شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استرس و انزال

1. farvahar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشی
    من دوتا سوال دارم
    1. ایا استرس و اضطراب باعث انزال زود رس میشود؟
    2.ایا نگهداشتن منی در مدت طولانی در بدن باعث بروز مشکل برای بدن میشود؟

2. farvahar نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی
    من دوتا سوال دارم
    1. ایا استرس و اضطراب باعث انزال زود رس میشود؟
    2.ایا نگهداشتن منی در مدت طولانی در بدن باعث بروز مشکل برای بدن میشود؟

با سلام
    بله استرس باعث میشه و نیز در بارهای اول ممکنه این اتفاق بیافته که به مرور میشه با تمرین و تمرکز این مشکلو حل کرد معمولا اگر فاصله رابطه جنسی زیاد باشه زود انزالی هم پیش میاد
    اما اگر حس میکنید مهمتر از اینهاست حتما یک دکتر بروید کار راحتیه
    اما در مورد دوم هم فکر میکنم که خیلی خوب نیست و باعث بیماری میشه اگر در دراز مدت انزال را کنترل کنید که خارج نشه
    اینکه در روابط جنسی از انزال زود جلوگیری کنید تا ارگاسم نصیب هر دوتون بشه منظور نیست و عیبی نداره اما اگر بجای اینکه از کاندوم استفاده کنید تا راحت باشید و سعی کنید برای جلوگیری از بارداری انزال رو نگه دارید و زمان زیادی طول بکشه برای سلامتتون خوب نیست
    انزال در رابطه جنسی زمان مخصوص خودش را دارد بیشتر از ان ضرر دارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    استرس و ترس و امثال اینها همه در مدت زمان انزال تاثیر مستقیم دارن . و سوال دومتون اگر موقعی که دارید انزال میشوید جلوگیری کنید از خروج منی باید بگم بله مضره .ولی اگر منظورتون اینه که اگر مدت زمان زیادی از اخرین انزالتون گذشته و تخلیه نشید فکر نکنم مشکلی براتون پیش بیاد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. farvahar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اما من مجرد هستم و امکان برقراری رابطه با کسی رو هم ندارم
    ای مسئله هم حدود یک سال یا بیشتر در بدن من بوده ایا باز هم مشکلی پیش نخواهد آورد؟
    چون احساس افسردگی و اضطراب هم تو این اواخر زیاد دارم
    با تشکر

5. farvahar نوشته است: اما من مجرد هستم و امکان برقراری رابطه با کسی رو هم ندارم
    ای مسئله هم حدود یک سال یا بیشتر در بدن من بوده ایا باز هم مشکلی پیش نخواهد آورد؟
    چون احساس افسردگی و اضطراب هم تو این اواخر زیاد دارم
    با تشکر

با سلام
    دوست عزیز اضطراب اگر خیلی شدید باشه و روی مسایل جنسی هم دور بزنه میتونه باعث زود انزالی بشه اما غیر از این حالت  و نیز افسردگی هم فکر کنم خیلی خیلی باید شدید باشه که باعث زود انزالی بشه یعنی این دلایل برای زود انزالی کافی نیست
    اما مساله دیگر اینه که من فکر میکنم یک فرد مجرد نمیتونه براحتی تشخیص بده که دچار زود انزالی میشه یا نه پس شما نمیتونید مطمئن باشید که دجار این مورد هستید یا نه
    اما در مورد نگه داشتن منی منطورتون را کامل نفهمیدم چون یک فرد مجرد که خودارضایی هم نمیکنه دلیلی برای نگه نداشتن یا داشتن منی نداره مگر همون احتلام که اونم امر طبیعیه و بهتره که منی خارج بشه در دراز مدت باعث اذیت میشه اما اگر در طول این یک سال مشکل خاصی نداشتید اصلا نگران نباشید چون خطری شما رو تهدید نمیکنه و از این منبعد سعی کنید اگر به صورت نرمال انزال دارید اونو نگه ندارید و نگران هم نباشید انزال در دوران مجردی هم نرماله

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید