شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رنگ آلت تناسلی

1. سلام به همه

با اینکه پوست سفید و بدون جوشی دارم آلت تناسلی من تیره است و بعد از شیو کردن ( با ژیلیت) پر از جوش می شه . همچنین رنگ داخلش به جای قرمز یا صورتی ، یه نوع خاص از قهوه ایه . و البته خیلی هم مو داره حتی قسمت های داخلیش . به خاطر همین نگرانم نکنه مشکلی در رابطه جنسی برام به وجود بیاره و باعث دلزدگی همسرم بشه چی کار کنم که رنگ آلت تناسلیم زیبا بشه و جوش نزنه ؟

در ضمن شیو کردن با ژیلیت مناسبه یا روش‌هاي بهتري هم هست ؟
    اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم .  

2. همون طور که رنگ چشم همه یکی نیست رنگ آلت هم تو افراد مختلف متفاوته !... و هر کسی ویژگی های جسمی خودش رو داره...مگر اینکه منظورتون این باشه که تغییر رنگ رخ داده باشه ...

در مورد اصلاح هم اینجا بحث شده :
    اصلاح موهای آلت زنان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. گاهی وقت ها هم این رنگ تیره به علت خشک بودن پوسته که با مرطوب نگه داشتنش می شه تا حدی اون رو کنترل کرد , البته اینکه چه نوع مرطوب کننده ای استفاده بشه خودش یه موضوع جداست و بهتره حتما به دلیل حساس بودن این ناحیه با مشورت پزشک باشه که بر طرف کردن این مشکل کوچک به مشکلات بزرگتری ختم نشه!
    در مورد موهای زائد هم حتما قبل از اصلاح از تمیز بودن ناحیه مورد نظر و همینطور دستگاهی که ازش استفاده می کنید مطمئن باشید و اگه جوشی هست بگذارید از بین بره و بعد اقدام به اصلاح مجدد کنید و بعد از اصلاح هم حتما از کمپرس آب سرد استفاده کنید!
    اما دوست عزیز با اینکه من مرد نیستم و خوب هم  حساسیت فکری شما رو راجع به این مسئله درک می کنم اما ازتون می خوام به من اعتماد کنید و از من بپذیرید که مرد ها اون طور که خیلی ها از جمله گروهی از خود اون ها سعی کردند به ما بقبولونند , موجودات ظاهر بینی نیستند و مثل ما در همسر آیندشون به دنبال چیزهای به مراتب مهمتری از رابطه جنسیی بودن و رنگ آلت تناسلیشون هستند و چه بسا از ما بسیار آسیب پذیر ترند چرا که این نیاز به صمیمیت و عشق رو درونن احساس می کندد اما به مراتب کمتر از ما با این حس درونی در تماسند و بهشون اجازه ابراز اون داده می شه!
    درسته که مرد ها هم مثل زن ها علاقه دارن همسرشون به ظاهرش اهمیت بده و به خودش برسه اما مطمئن باشید مردی که حقیقتا به شما علاقه مند باشه هرگز با چنین مسئله ی بی اهمیتی نسبت به شما سرد نمی شه و حتی به اندازه ی شما متوجه اون هم نخواهد شد.چون اصولا مردها کلی نگر هستند و زیبایی رو هم همین طور کلی می بینیند.مثلا اگه شما با یکی از دوستان دخترتون تنها باشید و ناخن پای ایشون شکسته باشه, شما احتمالا متوجه این مسئله می شید , اما مردها به سادگی چنین چیزهایی رو نمی بینند.(البته مردهایی هم هستند که وسواس های عجیبی دارند , اما خوب بهتون قول می دم اون به دلایل دیگه ای هست و اصولا چنین مردهایی هیچ وقت از ظاهر شما راضی نخواهند بود و همیشه مشکل کوچکی پیدا می کنند که شما با خوشحالی بهتره از رابطه با چنین افرادی بپرهیزین)
    پس پیشنهاد می کنم ذهنتون رو درگیر همچین مسائلی نکنید. خیلی از دختر ها اونقدر درگیر خودشون و ظاهرشون و به قول معروف مورد پسند قرار گرفتن می شن که کلا یادشون می ره خودشون هم معیار هایی دارند که باید در شریکشون وجود داشته باشه و کلا فرصت علاقه مند شدن رو از خودشون می گیرن!

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید