شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عوارض امیزش جنسی زیاد

1. سلام
    من 40 ساله و مجرد هستم
    در 2-3 هفته ای اخیر روابط جنسی زیادی داشتم
    یعنی دقیقتر  بگم  یک روز در میان و در هر مرتبه 2-3 بار انزال برای مدت 2هفته
    الان دچار عوارض زیر شدم :
    -وقتی یکمرتبه بلند میشم چشم هام سیاهی میره
    - درد خفیف در بیضه ها
    - و ادار من سرعت قبلا در تخلیه نداره و در حین ادرار کمی بیضه ها درد ناکتر میشه
    سوالات من :
    این عوارض مربوط به امیزش  هست ؟؟
    جهت رفع انها چه باید کرد ؟؟
    علت بروز این عارضه ها چیه ؟؟ بالاخص درد خفیف بیضه ها
    مرسی از جواب شما

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. siroosazad نوشته است: سلام
    من 40 ساله و مجرد هستم
    در 2-3 هفته ای اخیر روابط جنسی زیادی داشتم
    یعنی دقیقتر  بگم  یک روز در میان و در هر مرتبه 2-3 بار انزال برای مدت 2هفته
    الان دچار عوارض زیر شدم :
    -وقتی یکمرتبه بلند میشم چشم هام سیاهی میره
    - درد خفیف در بیضه ها
    - و ادار من سرعت قبلا در تخلیه نداره و در حین ادرار کمی بیضه ها درد ناکتر میشه
    سوالات من :
    این عوارض مربوط به امیزش  هست ؟؟
    جهت رفع انها چه باید کرد ؟؟
    علت بروز این عارضه ها چیه ؟؟ بالاخص درد خفیف بیضه ها
    مرسی از جواب شما

سلام
    دوست عزيز
    در هر با نزديكي كردن بدن انرژي زيادي را از دست ميدهد و  چون شما اجازه نداديد بدنتان اقواي از دست رفته در هر بار نزديكي را جبران كند ( به دليل تكرار نزديكي در زمان هاي كوتاه ) سرگيجه و حالت  هاي مذكور به دليل ضعف بدن شماست كه با تغذيه مناسب و استفاده از مواد ويتامين و پروتئين طي چند روز آينده برطرف ميشود
    بيبضه ها نيز به دليل آن كه در اين مدت بيش از حد فعال بوده اند  كمي دردناك شده اند
    نگران نباشيد ولي اگر درد بيضه ها در چند روز آينده برطرف نشد  براي برسي بيشتر به متخصص اورولوژي مراجعه كنيد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. سلام،
    علاوه بر مطالب بالا ممکن است عفونت دستگاه تناسلی ادراری هم رخ داده باشد، اگر علایم ادامه یافت یا تشدید شد به پزشک مراجعه نمایید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. f_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.به خاطر اینکه من خیلی دیر به دیر آماده میشم و همسرم تقریبا هر روزآماده هست! ارضا شدنش بدون دخول( یعنی فقط با نوازش و .. من) خیلی زیاده،دچار ریزش موی شدید شده بود، مدتی کاری نکرد که بدون دخول ارضا بشه و ریزشمو خیلی کم شد. حالا سوال برایش پیش آمده که ریزش مو ربطی به این کار دارهو اصلا ارضا شدن بدون دخول برای سلامتی ضرر داره یا نه.
    خیلی ممنون!

5. f_65 نوشته است: سلام.به خاطر اینکه من خیلی دیر به دیر آماده میشم و همسرم تقریبا هر روزآماده هست! ارضا شدنش بدون دخول( یعنی فقط با نوازش و .. من) خیلی زیاده،دچار ریزش موی شدید شده بود، مدتی کاری نکرد که بدون دخول ارضا بشه و ریزشمو خیلی کم شد. حالا سوال برایش پیش آمده که ریزش مو ربطی به این کار دارهو اصلا ارضا شدن بدون دخول برای سلامتی ضرر داره یا نه.
    خیلی ممنون!

سلام
    بطور علمی خودارضایی ربطی به ریزش مو نداره
    میل جنسی بالا در کسانی که ریزش مو دارند گزارش شده اما اولا هیچ ربطی به خودارضایی نداره دوما معنیش این نیست که هرکس میل جنسیش بالاست موهاش می ریزه یا بلعکس
    و در نهایت
    دوست من شما اگر قلبا به این باور برسید که خوردن آب می تونه جونتون رو بگیره ، شک نکنید یک روزی موقع خوردن آب دور از جون سکته می کنید و ...
    یعنی نقش باور جدای هر مسئله ی علمی غیرقابل انکاره
    پس اگر کسی واقعا باور دارد که خودارضایی باعث می شه موهاش بریزه بهتره حتما اینکار رو ترک کنه چون واقعا بدون هیچ دلیل علمی وقتی خودارضایی می کنه موهاش رو هم از دست میده و اینجا عامل ریزش فقط باور ذهنی هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست عزیز
    قدرت تفکر و تعقل چیزی است که خداوند متعال به ما بنده هایش عنایت فرموده و به همین دلیل ما را ارشد مخلوقات نامیده و وجه تمایز ما انسانها با حیوانات همین قدرت تفکر و تعقل و تصمیم گیری است.
    به عنوان مثال دکتر ها در زمان سرماخوردگی و عفونت گلو به همه آمپول پنسیلین تجویز میکنند اما اگه شما به این آمپول حساسیت داشته باشید باید بزنید؟؟؟
    منظورم از این توضیحات این بود که در صورتی که میبینید خود ارضایی موجب ریزش موی همسرتان نسبت به ترک آن اقدام کنند.
    مصرف کپسول فروسولفات روی جهت کم شدن ریزش مو به شما پیشنهاد میکنم.
    روزی یک عدد.
    حتما آمادگی های قبل از نزدیکی را جدی بگیرید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. maepc نوشته است: مصرف کپسول فروسولفات روی جهت کم شدن ریزش مو به شما پیشنهاد میکنم.

سلام
    فروس سولفات یک چیزه
    سولفات روی یک چیز دیگه
    کپسول فروسولفات روی نداریم و از اونجایی که مردان ایرانی به سبب نوع تغذیه کمتر دچار کمبود آهن می شوند تا کمبود آهن محرز نشده نیازی به مصرف ترکیبات آهن منجمله فروس سولفات نیست .
    همچنین مصرف همزمان ترکیبات آهن و روی ابدا توصیه نمی شود چون در نهایت برعکس به فقر این عناصر می انجامد

کپسول سولفات روی و نوع خارجی آن زینک پلاس - با تشخیص پزشک - برای ریزش مو در کنار سایر درمانهای معتبر مثل استفاده از ماینوکسیدیل و پروپشیا بعنوان یک داروی کمکی تجویز می شوند .
    از هیچکدم این موارد خودسرانه استفاده نکنید بهتره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  8. با سلام
    اینو همه میدانیم که قطعاً افراط و تفریط  در هر کاری نتایج اسفباری رو در زمانهای نزدیک و یا دور خواهد داشت لذا بهترین راه میانه روی در انجام هر کاری بوده ،هست و خواهد بود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید