودواصلا به اون قسمت كاري نداشتيم و اينم بگم كه نامزدم پريودبود و ما روز چهارم پريود اش رابطه داشتيم و نامزد من 7 روز طول ميكشه تا پاك بشه<o></o>

اما حالا بعد از 5روز كه پاك شده 3روزلكه بيني داره و يكم در در اون قسمت اما در حين ادرار دردي نداره. دوستاش ميگن چونموقع پريودت رفتي حمام اينطوري شدي .<o></o>

<o> </o>

خداي نكرده حامله كه نيست ؟<o></o>

خیر ایشون باردار نیستند
    درد هم ممکنه بعلت فشار رابطه مقعدی باشه ممکنه به عفونت ربط داشته باشه ( که البته بنظر من همون فشار رابطه مقعدی محتمل تره )
    خلاصه باردار نیستند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. سلام
    چرا کسی سوال من رو جواب نمیده؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید.

3. sara62 نوشته است: سلام
    من25 سالمه دخترم. در 25 اسفند در روز6 پریودم رابطه داشتم دخول صورت نگرفته ،و احتمال نمی دم مایع منی روی بدنم ریخته باشه من 4روز بعد تست خون بتا دادم جواب منفی بود و دوباره 20 روز بعد از رابطه تست بتا دادم منفی بود.
    1-آیا 20 روز بعد از رابطه اگه بارداری صورت گرفته باشه در آزمایش قابل تشخیص هست یا من نیاز به آزمایش مجدد دارم؟
    2-اینکه میگن 48  ساعت بعد از رابطه اگه بارداری صورت گرفته باشه  در تست بتا جواب + میشه صحت داره یا نه؟ اگه نه چند روز بعد می توان به جواب آزمایش اعتماد کرد؟ چون در خیلی از سایتها نوشته شده 10 روز بعد از  عدم پریود یعنی زودتر قابل تشخیص نیست.؟
    البته موارد مشابه وجود داشت و جواب سوال هام رو تقریبا گرفتم  ولی خواهش می کنم پاسخ بدین تا نگرانیم کم بشه.
    ممنونم از شما و مطالب خوب و مفید در سایتتون
    منتظر جوابتون هستم

سلام

خانم سوال شما انقدر تکراریه که من نمی دونم به کجاش باید پاسخ بدم
    وقتی که شمایی که مشکل مربوط به شماست حاضر نیستید وقت بذارید و 4 صفحه رو مطالعه کنید و به جواب برسید چه انتظاری دارید که بقیه برای شما وقت بذارند ؟

در نهایت

در مورد تست بتا حرف و حدیث زیاده . البته بشخصه فکر نمی کنم 48 ساعت بعد از رابطه بشه 100% به نتیجه بتا اطمینان داشت . شاید منظورشون 48 ساعت بعد از لقاح هست و از اونجایی که لقاح می تونه حتی 48 ساعت بعد از رابطه صورت بگیره پس حدودا میشه 5 روز بعد از رابطه که شاید باتوجه به حساسیت کیت های امروزی بشه روی نتیجه حساب باز کرد .
    در کل
    وقتی بیست روز بعد از رابطه تست خون بتا منفی بوده یعنی شما باردار نیستید و نباید نگران باشید .
    مگه میشه بیست روز از رابطه بگذره و فرضا لقاح صورت گرفته باشه و عدد تیتراژی که تقریبا باید روزی دو برابر بشه زیر 10 باشه ؟!
    باردار نیستید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم آیا مصرف آمپول B Complex در صورت بارداری برای جنین مضر است؟(2 عدد در یک ماه)
    و آیا کمر درد ،درد در ناحیه زیر شکم ، وجود ترشحات نه چندان زیاد و شبیه به سفیده تخم مرغ در سه روز مانده به روز پریود دلیل بر حاملگی می باشد؟

5. chaste نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم آیا مصرف آمپول B Complex در صورت بارداری برای جنین مضر است؟(2 عدد در یک ماه)
    و آیا کمر درد ،درد در ناحیه زیر شکم ، وجود ترشحات نه چندان زیاد و شبیه به سفیده تخم مرغ در سه روز مانده به روز پریود دلیل بر حاملگی می باشد؟

سلام

نشانه های بارداری فراوان هستند از جمله درد زیر شکم و ...
    اما راه اصلی اطمینان از بارداری همان تست خون بتا هست که بهتره شما هم اگر در این مورد شک دارید تست خون بدهید

در مورد ب کمپلکس هم خدمتتون عرض کنم اگرچه ویتامینهای گروه ب مفید و - بخصوص در این دز ی که شما فرمودید - تقریبا بی ضرر هستند اما استفاده خودسرانه از هیچ مکملی بخصوص بصورت تزریقی توصیه نمی شود . در ممالک خارجه ! دیگه چی بشه که اسم تزریق بیاد اما اینجا بابت سرما خوردگی هم فورا آمپول تجویز می شود و اگر تجویز نشود آن پزشک متعهد به بی سوادی محکوم می شود !
    در تزریق همیشه احتمال بروز عفونت و ... هست

در نهایت اگر به تشخیص متخصص زنان آمپولها را در زمان بارداری تزریق می کنید که هیچ . مشکلی هم نیست
    ولی خودسرانه اینکار رو نکنید بهتره

لینک زیر رو هم مطالعه کنید

مکمل های ویتامینی در دوره بارداری

6. با سلام

من روز 7فروردین رابطه جنسی داشتم البته دخولی صورت نگرفته بلکه به صورت لای پایی بوده

باید 22هین ماه پریود می شدم اما نشدم روز بعد یعنی 23 تست چک بیبی دادم ولی منفی بوده

آیا امکان بارداری هست؟

در ضمن این اولین رابطه جنسی من بوده و هنوز باکره هستم

7. marian نوشته است: با سلام

من روز 7فروردین رابطه جنسی داشتم البته دخولی صورت نگرفته بلکه به صورت لای پایی بوده

باید 22هین ماه پریود می شدم اما نشدم روز بعد یعنی 23 تست چک بیبی دادم ولی منفی بوده

آیا امکان بارداری هست؟

در ضمن این اولین رابطه جنسی من بوده و هنوز باکره هستم

سلام
    دوست عزیز این شیوه ای که شما برای نزدیکی معرفی کردید استاندارد که نداره که ما بتونیم بگیم با این کار امکان بارداری هست یا نه ؟
    بطور کلی اگر مایع منی و مایع پیش از انزال روی واژن ریخته نشده باشه احتمال بارداری هم وجود نداره
    اما اگر حس می کنید که آلته آغشه به منی یا مایع پیش از انزال روی واژنتون رفت و آمد داشته اونوقت اگرچه کم اما بازهم احتمال بارداری هست ( کمه البته )

در کل احتمال بارداری در شما پایینه و اگر منی در اون نواحی حضور نداشته بکل منتفیه
    و به احتمال زیاد استرس و ترس از بارداری ناخواسته می تونه باعث تاخیر در پریودتون شده باشه

نکته :
    1- تست خون بتا همین امروز هم می تونه مشخص کنه شما باردار هستید یا نه
    2- پاسخ تست خانگی بی بی چک بعد از 21 روز از رابطه قابل اعتماد است

8. در روز 4 پریود رابطه ای انجام شده و در درون واژن ارضا شدم، پریودهای دختر منظم بوده و طولانیترین روز 32 روز و کمترین روز 28 روز است، آیا احتمال بارداری میرود؟

9. روز 4 پریود؟اگه منظورتون روز چهارم از شروع پریوده چون رحم تخریب شده احتمال بارداری خیلی کمه ولی من اگه جای شما بودم باز هم رعایت می کردم و از کاندوم یا روش اورژانسی استفاده می کردم.
    در ضمن در هنگام پریود رابطه جنسی ضررهای زیادی هم برای آقا هم خانم داره پس حتما در هنگام پریود اگه مجبور به رابطه شدید از کاندوم استفاده کنید.

10. یه سوال دارم، البته مطالب مشابهی تو سایت خوندم، اما می خوام یه بار دیگه بپرسم تا خیالم راحت بشه. من 29 سالمه و حدود 12 روز بعد از تموم شدن آخرین پریودم یه رابطه با نامزدم داشتم (که دخول انجام نشد) ولی مقدار زیادی آب منی روی واژن ریخت. حدود 2 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 تا قرص دیگه و همینطور بعدش هم 10 تا قرص ال دی دیگه البته هر بار 2 تا مصرف کردم. می خوام بدونم آیا احتمال حاملگی در این حالت وجود داره ؟ پریود نسبتا منظمی هم دارم، با دوره های تقریبا 25 تا 28 روزه. 3 روز بعد از رابطه ای که داشتیم هم  تست بی بی چک رو انجام دادم و منفی بود، در حالت عادی باید تا یکی دو روز دیگه پریود بشم ولی نمی دونم مصرف قرصها تا چند روز می تونه تاریخشو تغییر! بعد از مصرف قرصها هم اصلا حالت تهوع نداشتم. آیا استفاده از قرص روش کاملا مطمئنی هست یا نه؟
    خیلی نگرانم. خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین.
    با تشکر  
    سارا

11. دوست عزیز من متوجه نمی شوم که اون 10 تا قرص اضافه که خوردید دیگه واسه چی بوده!!!
    در کل چون رابطه در دوره تخمک گذاری شما نبوده و از روش اورژانسی هم استفاده کردید شما حامله نیستید و اگر پریودتان عقب افتاده به خاطر مصرف قرصهای ضد بارداری و همین استرس و نگرانی شماست اگر بیشتر از 10 روز از زمان پریودتان گذشت و پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید.
    در ضمن تست بی بی چک هم 3 روز بعد از رابطه جواب قابل اطمینانی ندارهباید لااقل 21 روز از رابطه گذشته باشه.

12. با سلام و خسته نباشید
    و با سپاس بی کران
    برخلاف میل باطنی ام پریود شدم،البته با یک روز تاخیر. چند سوال داشتم و می خواستم که مثل همیشه پاسخ دهید
    1. در این دوره از پریودم،لخته خون دفع میکنم و خونریزی ام بسیار کم است و امروز که به اصطلاح روز سوم هست هیچ خونریزی نداشتم،می خواستم ببینم علت چیست؟
    2.این ماه من در این سه روزه نفخ بسیار شدیدی دارم،طوری که گاهی ادامه حرکت برام بسیار مشکل میشه،آیا اینها ربطی به بارداری داره؟
    3.دکتر برای من قرص فلوکونازول 150 (3 عدد، هر ماه)تجویز کرده،و گفته که در روز آخر پریودم این قرص رو مصرف کنم،مصرف این دارو برای چیست؟
    4.آیا خوردن قرص سنتروم روزانه ضرر دارد یا خیر؟
    5. و اینکه من فایل تقویم تخمک گذاری رو نمیتونم ذخیره کنم علت چیست؟
    6.آیا مصرف این قرص ها دلیل بر باردار نشدنم میشه؟
    ممنون و متشکر

13. خسته نباشید
    من دوران قاعدگی قبلیم روز اول نزدیکی داشتم ولی دخول کامل نبوده و منی هم خارج از واژن و حتی بین پاهایم ریخته شده (ممکنه پیش آب با واژن تماس داشته باشه)،تقریبا هم چند ماه اخیر پریودم منظم بوده و اینکه الان 2-3 روز از تاریخ همیشگی گذشته ولی هنوز پریود نشده ام ضمنا هیچ کدام از علایم بارداری مثل درد پستان و شکم و حال تهوع هم ندارم.
    آیا در مورد حاملگی احتمالش هست؟

14. سلام
    مرسي از اينكه جوابمو دادين. اوروز بعد 6 روز تست بتا رو هم انجام دادم منفي بود.
    ژس ديگه نگران نباشم. يه بار تست بتا جوابش فابل اطمينانه ديگه. نه؟

15. خواهش میکنم دوست عزیز
    تست خون بتا رو هر وقت بعد از رابطه بدید کاملا قابل اطمینانه شما باردار نیستید نگران نباشید و وسواس هم به خرج ندید.
    بهتر نیست در رابطه تون از نامزدتون بخواید که از کاندوم استفاده کنه که شما این همه استرس و نگرانی رو متحمل نشید؟!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 57
رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید