شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال مهم و جدی در مورد بکارت

1. با درود.ما واقعا به کمک شما احتیاج داریم.لطفا کمک کنید.ما دختر و پسری هستیم که مدت سه سال و نیم با هم رابطه جنسی داشتیم.اکنون به دلیل فشار خانواده مجبور به جدا شدن و ازدواج اجباری من (دختر)هستیم.لطفا راهنمایی کنیدبرای ترمیم بکارت چکار کنیم و آیا دارویی وجود دارد تا مجبور به جراحی نشویم؟لطقفا کمک کنید چون اگر راهی پیدا نکنیم مجبور به خودکشی دو نفره میشویم .متشکر و سپاسگذاریم.

2. سلام دوست عزیز
    دارویی جهت ترمیم بکارت به هیچ وجه وجود ندارد.بهترین روش ترمیم بکارت توسط پزشک متخصص زنان میباشد که این روش خلاف قوانین میباشد.اما جاهایی وجود دارد که نسبت به این کار اقدام میکنند که اکثرا زیر زمینی و هزینه گزافی دارد.بهداشتی نبودن این محیط ها بر دردسر های این کا افزون کرده است.
    ضمنا پس از ترمیم پرده توسط پزشک متخصص و پزشکی قانونی قابل تشخیص میباشد.
    به اعصاب خودتون مسلط باشید و با مشورت و توکل به خدا سعی بر حل این مشکل بفرمایید.
    اگه دقت کرده باشید هر مشکلی که در زندگی ما آدم ها پیش میاد گذاراست و دوامی نداره.
    و آخر یک راه حلی واسش پیدا میشه.
    دوست دارم با این سنی که شما دارید منطقی تر فکر کنید.
    تفکرات خودکشی را از خودتون دور کنید و از خداوند کمک بخواهید که حلال همه مشکلات هست.
    منتظر شما هستم.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. roxana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم .من واقعا  از وضعیت شما متاسف شدم . این مشکلی است که شما با دست خودتان برای خود ایجاد کرده اید ولی اکنون تاسف بر گذشته هیچ مشکلی را از شما حل نمی کند. به هر حال در این وضعیتی که هم اکنون شما با آن دست به گریبان هستید بهترین کار در درجه ی اول حفظ خونسردی تان و پرهیز از هرگونه عمل دور از عقل و البته احساساتی می باشد. و اما در خصوص دارو باید بگویم چنین چیزی اصلا وجود ندارد . ترمیم بکارت هم گذشته از غیر اخلاقی بودنش و اینکه می دانید بدترین شکل همسر فریبی است  در ایران هم  غیرقانونی بوده و توسط پزشکان خاصی انجام می گیرد  که احتمال  بروز مسایل و مشکلات بهداشتی و عفونی نیز بسیار وجود دارد .به هر حال امیدوارم بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید .
    موفق باشید

4. roxana نوشته است: سلام عزیزم .من واقعا  از وضعیت شما متاسف شدم . این مشکلی است که شما با دست خودتان برای خود ایجاد کرده اید ولی اکنون تاسف بر گذشته هیچ مشکلی را از شما حل نمی کند. به هر حال در این وضعیتی که هم اکنون شما با آن دست به گریبان هستید بهترین کار در درجه ی اول حفظ خونسردی تان و پرهیز از هرگونه عمل دور از عقل و البته احساساتی می باشد. و اما در خصوص دارو باید بگویم چنین چیزی اصلا وجود ندارد . ترمیم بکارت هم گذشته از غیر اخلاقی بودنش و اینکه می دانید بدترین شکل همسر فریبی است  در ایران هم  غیرقانونی بوده و توسط پزشکان خاصی انجام می گیرد  که احتمال  بروز مسایل و مشکلات بهداشتی و عفونی نیز بسیار وجود دارد .به هر حال امیدوارم بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید .
    موفق باشید

زندگی ارزشش بیشتر از یک بکارت است عزیزم اولا دروغ نگو اگر نمیشه راستشو بگی اما با سکوت یا فکر های احمقانه خودت را و زندگی دیگری را نابود نکن یک راهی پیدا کن بچز مرگ
    کاری که تو کردی در حد قشاوت ما نیست که بهت توصیه کنیم چه کنیم الا اینکه نه خودت را و نه زندگی خودت و دیگری را نابود نکن
    اینحا مردونه پای کاری که کردی بایست و به خودت یاد بده اگر کاری کردی درست یا غلط از این به بعد درستش کنیبا مرگ چیزی درست نمیشه بیخودی حرفهای کلیشه ای نزن
    خدا بزرگه از او بخواه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. FLANKER

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دروغ کار درستی نیست

6. سلام
    به جای اینکه به خودکشی کردن فکر کنی
    به این فکر کن که چطوری خانواده ات رو مجاب کنی که  موافق به ازدواجتون شوند.

7. با همه احترامی که برای تمام دوستان قائلم ولی نمی دانم چرا در این نوشته دچار تناقض شدم
    1.ایشون با ای دی مرد وارد می شوند و سن 35 سال
    2.نویسنده زن می باشد؟
    خوب این تا اینجا مشکل نیست اما اصل درخواست که باید در موردش جواب داده بشه
    فشار خانواده باعث جدایی دونفر شده و حالا خانم که نمی دانم سنش چقدر است قصد ترمیم دارند (این کار با توجه به غیر قانونی بودن جنبه انسانی درستی هم ندارد که در هر صورت بعضی از پزشکان آن را انجام می دهند) ولی توصیه من به شما:

- راستگویی بهتر از هر عملی می باشد
    - شما با توجه به سنتان خودتان باید پاسخگوی وجدان . خانواده وهمسر آینده باشید
    - شما باید با یک روانشناس صحبت کنید( در جایی که من درس خواندم فکر به خودکشی دارای یک دوره بستری 5 روزه در کلینیک اعصاب و روان است)
    - اگر تحت هیچ شرایطی نمی توانید به ارامش برسید به منطقی ترین راه ممکن با کمترین آسیب جسمی و رو حی فکر کنید.

8. دوست عزیز!
    خودکشی به خاطر بکارت ؟ به نظر من خنده‌دار متحجرانه است .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید