شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عشق حقيقي

1. سلام و عيد همتون مبارك

چطور ميشه فهميد مردي زنشو فقط برا نياز مي خواد و دوست داشتنش دروغه؟

2. سلام

مردها دارای رفتارهای خیلی پیچیده هستند وجود حالت های مختلف در مردان مختلف نشان دهنده این موضوع است که آنها را به راحتی و طی چند بار ملاقات نمی توان شناخت البته این موضوع در تمام مردان وجود ندارد و این مسئله در مردانی شدت پیدا می کند که با ظاهر سازی و استفاده از کلمات عاشقانه سعی بر گول زدن طرف خود دارند ولی با کمی دقت نه ظن و گمان می توان آنها را آزمایش کرد که آیا چقدر برای طرف مقابل خود ارزش قائل بوده و به او اهمیت می دهند .

یکی از تمایلاتی که  تفریبا در تمامی مردان مشترک است بودن قوه جنسی بالا در برابر قوه محدود زنان است و مردان به راحتی نمی توانند از آن بگذرند به عبارتی وقتی زنی برای انجام فعالیت های جنسی همراه مردی می شود در صورت بروز مشکل برای زن مثلا درد دل یا یک مشکل دیگر تقریبا 80 درصد مردان نسبت به این موضوع بی تفاوت و فقط به ارضا شدن خود فکر میکنند

3. سلام
    البته این چیزارو نمیشه در یک جمله بیان کرد وفکر هم نمیکنم کسی بتونه اینجوری شما رو راهنمایی کنه فهمیدن عشق خیلی سخت نیست اون هم برای خانم ها که تو این مسایل خیلی تیزن .ولی باید بگم که هیچ وقت ذهن خودتونو در گیر اینجور مسایل نکنید چون اعتقاد من اینه که اگر مردی فقط نیاز جنسی داشته باشه و فقط تو زندگی به این مساله فکر کنه دیگه نیازی به همسر و دردسرهای دیگرش نداره خیلی راحت میتونه از راه های مختلف مشکلشو حل کنه پس من میگم ذهن خودتونو پاک کنید و  زندگی خودتون وهمسرتون با امتحان کردن همسرتون وبدبینی بیجا سرد وبی روح نکنید.به همسرتون عشق و محبت بدین مطمئن باشید به خودتون برمیگرده

4. saeedcheraghi نوشته است: سلام
    البته این چیزارو نمیشه در یک جمله بیان کرد وفکر هم نمیکنم کسی بتونه اینجوری شما رو راهنمایی کنه فهمیدن عشق خیلی سخت نیست اون هم برای خانم ها که تو این مسایل خیلی تیزن .ولی باید بگم که هیچ وقت ذهن خودتونو در گیر اینجور مسایل نکنید چون اعتقاد من اینه که اگر مردی فقط نیاز جنسی داشته باشه و فقط تو زندگی به این مساله فکر کنه دیگه نیازی به همسر و دردسرهای دیگرش نداره خیلی راحت میتونه از راه های مختلف مشکلشو حل کنه پس من میگم ذهن خودتونو پاک کنید و  زندگی خودتون وهمسرتون با امتحان کردن همسرتون وبدبینی بیجا سرد وبی روح نکنید.به همسرتون عشق و محبت بدین مطمئن باشید به خودتون برمیگرده

با سلام
    در ادامه صحبتهای بجای و کاملا صحیح اقای سعید چراغی من هم میگم که  بی خودی با این سوالات برای خودتون شک ایجاد نکنید مرد اگر دنبال هوس باشه زن نمیگیره که خرجشم بیفته گردنش و مسولیتش زیاد بشه.
    میره دنبال هزار راهی که روبروش هست و بی دردسر و خرج کمتر
    اگر مردی زن میگیره یعنی می خواد در کنار او به ارامش برسه و روابط جنسی مناسب و خوب یک نوع ارامش است نه هوس
    و نیز مدیریت منابع و مخارج منزل توسط هر دو انگیزه دهنده است پس عشق واقعی رو زمانی میشه فهمید که همسرتون میره و کار میکنه و اخر سر بر میگرده توی خونه ی که شما هستید
    تمام رفتارهای زن و مرد اعم از محبت یا جدایی یا خدای نکرده خیانت به هر دو طرف مربوطه یکطرفه نیست
    میدونید یک نفر از دوستام حرف جالبی میزد میگفت مرد نیاز نداره اگر از زنش خوشش نیامد و یا دوسش نداشت یا عشقش فقط از روی هوس بود زنو نگه داره بی هیچ حرفی میذارش تعارف که نداریم
    پس اگر پای زندگی با زنش مونده یعنی دوسش داره اما اگر کوتاهی وجود داره باید به هم کمک کنید تا رفع بشه
    شاید رفع میل جنسی دلیلش یک نیاز باشه اما ادامش دیگه هوس نیست فقط عشقه....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام خدمت دوستان عزیزم
    من با نظر خانوم bluesea موافقم این مقاله رو بخونید:
    وقتی مردی شما را بخواهد...

این توصیه ها را یک مشاور روانشناس برایم گفته است؛ آنقدر جالب بودند که بد ندیدم به شما هم منتقلشان کنم.

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.

اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.

دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.

رفتار آرامتر همیشه بهتر است.

قبل از اینکه بفهمید واقعاً چه چیز خوشحالتان می کند، با کسی ارتباط برقرار نکنید.

اگر رابطه تان به این خاطر که مردتان آنطور که لیاقتش را دارید، با شما رفتار نمی کند، به اتمام رسید، هیچوقت سعی نکنید که با هم دو دوست معمولی باشید.

یک دوست با دوست خود بدرفتاری نمی کند.

پاگیر نشوید. اگر فکر می کنید که شما را در حالت تعلیق نگه داشته است، مطمئن باشید که حتماً اینکار را کرده است.

هیچوقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند، در یک رابطه نمانید. ممکن است یکسال بعد به خاطر اینکار از خودتان عصبانی شوید، چون اوضاع هیچ تغییری نکرده است.

تنها کسی که در رابطه می توانید کنترلش کنید، خودتان هستید.

از مردانی که پیش از ازدواج تقاضای رابطه جنسی میکنند دوری گزینید.

برای رفتاری که با شما دارد، حد و مرز بگذارید.

اگر چیزی ناراحتتان می کند، حتماً با او درمیان بگذارید.

هیچوقت اجازه ندهید، طرفتان همه چیزتان را بداند. ممکن است بعدها بر ضد شما از آن استفاده کند.

شما نمی توانید رفتار هیچ مردی را تغییر دهید. تغییر از درون ناشی می شود.

هیچوقت نگذارید احساس کند او از شما مهمتر است...حتی اگر تحصیلات یا شغل بهتری نسبت به شما داشته باشد. او را به یک بت تبدیل نکنید.

او یک مرد است، نه چیزی بیشتر، و نه کمتر.

اجازه ندهید مردی هویت و وجود شما را توصیف کند.

هیچوقت مرد کس دیگری را هم قرض نگیرید.

اگر به کس دیگری خیانت کرد، مطمئن باشید که به شما هم خیانت خواهد کرد.

مردها طوری با شما رفتار می کنند که خودتان اجازه می دهید رفتار کنند.

همه مردها بد نیستند.

نباید فقط شما همیشه انعطاف از خودتان نشان دهید...هر مصالحه ای دو جانبه است.

بین از دست رفتن یک رابطه و شروع یک رابطه جدید، به زمانی برای ترمیم و التیام نیاز دارید....قبل از شروع کردن یک رابطه تازه، مسائل قبلیتان را باید به کل فراموش کنید.

هیچوقت نباید دنبال کسی باشید که مکمل شما باشد. یک رابطه از دو فرد کامل تشکیل می شود. دنبال کسی باشید که مشابهتان باشد نه مکملتان.

شروع رابطه و قرار ملاقات با اشخاص مختلف جهت یافتن بهترین فرد خوب است. نیازی نیست که با هر کس که دوست می شوید همان فرد موردنظر شما برای ازدواج باشد.

کاری کنید که بعضی وقت ها دلش برایتان تنگ شود. وقتی مردی همیشه بداند که کجا هستید و همیشه در دسترسش باشید، کم کم نادیده تان می گیرد.

هیچوقت به مردی که همه آن چیزهایی که از رابطه می خواهید را به شما نمی دهد، به طور کامل متعهد نشوید.

این مطالب را برای بقیه خانم ها هم مطرح کنید.

بااینکار لبخند به لبان بعضی ها می آورید، بعضی ها را درمورد انتخابشان به فکر می اندازید و خیلی های دیگر را هم آماده می کنید.

می گویند یک دقیقه طول می کشد که یک فرد خاص را پیدا کنید، یک ساعت طول می کشد که او را تحسین کنید، یک روز تا دوستش بدارید و یک عمر تا فراموشش کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. توی هین مقاله تون اومده نباید همه چیو به شوهرت بگی واقعا اینطوریه؟ نباید بگی؟
    من خودم فکر میکنم  زن و شوهر باید همه چیو به هم دیگه بگن
    که فردا طرف مقابل اون چیزیو که ازش قایم کردی از کس دیگه ای بشنوه یا خودش بفهمه بعدا مشکل ساز نشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. solonex_2020 نوشته است: توی هین مقاله تون اومده نباید همه چیو به شوهرت بگی واقعا اینطوریه؟ نباید بگی؟
    که فردا طرف مقابل اون چیزیو که ازش قایم کردی از کس دیگه ای بشنوه یا خودش بفهمه بعدا مشکل ساز نشه

سلام

دوست عزیز این توصیه ها کلی هستند ( فرای اینکه شخصا با بعضی از بندهاش مخالفم )
    و نباید انتظار داشته باشید که طی یک مقاله نسخه ای جهان شمول برای تمام افراد عالم با فرهنگهای متفاوت و شعور و علایق مختلف پیچیده باشیم .
    معمولا در بهترین حالتش این مقالات حاوی یکسری باید و نباید های کلی و البته سلیقه ای هستند که هرکس باید با توجه به فرهنگ خودش و اطرافیانش و با توجه به سبک زندگیش اون دستوراتی رو که فکر می کنه بهش کمک می کنه انتخاب بکنه .

روش زندگی من احتمالا به درد شما نمی خوره . روش زندگی شما هم به درد من و ...
    ما می تونیم تجربیات و نظریات همدیگه رو بشنویم ولی لزومی نداره عینا از روشهای همدیگه استفاده کنیم هرچند که میشه از بدترین توصیه ها هم بهترین بهره برداری رو کرد و این بستگی به خودمون داره ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. solonex_2020 نوشته است: توی هین مقاله تون اومده نباید همه چیو به شوهرت بگی واقعا اینطوریه؟ نباید بگی؟

با سلام
    دوست عزیز به نظر من یک زن و رمد برای شروع زندگی باید حفیفت را به هم بگویند و چهره واقعی خودشان را بهم نشان بدهند
    اما گفتن حفیفت با گفتن همه چیز فرق داره
    اگر یکی از طرفین مسائلی دارد که در اینده به هر دوشون مربوط میشه یا اینکه در اینده نقشی بسزا داره باید بهم بگویند اما گفتن همه چیز درست نیست
    مثلا اگر یکی از طرفین پدر یا مادرش ضعفی در گذشته یا اشتباهی داشته که بین خودشون حل شده نیازی نیست به همسرش بگه که بعدها مثل چماق روسرش بکوبند و بگویند مثلا بابای تو ورشکسته بوده یا فلان کارو کرده
    اما از نظر عاطفی یا جنسی هم همینه
    به نظر من این مقاله خیلی کامل و درسته و باید اونو هر کسی در زندگی خودش معنی کنه
    شما در نظر بگیرید دختری که در خانواده محدود بوده به هر دلیل درست یا غلطی، و زمانی عاشق کسی میشه ولی این فقط در حد یک حس بوده نه رابطه اونوقت اگر بیاد همه چیزو بگه چی میشه حتما انگه بدی بهش میزنند
    اما دختری که رابطه ی جنسی داشته بهتر خودش در حدی که نیازه بگه که بعدها مساله ساز نشه
    من این را مثال زدم تا بگم گفتن حقیقت با گفتن همه چیز فرق داره حقیقت وجوئ داره و بای گفته بشه اما همه چیز همیشه نباید گفته بشه تا دردسر الکی ایجاد نشه

9. من یه سوال دارم در مورد" کاری کنید دلش برایتان تنگ شود....."

من چطور میتونم این کارو بکنم؟

یعنی کمتر همو ببینیم؟(من ودوستم) آخه اگه کم همدیگه رو ببینیم دلم براش تنگ میشه

راهنماییم کنید

مرسی

10. solonex_2020 نوشته است: من یه سوال دارم در مورد" کاری کنید دلش برایتان تنگ شود....."

من چطور میتونم این کارو بکنم؟

یعنی کمتر همو ببینیم؟(من ودوستم) آخه اگه کم همدیگه رو ببینیم دلم براش تنگ میشه

راهنماییم کنید

مرسی

قایم موشک * در این موارد توصیه می شود . دونقطه دی
    دوست عزیز توی زندگی و در دوران نامزدی و دوستی از فیلم بازی کردن بشدت بپرهیزید
    سعی کنید انقدر صادقانه بهم عشق بورزید که بقول شاعر :

یه کاری کردی که از یاد / نمی ری حتی یه لحظه
    درد عشقت کرده پیرم / اما ! باور کن می ارزه ...

استفاده از شیوه انقدر برو عقب تا اون بیاد جلو و سعی کن تشنه نگهش داری و اینا ، اگر نتیجه عکس نده ، فایده ای هم نداره
    این نظر منه

* قایم باشک !!

11. من هم با نظر آقای سامی موافقم... کم محلی کردن برای جلب توجه و علاقه اصولا توصیه ایه که زیاد به خانوم ها می شه ... که مه باهاش به این شکل مخالفم!
    نظر شخصی من این هست که اون حسی که بر اثر فراق یار و در شوق و حسرت وصال و دوست به وجود میاد صرفا یه عطشه که اگه در همین حد باقی بمونه مدت زیادی بعد از به هم رسیدن دوام نخواهد آورد...و فقط وقتی قشنگه که دنبال سوژه ای واسه یه مثنوی عاشقونه هستیم!اما من فکر می کنم عشق حقیقی در عشق ورزیدن رشد می کنه و اگه  از روی شناخت و صمیمیت و نزدیکی واقعی باشه اونقدر در زمان باهم بودن آرامش بخش و زیباست که این قایم باشک بازی های مصلحتی در مقایسه با اون بیشتر به شوخی شبیهه!
    البته من هم موافقم که همیشه باید به آزادی شخصی که بهش علاقه داریم احترام بذاریم و اونقدر به پرو پاش نپیچیم که کلا توان عشق ورزیدن رو ازش بگیریم... چون با این آزادی , فاصله یا بهتره بگم فضایی ایجاد می شه که می تونیم بیشتر به هم فکر کنیم و مدام اون هیجان خواستن رو در هم زنده نگه داریم که این هم به نظرم زن و مرد نداره و هر دو طرف به چنین فضایی احتیاج دارن تا عشقشون بیشتر عشق و صمیمیت و کمتر وابستگی و عادت باشه!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید