شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در خواست راهنمایی برای عمل واریکوسل

1. سلام آقای دکتر خسته نباشید
    پس از رادیولوژی مشخص شده که شوهرم دارای واریکوسل درجه یک و دو در دوطرف بیضه می باشد.قبلا دو بار سوال پرسیدم از شما ولی.....طبق راهنمایی خودتون
    این آزمایش را به سایت آزمایشگاه فرستادم تا تفسیر کنند
    Acllass 18.8%
    Bclass 50.8%
    Cclass 4.7%
    Dclass 25.7 %
    count M/ml 91
    norm 23% morphplogy
    WBC 2-3
    PH 8
    A+B+C 74.3%
    RBC 0-1
    VISCOSITY normal
    odor normal
    volumn 1.5
    color gray-white
    head pathology 77%

و گفتند نرماله در صورتیکه دکتر گفت تحرک خیلی کمه دفعه قبل 30%بود این دفعه 23%.دکتر گفته شوهرم باید عمل کنه.آیا عمل واریکوسل روی حرکت اسپرم ها تاثیر داره؟لازمه برای عمل حتما بیایم تهران؟ممکنه عمل تاثیر منفی داشته باشه؟اگر اقدام به ivfکنیم بهتر نیست؟

ما پنج ماهه که جلوگیری نمی کنیم.من 30سال و شوهرم 28 سال داره.خواهش می کنم ما رو راهنمایی کنید.خیلی نگران هستیم.

از شما به خاطر پاسخ سوال قبلی من متشکرم.

2. saharbarg نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید
    پس از رادیولوژی مشخص شده که شوهرم دارای واریکوسل درجه یک و دو در دوطرف بیضه می باشد.قبلا دو بار سوال پرسیدم از شما ولی.....طبق راهنمایی خودتون
    این آزمایش را به سایت آزمایشگاه فرستادم تا تفسیر کنند
    Acllass 18.8%
    Bclass 50.8%
    Cclass 4.7%
    Dclass 25.7 %
    count M/ml 91
    norm 23% morphplogy
    WBC 2-3
    PH 8
    A+B+C 74.3%
    RBC 0-1
    VISCOSITY normal
    odor normal
    volumn 1.5
    color gray-white
    head pathology 77%

و گفتند نرماله در صورتیکه دکتر گفت تحرک خیلی کمه دفعه قبل 30%بود این دفعه 23%.دکتر گفته شوهرم باید عمل کنه.آیا عمل واریکوسل روی حرکت اسپرم ها تاثیر داره؟لازمه برای عمل حتما بیایم تهران؟ممکنه عمل تاثیر منفی داشته باشه؟اگر اقدام به ivfکنیم بهتر نیست؟

ما پنج ماهه که جلوگیری نمی کنیم.من 30سال و شوهرم 28 سال داره.خواهش می کنم ما رو راهنمایی کنید.خیلی نگران هستیم.

از شما به خاطر پاسخ سوال قبلی من متشکرم.

سلام،
    عمل واریکوسل معمولا باعث بهبود شرایط اسپرمها می شود ولی میزان آن را نمی توان تعیین کرد، به هر حال می بایست اقدامات درمانی را به ترتیب اهمیت تا حصول نتیجه پیگیری نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید