شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خصوصیات ظاهری زنان گرم

1. سلام به همه. و تشکر از مدیران سایت.
    1- خصوصیات ظاهری زنان به اصطلاح گرم چیست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من فکر می کنم یکی از خصوصیات پوست گندومی و برنز باشه

3. و اضافه می کنم بدن گرم وداغ

4. با سلام به نظر من این خانوما هم مثه همه ی آدما هستن و ویژگی ظاهری خاصی ندارند...و فرق اونا توی رابطه جنسی هست که تمایل بسشتری دارند و پیش قدم می شوند...که دلایل خاص خودشو داره.

5. raha250 نوشته است: با سلام به نظر من این خانوما هم مثه همه ی آدما هستن و ویژگی ظاهری خاصی ندارند...و فرق اونا توی رابطه جنسی هست که تمایل بسشتری دارند و پیش قدم می شوند...که دلایل خاص خودشو داره.

با سلام
    خانمهای گرم یا آقایون گرم:
    هر دو مثل همند رفتارگرم و مهربان و با محبت و دلنشینی دارند
    که این رفتار میتونه توی رابطه جنسی باشه یا یک ملاقات یا دیدار گفتگو یا روابط اجتماعی کاری و غیره
    پس مهم رفتار مهربونشون است اما نه فقط در یک بعد اونم رابطه جنسی
    هر چند که جواب شما حتما در رابطه جنسی بوده اما در هر بعدی میشه گفت کسی گرم برخورد میکنه و با انرژی وکسی سرد و بی روح

6. با سلام مجدد و تشکر از پاسخها / من همیشه فکر می کنم زنان با چشمان درشت زنان گرمی هستند شما اینطور فکر نمی کنید؟

7. فکر نمی کنم ربطی به ظاهر داشته باشه چون من دوستی دارم که چشمهای خیلی درشت داره و پوست برنزه ولی از رابطه جنسی حتی با همسر آیندش متنفره. گرچه من هم شنیدم که کسانی که پوست تیره تری دارند حس جنسی بیشتری هم دارند.

8. با تجربیاتی که من دارم بانوان تیره گرم هستن و حرارتی دلچسب دارنمخصوصا اونایی که تو مناطق گرمسیر بزرگ شده ان حتی از دوستان من کسی هست تو فرانسه که با یک خانوم افریقیی ازدواج کرده بود به گفته خودش تو زمان نزدیکی حرارتی بسیار دلچسب داشت

9. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    gabriel نوشته است: با تجربیاتی که من دارم بانوان تیره گرم هستن و حرارتی دلچسب دارنمخصوصا اونایی که تو مناطق گرمسیر بزرگ شده ان حتی از دوستان من کسی هست تو فرانسه که با یک خانوم افریقیی ازدواج کرده بود به گفته خودش تو زمان نزدیکی حرارتی بسیار دلچسب داشت

این میتونه درست باشه. به صورت کلی وقتی افراد در دمای بالایی قرار بگیرند میل جنسی بیشتری نسبت به حالت معمولی دارند، و برعکس اگر در دمای پایین قرار بگیرند تقریبا میل جنسی خیلی کم هست. دما تاثیر فراوانی داره...!

10. با سلام
    در روابط جنسی به خانمهایی گرم گفته می شه که در زمستان و تابستان دمای بدنشون با هیجانات تشدید می شه و به خانمهایی سرد گفته می شه که دمای بدنشون در هیجانات کم می شه .به علت قوانین سایت بیشتر از این نمی تونم بازش کنم.

11. به طور کلی همه یکسری از خصوصیاتو گفتند ولی اینم در نظر ب*** که  زنان  گرم دارای ابروهای پرپشت واکثرا پیوندی هم هستند!!!!!!!!!!!
    البته اینگونه از زنان پایین تنه بلندتر نسبت به بالا تنه دارند.

12. به نظر من بیشتر می شه روی جذابیت ظاهری بحث کرد...یعنی کسی که چهره ی جذابی داره ، نه اینکه حتما پوست تیره،چون ممکنه پوست روشنی هم داشته باشه...اون فرد گرمه...
    هم در روابط اجتماعی مشخص هستن،یعنی رفتارهای خاصی دارن و هم در رابطه جنسی.
    پس نمی شه ملاک مشخصی مثه رنگ پوست رو مد نظر قرار داد...
    بیشتر وقتا هم علف باید به دهن بزی خوش بیاد...!!!!چون ممکنه کسی از نظر خیلی ها گرم و جذاب نباشه اما از نظر دیگری گرمترین و جذابترین...آب و هوا هم بر میل جنسی تاثیر میذارن و ممکنه طبع رو عوض کنن...البته تا حدود کمی...  :دی
    یک جور دیگه هم که می شه افرادی رو با طبع گرم شناخت،آشنایی با خانواده شه...چون معمولا این چیزا  اکتسابیه...
    افراد گرم،مهربونتر،پر جنب و جوشتر،شیطنت بیشتر،سر و صدای بیشتر،محبوبتر در جمع هستن.
    و دوستان بیشتری هم دارن....

13. با سلام به دوستان
    بنا به شنیده ها و تجارب گذشته :
    1-بیشتر بانوان سبزه و ابرو پیوندی گرمترند.
    2-خانمهای گرم در بیشتر مواقع کمی پر مو ترند.
    3-زنهای گرم اصولاً اجتماعی ترند.
    4-ایضاً این بانوان برخلاف گرم بودن کمتر به طرفشون باج میدن(یعنی در خصوص رابطه جنسی اول طرفشون وادار به معاشقه میکنن و بعد خودشونو داخل موضوع میکنند)
    5-خانمهای گرم پر جنب و جوشترند.
    6- ایشان اغلب به باطن افراد توجه دارند تا به ظاهر آنها.
    7-در ظاهر از موضوعات جنسی بدشون میاد ولی در باطن عاشق همبستر شدنند.
    و....
    موفق باشید.

14. want2learn نوشته است: سلام به همه. و تشکر از مدیران سایت.
    1- خصوصیات ظاهری زنان به اصطلاح گرم چیست؟

زناني با چشمان روشن و موهاي بور زنان داغي هستند. البته اين نقل قولي بود كه من از ديگران شنيدم.
    از قديم گفتن اخلاقئ خوب و نرم ما رو از لونه اش بيرون مي كشه

اگه تو برقراري ارتباط عشق و علاقه حرف اول رو بزنه هيچ كس از شريكش سردي نمي بينه/

يا حق

15. سلام و تشکر
    نامزد من زن خیلی داغی است و بر عکس بقیه زنان همیشه مایل به برقراری رابطه است و به تازگی در رابطه مایل به گفتن اسم آلتهای تناسلی هم شده / به نظر شما این کمی نگران کننده نیست/ و اهل خوش و بش و نعارف کردن است گاهی در خیابان چشم چرانی هم میکند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید