شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیامد تحریکات جنسی مکرر بدون ارگاسم در دراز مدت

1. با درود و قدردانی از فعالیت شما

مدتیست که با یکی از دوستان دختر خودم که 20 سالشه , معاشقه دارم تا حد تحریکات پستان.
    میخوام بدونم که اگر این تحریکات  یک روز در میان باشه و بیش از این  ادامه پیدا نکنه . ایا در دراز مدت میتونه باعث مشکلات روحی روانی برای این خانم بشه و مثلا سرد بشه ... یا باعث افسردگی بشه؟
    ایا این صحیح است که همچین روابطی بر قرار باشه ؟
    ادعا میکنه که وابستگی به من نداره .. ایا این معاشقه در این حد میتونه بدون وابستگی باشه؟

2. احتمال اینکه این دختر خانم دچار مشکلات روحی روانی بشه وجود نداره ولی در مورد سوال دومتون باید بگم یستگی به طرف مقابل داره .در مورد خانم ها موضوع عشق ورابطه جنسی با هم امیخته هست یعنی خانمی که احساس عشق وعلاقه به طرف مقابل داشته باشه اجازه رابطه جنسی رو هم به اون فرد میده البته این برای خانم هایی صادقه که زندگی سالمی داشتن امیدوارم منظورمو رسونده باشم

3. nafar نوشته است: با درود و قدردانی از فعالیت شما

مدتیست که با یکی از دوستان دختر خودم که 20 سالشه , معاشقه دارم تا حد تحریکات پستان.
    میخوام بدونم که اگر این تحریکات  یک روز در میان باشه و بیش از این  ادامه پیدا نکنه . ایا در دراز مدت میتونه باعث مشکلات روحی روانی برای این خانم بشه و مثلا سرد بشه ... یا باعث افسردگی بشه؟
    ایا این صحیح است که همچین روابطی بر قرار باشه ؟
    ادعا میکنه که وابستگی به من نداره .. ایا این معاشقه در این حد میتونه بدون وابستگی باشه؟

با سلام
    دوست عزیز کلا روابط جنسی در حدی میان دختر و پسر خیلی خوب نیست بیشتر از لحاظ روحی منظورمه چون هر چی باشه یک ارتباطی است که عرف نمیپسنده و نیز اینکه با یک استرس پنهانی همراهه ترس از ابرو ریزی ترس از تنهایی عدم ارتبطا مادام العمر و ترس های اینگونه باعث میشه که این روابط لذتش محدود به همان زمان باشه و در کل ارامش همیشگی نصیب نمیشه
    برای همین خیلی کار نرمالی به نظر نمیاد
    اما در مورد معاشقه باید بگم که هم در خانمها و اقایون شروع رابطه میتونه به دلیل نیاز باشه یا عشق پس هر دو حالتش امکان پذیره
    در کل این افسردگی میتونه از نوع معاشقتون باشه یا از روی نگرانی یا عدم ارگاسم در این شرایط دلایلش زیاده و باید توضیحات بیشتری بدهید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید