شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ژل،پماد یا اسپری؟کدوم کم ضررتره؟

1. با سلام خدمت دوستان عزیز و ممنون از راهنمایی های خوب و مفیدتون.با توجه به مطالب خوانده شده در این سایت فهمیم که بهترین روش برای درمان انزال زودرس تمرین برای از بین بردن این مشکل است ولی در حال حاظر  و وقت کم امکان این روش برای من نمی باشد و با توجه به عوارضی که درباره پماد ، ژل و اسپری دوست خوبم (maepc) فرمودن می خواستم من رو راهنمایی کنید که در حال حاظر برای من کدوم یک از روش ها کم ضررتر است.سوال بعدیم اینکه که اگر در نزدیکی فقط از  کاندوم ساده استفاد بشود تا چند دقیقه انزال رو به تاخیر می اندازه؟ و سوال آخر اینکه پماد،ژل یا اسپری باید چه مقدار و باید بر روی قسمت خاص زده بشه یا روی کل آلت؟ممنون از راهنماییاتون و سایت بسیار خوبتون.از دکتر رهام هم برای این سایت خوب تشکر می کنم و لطف کنید زودتر جواب این سوال رو بدید.بازم ممنون

2. سلام
    دوست عزیز اینا هیچکدومش استاندارد نداره

اولا شرطی شدن به هرکدوم اینا به یک اندازه مضر هست . یعنی چه شما لذت بردن و تداوم یک رابطه را منوط کنید به ژل چه به اسپری و چه به ... همه به یک اندازه بعدها براتون دردسر درست می کنه و بهتره راه اصلی درمان زودانزالی رو - البته اگر واقعا دچار هستید - روی استفاده از این محصولات قرار ندید

دوما اینکه با کاندوم چقدر به تاخیر می افته یا چقدر ژل باید بزنید یا کجا باید بزنید و .... هیچکدوم پاسخ مشخصی نداره و بستگی به میزان مشکل شما داره
    یکی همون کاندوم براش کفایت می کنه . یکی 3 تا کاندوم روی هم هم استفاده کنه و یک تیوپ کامل ژل هم روی عضو شریفش خالی کنه بازم ظرف مدت ایکی ثانیه به انزال می رسه

میزان و مقدار استفاده و میزان تاثیرش رو به مرور و با چند بار استفاده متوجه خواهید شد
    ضمنا اگر - اگر - رابطه جنسی ندارید از این مواد استفاده نکنید چون اصلا صحیح نیست برای خودارضایی ماده تاخیری استفاده کنید !

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. با سلام.از دوست خوبم ( sami20 ) ممنونم برای راهنمایی خوبتون.نه برای خود ارضایی نمی خوام.من تا حالا رابطه جنسی نداشتم و اولین تجربه برام. و همین یک باره و تداوم نداره.سوال من اینجاست شما برای به تاخیر انداختن انزال من در این رابطه کدوم  دارو (ژل ، پماد یا اسپری ) رو پیشنهاد می دید؟منتظر جوابتون هستم

4. سلام دوست عزیز
    استفاده از این مواد جهت به تاخیر نداختن انزال سلیقه ای میباشد.شما باید ببینید آیا این کدام گونه از این بی حسی ها تاثیر بهتری بر رو روی مدت زمان انزال میگذارد و مهم تر از همه پوست آلت شما به کدامیک از این بی حسی ها سازگار تر است؟؟

به نظر من ژل ها به دلیل رطوبتی که دارند برای پوست بهتر میباشد اما اثر پذیری اسپری ها بیشتر از ژل ها میباشد.
    پماد ها به دلیل اینکه امکان حساسیت به مواد روغنی برای شریک جنسی دارد پیشنهاد نمی شود.
    در کل کلیه این دارو ها شمیایی می باشند و استفاده دراز مدت مضر میباشد.
    در آقایان  عصب های تحریک کننده آلت جنسی دچار ضعف خواهد شد.در خانومها احتمال به وجود آمدن عفونت ها و بیماری های قارچی زیاد میباشد و همانطور ضعف عصب های محرک جنسی که در داخل واژن وچود دارد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید