شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توده ی رشته ای

1. سلام پسری 19 ساله ام مدتیه توده ی رشته ای احساس میکنم که از بیضه ی چپ به بالای الت متصل اند و از سمت راستی بزرگترند میشه بگین که چی هستن؟ و ایا کم جنب شدن بیماریه؟

2. koorosh نوشته است: سلام پسری 19 ساله ام مدتیه توده ی رشته ای احساس میکنم که از بیضه ی چپ به بالای الت متصل اند و از سمت راستی بزرگترند میشه بگین که چی هستن؟ و ایا کم جنب شدن بیماریه؟

سلام

نخیر دیر به دیر جنب شدن بیماری نیست
    ولی مشخصاتی که فرمودید جزو مشخصاتی هست که شما باید به متخصص اورلوژی مراجعه کنید . احتمالا واریکوسل دارید
    با دیدن هرگونه توده یا رشته های در هم تنیده در کیسه بیضه باید به متخصص مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. با سلام در بیضه من کیست وجود داره آیا مشکلی ایجاد میکنه اگر آنرا عمل کنم چطور میگن باروری مرد از بین میره

با تشکر

4. m-f-a نوشته است: با سلام در بیضه من کیست وجود داره آیا مشکلی ایجاد میکنه اگر آنرا عمل کنم چطور میگن باروری مرد از بین میره

با تشکر

سلام
    وجود هرگونه توده و کیست در بیضه باید - باید - مورد بررسی قرار بگیرد
    به متخصص اورولوژی مراجعه کنید . اگر لازم باشه جراحی هم می کنن ( ممکنه لازم هم نباشه )
    ضمنا هر اقدامی که در قسمت بیضه و آلت تناسلی انجام می شود در جهت کمک به باروری هست . پس اگر جراحی لازم بود یعنی اگر جراحی بکنید شانس باروریتون بالاتر می ره و اگر نکنید مشکل پیش میاد

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید