شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

احتمال بارداری ..

1. با سلام .اقای دکتر من نامزد هستم که هنوز عقد نکردم ولی با همسرم سه روز هرروز سه مرتبه نزدیکی کردم واز کاندوم استفاده نکردم ولی هربار اب منی رو بیرون ریختم.این نزدکی در سال 87 صورت گرفت و نامزدم بعداز 14 روز پریود شد و طبق دوره پریود شدنش یک بار دیگه هم ایشان سر موعد پریود شد (از روز نزدیکی 2 بار پریود شده).موضوعی که من و نامزدم را نگران کرده اینه که الان ایشان 3روز میشه که از موعد پریودش میگذره و پریود نشده.ایا احتمال این هست که ایشان حامله شده باشه .اقای دکتر شمارو به خدا زودتر جواب منو بدین.من وهمسرم خیلی ترسیدم.11/1/88باتشکر

2. starsat_x550d نوشته است: با سلام .اقای دکتر من نامزد هستم که هنوز عقد نکردم ولی با همسرم سه روز هرروز سه مرتبه نزدیکی کردم واز کاندوم استفاده نکردم ولی هربار اب منی رو بیرون ریختم.این نزدکی در سال 87 صورت گرفت و نامزدم بعداز 14 روز پریود شد و طبق دوره پریود شدنش یک بار دیگه هم ایشان سر موعد پریود شد (از روز نزدیکی 2 بار پریود شده).موضوعی که من و نامزدم را نگران کرده اینه که الان ایشان 3روز میشه که از موعد پریودش میگذره و پریود نشده.ایا احتمال این هست که ایشان حامله شده باشه .اقای دکتر شمارو به خدا زودتر جواب منو بدین.من وهمسرم خیلی ترسیدم.11/1/88باتشکر

با سلام
    دوست عزیز اینکه ایشون در زمان قبل دو بار پریود شدند که یعنی در اون زمانها با وجود نزدیکی شما اتفاقی نیافتاده اما شما در مورد نزدیکی تون در این مرحله اخر توضیح کاملی ندادید اما اگر مثل گذشته بوده که پیش اب یا منی را در داخل رحم یا نزدکی واژن نریختید اصلا نگران نباشید بارداری صورت نگرفته
    و این تاخیر در پریودی حتما از استرس است که در زمان نامزدی خیلی خیلی رایجه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام خدمت شما اقاي دكتر و ساير دوستان
    راستش اقاي دكتر من دختري 21 ساله هستم ونيمه متاهل يعني نامزد دارم.من با نامزدم رابطه ي جنسي اي كه دخول باشد به هيچ عنوان نداشته ام و اگر نامزدم ارضا هم مي شده به هنگام آمدن مني رابطه را قطع كرده ومني را به خارج مي ريخته.
    من هر ماه 2 يا 3 هر ماه عادت ماهانه ميشدم ولي در فروردين تا 4 فروردين نشدم و بعد از ان نگران شدم و 3 شب متوال قرص ال دي خوردم تا پريود شوم اما تا امروز 5 روز از قطع قرص گذشته و هنوز پريود نشده ام .البته من در 2 فروردين يك لك ديدم ولي پريود نشدم.مي خواستم بپرسم آيا امكان داره كه من حامله شده باشم؟
    ممنون از شما

4. سلام
    می خواستم بدونم که آیا قرص لاینسترنول جز قرص های HD است؟ وآیا این  خوردن این قرص بعد رابطه جنسی بدون محافظ مفید است یا خیر؟

5. سلام دوستان گلم ... من قول داده بودم نیام ولی بازم یه سوالی پیش اومد ...  D:

مدتی قبل با نامزدم رابطه داشتم ( بدون دخول و فقط برخورد مایع منی ) که حدود 2-3 روز بعد آزمایش بتا دادن که منفی بود ...حدود دو هفته بعد از رابطه ایشون دچار پریود شدن و دو هفته خون ریزی داشتن ... دو هفته بعد از آخرین روز پریود بازم آزمایش خون ( بتا ) دادن که بازم منفی بود ...

لازمه ن گران بارداری باشیم ؟

مری به خاطر راهنماییتون ...

6. نقل قول: سلام،
    خیر، تخمدان ها در حالت معمول تفاوتی در تخمک سازی ندارند، افرادی که یک تخمدان دارند دچار کاهش باروری هستند ولی بارداری در آنها رخ می دهد.

با این شرایط حدود چهار ماه مرتبا رابطه بدون هیچ جلوگیری انجام شده ولی بارداری رخ نداده!؟ علتش چی میتونه باشه ؟

7. دوستان لطف می کنن جواب بدن به من ؟ اگه کسی باردار باشه 4 هفته بعد از رابطه مشکوک آزمایش بتا قابل اعتماده ؟

8. یعنی منظورم این بود اگه باردار نباشه چون جوای آزمایش منفی بود ...

9. mandbigS نوشته است: دوستان لطف می کنن جواب بدن به من ؟ اگه کسی باردار باشه 4 هفته بعد از رابطه مشکوک آزمایش بتا قابل اعتماده ؟

با سلام
    نه نگران نباشید بارداری نبوده که در ازمایش نشان داده نشده جون اگر بود نشان داده میشد
    اما به جای اینکه اینقدر برای خودتون دردسر درست کنید از کلندوم استفاده کنید و جلوگیری اورژانسی رو هم مطالعه کنید بدرد میخوره اما نباید دائمی از این روش استفاده بشه و درسته که هنوز نامزدتون باکره است اما خوب پیش میاد که بارداری صورت بگیره
    بعد 4 هفته ازمایش بتا اگر بادرای باشه مثبت میگه اگر نباشه منفی که معلومه شما هنوز پدر نشدید

10. علت اينكه ترشحات زنانگي من خوني شده چيست با توجه به اينكه18روز پيش پايان قاعدگيم بوده و 10روز پيش هم نزديكي كامل داشتم اما 5روز بعدش كه از بي بي چك استفاده كردم منفي بود

11. neginkarimi نوشته است: علت اينكه ترشحات زنانگي من خوني شده چيست با توجه به اينكه18روز پيش پايان قاعدگيم بوده و 10روز پيش هم نزديكي كامل داشتم اما 5روز بعدش كه از بي بي چك استفاده كردم منفي بود

سلام
    دوست عزیز اول بهت بگم که نوار بی بی چک تنها وقتی قابل اعتماد است که دستکم 21 روز از رابطه گذشته باشد و 5 روز بعد از رابطه جوابش قابل اعتماد نیست
    با توجه به زمان رابطه شما می تونید از تست خون برای تشخیص بارداری استفاده کنید ( البته اگر نگران این موضوع هستید )

اما در مورد وجود خون در ترشحات ،
    اگر فقط یکبار و بعد از نزدیکی دچار ترشحات خونی شدید احتمالا بدلیل آسیب بافت واژن هست ولی اگر باز هم تکرار شد و ربطی به نزدیکی و قائدگی هم نداشت باید جهت بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید . ممکنه زخم رحمی داشته باشید و علل دیگری هم هست ....

12. با سلام.<xml><o></o>

در يكي از سايتهاي علمي مطلبي خوندم مبني بر اينكه از روز 14 ام به بعد از اولين روز پريود (يعني پايان تخمك گذاري) احتمال حاملگي بسيار پايين مياد. <o></o>

ميخواستم از دكتر محترم بپرسم اين مطلب تا چه حد صحت داره؟<o></o>

و آيا در فاصله روزهاي 20 تا 25 روز اگه آب مني بصورت كامل داخل واژن ريخته بشه آيا باز هم امكان بارداري وجود داره يا براي اطمينان باز هم بايد روش اورژانسي انجام بشه؟<o></o>

نهايت تشكر قلبي بنده رو بپذيريد.<o></o>

13. نقل قول:
    با سلام.<xml><o></o>

در يكي از سايتهاي علمي مطلبي خوندم مبني بر اينكه از روز 14 ام به بعد از اولين روز پريود (يعني پايان تخمك گذاري) احتمال حاملگي بسيار پايين مياد. <o></o>

ميخواستم از دكتر محترم بپرسم اين مطلب تا چه حد صحت داره؟<o></o>

و آيا در فاصله روزهاي 20 تا 25 روز اگه آب مني بصورت كامل داخل واژن ريخته بشه آيا باز هم امكان بارداري وجود داره يا براي اطمينان باز هم بايد روش اورژانسي انجام بشه؟<o></o>

نهايت تشكر قلبي بنده رو بپذيريد.<o></o>

زمان تخمک گذاری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. این مطلب صحت داره ولی همونطوری که خودتون گفتید احتمالش پایینه نه اینکه اصلا وجود نداشته باشه، پس اگر در زمانی غیر از زمان تخمک گذاری این اتفاق افتاد جانب احتیاط رو نگه دارید و از روش اورژانسی استفاده کنید.

15. سلام خدمت دوستان عزیز ...

من دیگه واقعل دارم کلافه میشم ... یه بار کل ماجرا رو شرح میدم و از شمام خواهش می کنم که کمکم کنید چون واقعا نگرانم ...

حدود 25 بهمن ماه نامزد من پریودش تموم شد و ما باهم یک رابطه سطحی داشیم ( ایشون باکره هستن و دخولی نبوده فقط احتمال برخرد مایع پیشاب به روی آلت وجود داره ) یک هفته بعد ینی یک اسفند دقیقا یک چنین رابطه ای داشتیم که فرداش و به فاصله 24 ساعت ایشون 2 تا LD و 12 ساعت بعدش 2 تا HD و 12 ساعت بعد هم 2 تا HD دیگه مصرف کردن ... ما 4 روز پس از این اتفاق آزمایش خون گرفتیم و جواب 4.5 بود و گفتن که منفیه ... یک هفته از این ماجرا گذشت و نامزذ من پریود شد ... یعنی خونریزی داشتن که حدود 10 روز طول کشید و ایشون اصرار داشتن که لکه بینی نیست و پریوده ... دو هفته بعد از آخرین روز پریودشون (یعنی شنبه هفته قبل و چهار هفته بعد از آخرین رایطه مشکوک) ما دوباره آزمایش گرفتیم که جواب 7.5 بود و گفتن منفیه ... ایشون هیچ علاومی ندارن و هر وقت من می گم میگن که مطمونا باردار نیستن ... اما بعضی چیزا رو هوس می کنن ...

من یه جا خوندم که اگه آزمایش زیر 10 باشه منفیه اما یه جا تو سایت دیدم که گفتن زیر 5 ...

الان کلافم ... نیم دونم باید چه کنم ... نگرانم ... کمکم کنید تا ببینم چجوریاست ... البته امروز 3 روز از موعد پریود خانومم میگذره و هنوز پریود نشدن ... البته پریودشون معمولا نامنظمه ... با توجه به آزمایشا و جواباشون ... آیا احتمال بلردلری هستش ؟ من باید چه کنم ؟ کمک کنید ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 57
رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید