شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرده بکارت ..

1. yali نوشته است: با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو
    من با نامزدم ارتباط جنسی دارم و زمان ارتباط فقط 2 سانت مانده که تا آخر آلت وارد شود . با این وجود هنوز خبری از برده ام نیست. سه سوال دارم لطفا مرا دقیق راهنمایی بفرمایید. 1- آیا میتوانم امید داشته باشم که در 2 سانت آخر باز هم برده دارم؟ 2- اگر به دکتر مراجعه کنم چگونه می فهمد که من برده دارم آیا سونوگرافی می کند یا فقط با معاینه می فهمد؟ 3- آیا دکتر می تواند تشخیص دهد که برده من از چه نوعی است؟ یعنی مثلا بگوید از نوعی است که از بین نمی رود؟

سلام

بلحاظ ریاضی یکم جواب دادن به این سوال سخته
    2 سانته آخر از یک آلت چند سانتی ؟! مهم مقداریست که داخل رفته نه اونی که بیرون مونده و همه آلتها هم به یک اندازه نیستند که بشه فهمید چقدر داخل رفته
    ولی بطور کلی
    و با درنظر گرفتن یک آلت معمولی و متوسط مردانه

1- خیلی بعیده بکارت انقدر داخل باشه اما شما اینم درنظر بگیرید که صرف خونریزی نکردن به معنی این نیست که بکارتی درکار نبوده . بعضی از انواع بکارت موقع برقراری رابطه دچار خونریزی نمی شوند . حتی ممکنه خانم دردخاصی هم حس نکنه

2- با یک معاینه حضوری و معمولی ( با نگاه کردن ) بکارت را معاینه می کنند و نیازی به سونوگرافی نیست

3- بله دکتر می تواند چنین تشخیصی بدهد . اگر شما پیش از این رابطه ای نداشتید به احتمال قریب به یقین بکارتتون نوعی حلقوی و شاید ارتجاعی باشد که با اولین رابطه از بین نمی رود و خونریزی ندارد و گاها حتی تا اولین زایمان طبیعی باقی می ماند

2. سلام
    دوست عزیز بکارت عموما از دهانه ورودی الت 2سانت فاصله داره .همون طور که جناب سامی گفتن اگر شما سابقه رابطه جنسی قبلی نداشتین امکان این وجود داره که نوع بکارت شما از نوع حلقوی باشه که با دخول کامل از بین نرفته،یا این که به طور مادر زادی اصلا بکارت وجود نداره ولی به هر حال پزشک متخصص با اولین مشاهده نظر قطعی رو به شما میدن

3. سلام دوستان عزیز
    من عضو جدید سایت شما هستم. خواهش میکنم جواب من را سریع بدهید و کمکم کنید.
    من نزدیک شش ماهه که با دوست پسرم رابطه جنسی از جلو دارم (هفته ای دوبار). او یک هفته است که آلتش را بیش از حد وارد می کند ( حدود 10 سانت داخل می کند). من در این شش ماه آثاری از خون مشاهده نکردم الان خیلی نگرانم که پرده ام چه شده. ناگفته نماند که من قبلا با کسی رابطه نداشتم.
    سوال من این است که اگر پرده من از نوع حلقوی باشد با توجه به تعداد زیاد رابطه ام آیا آسیب دیده؟ و اگر آسیب دیده باید چکار کنم؟ آیا راهی برای ترمیم دارم؟ من اشتباه کردم ولی شما بگویید به شوهر آینده ام چه بگویم؟
    سوال دوم من این است که:
    من شنیده ام که زن ها درصورتی که آلت مرد تا آخر برود لذت می برند. من با وجود 10 سانت داخل شدن هیچ لذتی نمیبرم. آیا ممکن است که هنوز در جلو تر پرده باشد و آلت هنوز به رحمم نرسیده باشد؟
    سوال سوم: با توجه به عدم خونریزی و درد شما تا چند درصد احتمال میدید که پرده ام از نوع ارتجاعی باشه؟
    خواهش میکنم جواب سوالاتم را واضح بدهید من از این قضیه 3-4 روزه که دچار افسردگی شدم.
    پیشاپیش ممنونم.

4. kiana20 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    من نزدیک شش ماهه که با دوست پسرم رابطه جنسی از جلو دارم (هفته ای دوبار). او یک هفته است که آلتش را بیش از حد وارد می کند ( حدود 10 سانت داخل می کند). من در این شش ماه آثاری از خون مشاهده نکردم الان خیلی نگرانم که پرده ام چه شده. ناگفته نماند که من قبلا با کسی رابطه نداشتم.
    سوال من این است که اگر پرده من از نوع حلقوی باشد با توجه به تعداد زیاد رابطه ام آیا آسیب دیده؟ و اگر آسیب دیده باید چکار کنم؟ آیا راهی برای ترمیم دارم؟ من اشتباه کردم ولی شما بگویید به شوهر آینده ام چه بگویم؟
    سوال دوم من این است که:
    من شنیده ام که زن ها درصورتی که آلت مرد تا آخر برود لذت می برند. من با وجود 10 سانت داخل شدن هیچ لذتی نمیبرم. آیا ممکن است که هنوز در جلو تر پرده باشد و آلت هنوز به رحمم نرسیده باشد؟
    سوال سوم: با توجه به عدم خونریزی و درد شما تا چند درصد احتمال میدید که پرده ام از نوع ارتجاعی باشه؟
    خواهش میکنم جواب سوالاتم را واضح بدهید من از این قضیه 3-4 روزه که دچار افسردگی شدم.
    پیشاپیش ممنونم.

سلام

1- نوعی از بکارت حلقوی و بخصوص حلقوی ارتجاعی با اولین نزدیکی دچار خونریزی و باصطلاح پارگی نمی شود و گاه حتی تا اولین زایمان باقی می ماند اما آثار رابطه روی این نوع بکارت نیز کاملا مشهود خواهد بود و پزشک قانونی بعنوان مرجع قابل استناد گواهی سلامت ، برای چنین بکارتی گواهی سلامت ایجاد نمی کند
    درسته که خونریزی نداشتید اما آثار لهیدگی و ساییدگی روی بکارتتون مشهود خواهد بود

2- در مورد ترمیم و اینکه به همسر آیندتان چه بگویید ، حق صحبت نداریم . اما جواب یک خطی این است : بله امکانش هست به نوعی ترمیم بشید که حتی موقع نزدیکی خونریزی هم داشته باشید اما بکارت ترمیم شده هم توسط پزشک متخصص و بخصوص توسط پزشک قانونی قابل تشخیص هست .

3- اولا آلت هیچوقت وارد رحم نمی شود و دوما لذت بردن از رابطه جنسی منوط به گذر آلت مردانه از بکارت نیست .
    اینکه شما از رابطه جنسی لذت نمی برید به خیلی چیزا بستگی داره مثل عدم امنیت ، استرس و خیلی مشکلات دیگر
    بهرحال خیلی کم پیش میاد در اولین رابطه ها اونهم در روابطی که خانم حس می کند هیچ تضمینی برای تداوم ورسمی شدنش وجود ندارد آنهم در شرایطی که ممکن است کسی سر برسد و در کل با نگرانی بابت بکارت ، خانم به اوج لذت هم برسد
    خلاصه اینکه لذت نمی برید ربطی به بکارت ندارد
    ضمن اینکه اگر آلت 10 سانتی متر وارد شده باشد به احتمال قریب به یقین از بکارت هم عبور کرده

4- اگر پیش از این رابطه جنسی نداشته اید ، درصد نمی تونم بدم خدمتتون اما با توجه به عدم درد و خونریزی به احتمال خیلی زیاد بکارتتون حلقویه ارتجاعی هست . بطور علمی درصد خیلی کمی از خانمها اصلا مادرزادی بکارت ندارند . به این احتمال خیلی ضعیف هم میشه فکر کرد

شما برای رفع همه نگرانیهاتون و برای اینکه ببینید بلاخره اوضاع از چه قراره فقط یک راه دارید اونم مراجعه به متخصص زنان هست
    موفق باشید

5. kiana20 نوشته است: سلام دوستان عزیز
    سوال دوم من این است که:
    پیشاپیش ممنونم.

با سلام
    بکارت در زمان دخول اسیب میبینه و حتما نباید خون ریزی رخ بده یا با درد توام باشه با دخول امکان ازاله بکارت خیلی بالاست حتی اگر هم خونی دیده نشه اما تشخیص داده میشود
    پرده از هر نوعی باشه با تفاسیر شما صدمه دیده یا کامل هم از بین رفته و قابل تشخیصه
    اما خوب بهتر است به دکتر مراجعه کنید تا خیالتون کامل راحت بشه و بی خودی خودخوری نکنید اگر هم اتفاق افتاده باید بعد از اون دیگه با دانایی عمل کنید شما اشتباهی کردید که باید با عقل پاش بمونید الان نمیشه روی این اتفاق نظر داد تا مطمئن شوید که واقعا چه اتفاقی افتاده
    اما لذت بردن به وجود یا عدم وجود پرده نیست به روحیه خیلی مربوطه که حتما شما در این زمانها روحیه مناسبی نداشتید

6. سلام عرض کردم خدمت آقای دکتر و سایر اعضا
    من دختری 20 ساله هستم از خانواده ای کاملا مذهبی.
    مدت 4 ماه است که شیطان به من نفوذ کرد و با پسری رابطه جنسی دارم. ایشان روزبه روز آلتش را جلو تر میبرد تا اینکه شاید فقط اندازه یک بند انگشت تا انتها مانده (از یک آلت 13-14 سانتی متری)
    با توجه به اینکه من در یک خانواده مذهبی بودم و از این مسائل اطلاعات کافی نداشتم ، تا 2 روز پیش برای دوستم تعریف کردم. (تا حالا زمان ارتباط من خونی ندیدم)من نمی دانستم که نوعی پرده هست که خونریزی ندارد، فکر کردم هنوز به پرده نرسیده.
    دوستم به من گفت که پرده ام از بین رفته (باتوجه به میزان دخول). حالا خواهش میکنم به من بگویید چه راهی دارم؟ بعد از تعطیلات به دکتر میروم ولی بگویید چگونه میتوانم ترمیم کنم ؟ چه راهی دارم؟
    2- اگر به دکتر بگویم پرده ام را ترمیم کند آیا بخیه ای صورت می گیرد؟ ترمیم پرده چند ساعت طول می کشد؟
    3- اگه میشه بطور تقریبی بگویید هزینه ترمیم حدودا چقدر میشه؟
    من از این مسائل اطلاعات زیادی ندارم. خواهش میکنم من را روشن راهنمایی بفرمایید.بخدا من در این تعطیلات عید از شدت استرس 3 کیلو وزن کم کردم. التماس میکنم به من بگویید چکار کنم.
    تعطیلات عید برای من عزا شده. کمک کنید.

7. marjan110-2 جان تا جایی که من اطلاع دارم عمل ترمیم بکارت در ایران عملی غیر قانونی است.توصیه میکنم برای اطلاعات بیشتر در مورد پرده بکارت ابتدا از طریق دکمه جستجو در سایت اطلاعات بیشتری بدست آورید.

8. سلام دوست عزیز
    تصمیم و ارده قدرتی است که خداوند به انسان داده و انسان را از همه موجودات متمایز کرده است.
    قصد سرزنش شما رو ندارم اما شما میتوانستید با کمی اراده و جدیت این تجربه تلخ رو از خودتون دور کنید و یک عمر با دروغ با همسر آینده تون زندگی نکنید.
    بگذریم به پزشک مراجعه کنید و همه تصمیمات با معاینه پزشک اتخاذ کنید.عمل ترمیم پرده بکارت غیر قانونی بوده و اکثر این گونه مطب ها زیر زمینی بوده و احتمال آلودگی و عفونت بسیار زیاد است.
    موفق باشید.

9. سلام
    ممنون از سایت خوبتون
    من 20 سالمه و نه خود ارضایی داشتم نه رابطه جنسی. ولی چندبار ناخواسته با ضرب روی صندلی نشستم و درد خیلی شدیدی رو در ناحیه مهبل و هایملم احساس کردم خون ایناهم نیمد فقط درد خیلی شدیدی داشتم به نظر شما ممکن مشکلی واسه پردم پیش اومده باشه؟یا اون درد فقط به خاطر ضربی هست که وارد شده.؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید من این مطالب رو در سایت تون خواندم یه خورده نگران شدم. ممنون میشم جواب سوالم روبدین
    باتشکر از زحمات شما

10. سلام دوست عزیز
    فکر کنم منظور شما از هیمل همان هایمن بوده؟
    خیر دوست عزیز آسیبی به پرده بکارت شما وارد نشده و نگران نباشید.
    اگه دوست دارید به پزشک زنان مراجعه تا تحت معاینه قرار بگیرید.

11. saba67 نوشته است: سلام
    ممنون از سایت خوبتون
    من 20 سالمه و نه خود ارضایی داشتم نه رابطه جنسی. ولی چندبار ناخواسته با ضرب روی صندلی نشستم و درد خیلی شدیدی رو در ناحیه مهبل و هایملم احساس کردم خون ایناهم نیمد فقط درد خیلی شدیدی داشتم به نظر شما ممکن مشکلی واسه پردم پیش اومده باشه؟یا اون درد فقط به خاطر ضربی هست که وارد شده.؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید من این مطالب رو در سایت تون خواندم یه خورده نگران شدم. ممنون میشم جواب سوالم روبدین
    باتشکر از زحمات شما

با سلام
    بکارت فقط از ظریق دخول ازاله میشود مثل وارد شدن آلت یا جسم نوک تیز
    با پریدن فشار اب یا نشستن به ضرب اتفاقی نمی افتد درد در مهبل با ازاله بکارت یکی نیست
    پس نگران نباشید جای نگرانی نیست هر چیزی رو خوندید  بخودتون نگیرید فقط عبرت بگیرید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. استمنا يعني چي؟

13. سلام.
    اقای دکتر اگر پرده با وارد شدن انگشت پاره شده باشه ایا پزشکی قانونی اینو میفهمه؟
    ایا با وارد شدن انگشت کل پرده پاره میشه یا فقط قسمتهایی از اون اسیب میبینه؟یعنی اگر با وارد شدن انگشت پاره بشه و خون بیاد اگر بعد از مدتی در نزدیکی دخول صورت بگیره این احتمال هست که باز هم خون بیاد؟

14. Julia نوشته است: سلام.
    اقای دکتر اگر پرده با وارد شدن انگشت پاره شده باشه ایا پزشکی قانونی اینو میفهمه؟
    ایا با وارد شدن انگشت کل پرده پاره میشه یا فقط قسمتهایی از اون اسیب میبینه؟یعنی اگر با وارد شدن انگشت پاره بشه و خون بیاد اگر بعد از مدتی در نزدیکی دخول صورت بگیره این احتمال هست که باز هم خون بیاد؟

سلام

ببینید بدون ویزیت حضوری توسط متخصص زنان هیچ پاسخ قاطعی به سوال شما نمیشه داد
    ممکنه ورود انگشت به بکارت آسیب زده باشه و باعث خونریزی شده باشه اما بکارت کامل از بین نرفته باشه و در روابط بعدی بازهم خونریزی کند
    ممکنه بکارت کاملا از بین رفته باشد و دیگه خونریزی نکند
    کی می تونه اینو از پشت مانیتور تشخیص بده ؟

و در مورد اینکه پزشک قانونی متوجه بشه با انگشت بوده یا نه ؟! راستش بعید می دونم در گزارش پزشکی قانونی - بجز در موارد خاص - ذکر شود که بکارت توسط انگشت سبابه یا توسط آلت فرضا حسن آقا از بین رفته یا آسیب دیده
    اونچیزی که بطور کلی نوشته میشه اینه که بکارت آسیب دیده ( یا از بین رفته ) و احتمالا بوسیله ورود جسمی نسبتا سخت این اتفاق رخ داده ...
    یعنی تشخیص انگشت از سایر ابزاری که ممکنه باعث آسیب رسیدن به بکارت شود بندرت و در شرایط خیلی خاص شدنی هست و در اغلب موارد مشخص نمی شود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 36
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید