شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ کردن آلت با روش Penimor

1. با سلام

من 28 سال دارم و اندازه آلتم در حالت نعوظ 12.5 و محیطش 11 است

راستش تو چند تا سایت دیدم که روشی برای بزرگ کردن آلت با استفاده یک سری حرکات (مانند کشش و ....)  به نام روش Penimore برخورد کردم.

می دونم اندازه آلتم طبیعیه اما می خواستم بدونم این روش از لحاظ پزشکی قابل اعتماد و موثر است یا خیر؟

با تشکر

2. poorkad نوشته است:
    با سلام

من 28 سال دارم و اندازه آلتم در حالت نعوظ 12.5 و محیطش 11 است

راستش تو چند تا سایت دیدم که روشی برای بزرگ کردن آلت با استفاده یک سری حرکات (مانند کشش و ....)  به نام روش Penimore برخورد کردم.

می دونم اندازه آلتم طبیعیه اما می خواستم بدونم این روش از لحاظ پزشکی قابل اعتماد و موثر است یا خیر؟

با تشکر

سلام
    این روشها چندان پایه علمی مستحکمی ندارند و ممکنه - ممکنه - در سنین رشد به افراد تاحدودی کمک کنند - معجزه هرگز - اما در سن شما بعید می دونم تاثیری داشته باشه . بخصوص افراط در این کشش ها و مالشها می تونه به شما صدمات جدی بزنه

تنها توصیه من به شما اینه که اگر مشکلی در نعوظ دارید اونو رفع کنید چون یک نعوظ کامل به بزرگتر دیده شدن آلت کمک خواهد کرد
    و اگر اضافه وزن دارید از اضافه وزن خود کم کنید چون اضافه وزن در کوچکتر دیده شدن آلت موثر است
    و هیچکدام اینها آلت را کوچک یا بزرگ نمی کند . صرفا درد مناسبتر دیده شدنش موثرند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    شما مشکل اصلیتان را ذکر نکردید و آیا این که چرا میخواهید آلتتان را بزرگتر کنید اگر تبلیغاتی هست که میگوییند آلت بزرگ شریک جنسی را راضی تر میکند همه اش دروغ هست چون واژن زن  بعد از مدتی اندازه خود را با جسم خارجی که همان آلت مرد میباشد تطبیق میدهد و این هیچ جایی برای نگرانی  ندارد.

4. می خواستم بدونم چگونه و با چه روشیهایی می توان نعوظ کامل داشت؟ لطفا بطور کامل توضیح دهید و کلی جواب ندهید. اگر سایتی برای این موضوع که کاملا راهنمایی کند هست ممنون میشم که معرفی کنید.

5. manima نوشته است: می خواستم بدونم چگونه و با چه روشیهایی می توان نعوظ کامل داشت؟ لطفا بطور کامل توضیح دهید و کلی جواب ندهید. اگر سایتی برای این موضوع که کاملا راهنمایی کند هست ممنون میشم که معرفی کنید.

شما اول باید ببینید مشکلی در نعوظ دارید یا نه ؟ بعد دنبال روشهای نعوظ کامل باشید
    مگه مشکلی دارید در نعوظ و حفظ و تداوم آن ؟

در هرحال اگر مشکلی هست باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید و با سایت و اینچیزا مشکلتون حل نمیشه چون احتمالا نیاز به درمان دارویی هست که هرگونه درمان خودسرانه عوارض بدی در پی خواهد داشت .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام
    هر چه شما بیشتر تحریک شوید نعوظ کامل تری رخ میدهد و این بستگی به حالت نزدیکی شما دارد من به شما شفارش میکنم کلمه حالتهای نزدیکی را در گوگل سرچ کنید تا به ÷اسختان برسید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید