شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی با پتو یا حوله

1. سلام
    یه سوالی در مورد خودارضایی داشتم اگه لطف کنیدو حتما جواب بدید چون خیلی نگرانم
    آیا خودارضایی بصورت فشار یه چیزی مثل پتو یا حوله به مهبل از روی لباس زیر باعث آسیب یا لهیدگی پرده می شود ؟ اگه فشار یکمی بیش از حد باشد . و اگه این روش در طول روز چند بار تکرار شود آیا به پرده آسیب می رسد ؟
    خواهش می کنم جواب بدید و این سوالو به حساب سوالای تکراری نذارید چون واقعاً نگرانم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام.........من فکر نمیکنم این مدل خود ارضایی باعث آسیب بشه .پتو یا حوله که نمیتونه وارد واژن بشه!اگه درد یا خونریزی هم نداشتی که جای هییچ نگرانی وجود نداره. اما به نظر من چند بار خود ارضایی در 1 روز خیلی زیاده (هرچند سخته)سعی کن کمترش کنی.موفق باشی<xml><o></o>

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    احتما آسیب دیدگی پرده در این روش بسیار کم یا بهتر بگم در حد صفر میباشد.
    سعی در کم کردن تعداد دفعات خود ارضایی سپس ترک این عمل بفرمایید.
    در صورت افراط در خود ارضایی با عواقب روحی شدید از جمله عدم تمرکز حواس،حواسپرتی،افسردگی شدید و عدم تمایل به جنس مخالف را دارد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. سلام لطفا کاربراهای ارشد هم جواب بدن
    من منتظر جواب اونا هستم
    بعد یه سوال دیگه آیا مالش آلت تناسلی با فشار به یک سطحی می تونه به پرده آسیب بزنه ؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز اینجا مرسومه که کاربرها و حتی مدیران اگر با پاسخی موافق باشند با فشار دادن دکمه تشکر ، این موافقت رو اعلام کنند و بنده هم مثل خانم bluesea با نظر آقای maepc و خانم گلی موافق هستم .

شما هرقدر روی خارج آلت تناسلیتون کار بکنید به بکارت آسیب نخواهید زد
    بکارت تنها بر اثر ضربه مستقیم و یا ورود جسم نسبتا سخت به واژن آسیب خواهد دید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  6. سلام
    من تقریبا از سن 9 سالگی خودارضایی انجام میدادم و تا 2 سال پیش حتی نمی دونستم اسم این کارم چیه. حدودا دو سال پیش متوجه کارم و عوارضش شدم و الان یک سال که دیگه این کارو انجام نمی دم.
    چون حدود 8 من این کار رو انجام میدادم مطمئنن تاثیرات خودش رو روی بدن من گذاشته.
    من چکار می تونم انجام بدم تا مشکلاتی که الان برام به وجود اومده یا در آینده برام بوجود میاد رو رفع کنم.
    چطوری می تونم عوارضش رو از بین ببرم؟

7. nazanine_mordab نوشته است: سلام
    من تقریبا از سن 9 سالگی خودارضایی انجام میدادم و تا 2 سال پیش حتی نمی دونستم اسم این کارم چیه. حدودا دو سال پیش متوجه کارم و عوارضش شدم و الان یک سال که دیگه این کارو انجام نمی دم.
    چون حدود 8 من این کار رو انجام میدادم مطمئنن تاثیرات خودش رو روی بدن من گذاشته.
    من چکار می تونم انجام بدم تا مشکلاتی که الان برام به وجود اومده یا در آینده برام بوجود میاد رو رفع کنم.
    چطوری می تونم عوارضش رو از بین ببرم؟

سلام

از لحاظ علمی خودارضایی عوارض خاصی ندارد
    اگر نگرانید
    همینکه خودارضایی رو بگذارید کنار یا کمش بکنید کفایت می کنه

8. سلام اگه كسي خود ارضايي داشته باشه به صورت لمسي ممكنه پرده پاره بشه؟البته چيزي داخل نكرده. يك سواله ديگه هم داشتم :خود ارضايي بعد از ازدواج رفع ميشه؟

9. سلام

سوال اول شما قبلا جواب داده شده.

خودارضايي با اين روش باعث اسيب به پرده نميشه

در مورد سوال دوم

من فكر ميكنم اين مساله با ازدواج حل ميشه ولي اگه فردي در خودارضايي به حدي پيش بره كه تبديل به يك عادت بشه ترك كردنش سخت ميشه.

تصور ميكنم عادت كردن به اينكه با دست خودتون خودتون رو ارضا كنيد باعث بشه بعد با رفتار و روشهاي همسرتون ارضا نشين و در مقابل اونها احساس لذتي در شما ايجاد نشه.

اميدوارم خودارضايي مشكلي نشه كه بعد بخواين به خاطر رهاشدن ازش ازدواج كنيد چون اونوقت ممكنه تبديل به يك انگيزه نادرست براي ازدواج بشه.

انرژي و سلامت جنسيتونو براي زندگي با همسر مطلوبتون حفظ كنيد

10. Torobjoon نوشته است: سلام اگه كسي خود ارضايي داشته باشه به صورت لمسي ممكنه پرده پاره بشه؟البته چيزي داخل نكرده. يك سواله ديگه هم داشتم :خود ارضايي بعد از ازدواج رفع ميشه؟

سلام
    دوست عزیز درزمان انجام این عمل(خودارضایی)چون شما باید به تخیلات و توهماتتون متوسل بشین این کار ممکنه برای شما تبدیل به یک عادت بشه و امکان داره در زندگی زناشویی ودر رابطه جنسی با همسرتون با مشکل مواجه بشین واز این طریق (از راه ارتباط جنسی)به اوج لذت نرسید اونوقط ممکنه بازم متوسل به خودارضایی بشین.البته این صددرصد نیست ولی کسانی بودن که این مشکل رو باهاش مواجه شدن

وجواب سوال دومتون:خودارضایی که تبخال یا جوش و...نیست که میگید بعد ازدواج رفع میشه این بستگی به خودتون داره و چیزایی که بالا بهش اشاره کردم

11. خسته نباشيد.خيلي خوشحالم از اينكه با اين سايت اشنا شدم .من 22سالمه و 4 ساله خود ارضائي ميكنم ولي اصلا نميدونستم اين كار خود ارضائيه و خطرناك.چند بار ميخواستم ترك كنم ولي.................... از وقتي تو سايتا ازمضراتش با خبر شدم ميترسم و تصميم گرفتم بذارمش كنار12روز هست كه اين كارو نكردم ولي ميخواستم  ببينم  اثراتش  مثل نازايي كه خيلي ميترسم ازش يااثرات ديگش با ترك كردن اين عمل زشت از بين ميره يا مي مونه؟من خيلي نا اميدم از اين بابت ميترسم خواهش ميكنم كمكم كنين.

12. اگر آسیبی به بکارت وارد نشده باشه مشکلی نیست وگرنه دیگه اثر خاصی نداره
    و پیشنهاد میکنم دیگه سراغش نرید چون با توجه به گفته دوستان شما را از داشتن رابطه جنسی سرد میکنه و نمیذاره لذت ببرید و به ارگاسم برسید البته از مضراتش اینه یکی از مضراتش

13. با سلام
    من هنوز ازدواج نکردم ولی گاهی اوقات میل به خود ارضایی پیدا میکنم ولی احساس میکنم که ارضا نمیشم خیلی هم به خودم فشار میارم ولی به جای این که ارضا بشم بجاش خون میاد بیرون اکثر اوقات اینجوریه . ازتون میخوام کمکم کنید که چطور بتونم خودم و ارضا کنم. ممنونم

14. اینجا سایت پزشکیه کسی در این مورد فکر نکنم کمکتون کنه!!!!!!
    در اغلب مقالات و توصیه ها خود ارضایی منع شده!!!!!

15. با سلام
    من 30 سال دارم و مجرد می باشم از دوران نو جوانی به استمناء عادت کردم اندازه التم تقریبا11.5 سانت وکلفتی آن نیر 11سانت میباشد من از نظر هوس هیچ مشکلی ندارم فقط از این میترسم بعد از ازدواج آیا مشکلی از نظر جنسی خواهم داشت یا نه؟وزن50 کیلو و قدم 168سانیمتر است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید