شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرده بکارت ..

1. سلام دوست عزیز
    با آرزوی سال خوبی برای شما عرض کنم خدمتتون که احتمال پارگی پرده بکارت با انگشت به دلیل قطر کم انگشت نسبت به آلت تناسلی مردانه کمه اما احتمال خراشیدگی و آسیب پرده بکارت وجود دارد و تایید این مساله فقط با معاینه پزشک متخصص زنان وجود دارد.
    ضمنا نوع پارگی پرده بکارت توسط پزشکی قانونی فقط قابل تشخیص میباشد و پزشک متخصص زنان فقط پارگی پرده رو میتواند تشخیص دهد.پزشکی قانونی فقط در زمانی که شکایتی روی این مسائله باشد یا جنبه قانونی از لحاظ جرم شناسی پیدا کند اقدام به معاینه میکند.با توجه به فرمایشات شما دوست عزیز مدت زمان زیادی از این موضوع گذشته و پزشکی قانونی هم نمیتواند نوع پارگی را مشخص کند.
    جای نگرانی وجود ندارد از کجا معلوم که خونریزی شما از پرده بکارت بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟احتمال این موضوع وجود دارد که خونریزی شما از زخمی که در دهانه واژن ایجاد شده  بوده!!!
    یا اصلا خون دوره پریود!!!!!!!!!!!
    به نظر من به پزشک مراجعه بفرمایید.
    این سایت در حد مشاوره میتواند به شما کمک کند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    اقای دکتر پرده بکارتم از نوع حلقوی بوده و در زمان رابطه جنسی فقط درد زیادی داشتم . میخوام بدونم ایا امکانش هست ترمیم کنم؟چون قصد ازدواج دارم . ممنون میشم اگر سریع جواب بدین چون دونستن این موضوع واقعا" برام مهمه

3. nasim354 نوشته است: سلام
    اقای دکتر پرده بکارتم از نوع حلقوی بوده و در زمان رابطه جنسی فقط درد زیادی داشتم . میخوام بدونم ایا امکانش هست ترمیم کنم؟چون قصد ازدواج دارم . ممنون میشم اگر سریع جواب بدین چون دونستن این موضوع واقعا" برام مهمه

سلام
    امکان ترمیم که حدودا تا 90 سالگی وجود داره
    میشه حتی ترمیم جوری باشه که بعد از رابطه برخلاف نوع بکارتتون خونریزی هم داشته باشید .
    اما اگر بخواهید گواهی سلامت بگیرید اونوقت چه ترمیم کنید چه نکنید متخصص متوجه میشه و بهتون گواهی سلامت نمیده
    مرجع اصلی صدور گواهی سلامت پزشکی قانونی هست

4. سلام آقای دکتر من خبر مرگم با دست دخترم یک سالو نیمه که رابطه دارم البته هیچ وقت دخول نبوده فقط یه بار لیز خورد و به هایمنش اصابت کرد ولی تو نرفت چند ساعت بعد که رفت خونشون بهم زنگ زد که لکه دیده ضمنا دوستم دانشجوی ماماییه یه بار با راهنماییه خودش هایمنشو معاینه کردیم شبیهه عکس اول از سمت چپ بود که شما گذاشتین با این تفاوت که شیارای بالاو پاینش یه کم بلندتر بود حالا من خیلی نگرانم که اتفاقی واسه هایمنش افتاذه باشه چون من شرایط ازدواج ندارم و قرارمونم فقط دوستی بوده حالا من با یه کوه عذاب وجدان دست به گریبانم که نکنه واسه دختر مردم دردسر درست کرده باشم حالا اگه اتفاقی براش افتاده باشه باید بگیرمش؟ اگه فقط لب پر شده باشه میشه گواهی سلامت بگیره؟/ممنون

5. atanazi نوشته است: سلام آقای دکتر من خبر مرگم با دست دخترم یک سالو نیمه که رابطه دارم البته هیچ وقت دخول نبوده فقط یه بار لیز خورد و به هایمنش اصابت کرد ولی تو نرفت چند ساعت بعد که رفت خونشون بهم زنگ زد که لکه دیده ضمنا دوستم دانشجوی ماماییه یه بار با راهنماییه خودش هایمنشو معاینه کردیم شبیهه عکس اول از سمت چپ بود که شما گذاشتین با این تفاوت که شیارای بالاو پاینش یه کم بلندتر بود حالا من خیلی نگرانم که اتفاقی واسه هایمنش افتاذه باشه چون من شرایط ازدواج ندارم و قرارمونم فقط دوستی بوده حالا من با یه کوه عذاب وجدان دست به گریبانم که نکنه واسه دختر مردم دردسر درست کرده باشم حالا اگه اتفاقی براش افتاده باشه باید بگیرمش؟ اگه فقط لب پر شده باشه میشه گواهی سلامت بگیره؟/ممنون

سلام

با توضیحات شما دو احتمال وجود داره

1- بکارت سالم باشه
    2- با احتمال کمتری به بکارت آسیب زده باشید ( با توضیحات شما احتمال اینکه بکارت از بین رفته باشه خیلی خیلی پایینه )

مطلبی که حتما می دونی اینه که اگر بکارت کمترین آسیبی دیده باشد - بقول شما لب پر شده باشد - بازهم پزشک قانونی گواهی سلامت صادر نمی کند . اگر به من باشد که می گم هیچوقت به فکر ترمیم نیوفتید ولی در مورد بکارتهایی که اندکی آسیب دیده اند دیگه به تاکید می گم که اصلا سمت ترمیم نروید چون به هزار دلیل مختلف غیر از رابطه جنسی ممکن است بکارت اندکی آسیب ببیند اما ترمیم کردن بکارت در فرهنگ ما رسما یعنی اعتراف به رابطه نامشروع و آنهم بطور نانوشته ای نه یکبار و نه دو بار !
    فعلا
    تنها کاری که می تونید بکنید و به آرامش برسید یا لااقل تکلیفتون روشن بشه اینه که
    دخترخانم تشریف ببرند پزشک زنان و از لحاظ بکارت چک بشوند . انشاالله که آسیبی ندیده اند .

6. با سلام
    شما فرمودین که تا 90 سالگی امکان ترمیم هست .ولی من در سایتی خوندم که گاهی اوقات امکان ترمیم وجود نداره !!!! ایا منظور شما از ترمیم همان تنگ کردن دهانه واژن است که نقش پرده رو خواهد داشت؟سوال دیگری هم دارم . ایا ترمیم پرده رابطه ایی با تعداد دفعات امیزش داره؟چون شنیدم اگر دفعات امیزش زیاد باشه امکان دوختن پرده وجود نداره . ایا این حرف صحت داره؟و اگر داره راجع به پرده حلقوی هم هست؟میشه یه توضیح مختصری بمن بدین . واقعا" نیاز دارم

7. nasim354 نوشته است: با سلام
    شما فرمودین که تا 90 سالگی امکان ترمیم هست .ولی من در سایتی خوندم که گاهی اوقات امکان ترمیم وجود نداره !!!! ایا منظور شما از ترمیم همان تنگ کردن دهانه واژن است که نقش پرده رو خواهد داشت؟سوال دیگری هم دارم . ایا ترمیم پرده رابطه ایی با تعداد دفعات امیزش داره؟چون شنیدم اگر دفعات امیزش زیاد باشه امکان دوختن پرده وجود نداره . ایا این حرف صحت داره؟و اگر داره راجع به پرده حلقوی هم هست؟میشه یه توضیح مختصری بمن بدین . واقعا" نیاز دارم

سلام

ببینید خانم ، من نه متخصص زنان هستم و نه در زمینه ترمیم تجربه دارم و راستش رو بخواهید نه تابحال خانمی که ترمیم کرده باشه دیدم ( البته نمیان به آدم بگم که ! )
    ولی حدس می زنم ترمیم چیزی جز ساختن و ایجاد یک عشای نازک که با اولین نزدیکی از بین برود و خونریزی داشته باشد نیست . حالا گاهی برای ساختن این غشا از باقیمانده بکارت استفاده می شود و گاه جراح تصمیم می گیرد از تجربه و علم خود بهره بگیرد و با استفاده از بافت واژن چنین چیزی را ایجاد کند و در نهایت در علم پزشکی هیچوقت هیچ چیزی 100% قطعی نیست پس بطور دقیق  و علمی شاید من هم باید بگم امکان ترمیم لزوما در 100% افراد وجود ندارد ولی بطور غیرعلمی فکر می کنم درصد خیلی بالایی ( نزدیک 100% ) از کسانی که طالب اینکار هستند - فارغ از نوع بکارت - درصورت دسترسی به پزشک مربوطه موفق به ترمیم هم می شوند . حالا ممکنه یکنفر هم نشه واقعا و در هرصورت مرجع قانونی به خوبی ترمیم شدن رو تشخیص می دهد .

در نهایت نظر شخصی خود من این هست که ترمیم کار جالبی نیست و این جدای بحث غیرقانونی بودن و مجرمانه بودن این عمل هست .

8. با سلام و خسته نباشید خدمت شماوممنون بابت دلگرمی که تو پست قبلی کردید اما باید بگم که من در حالت اجابت مزاج پرده ی خودم رو معاینه نمیکردم بلکه تقریبا در همون حالتی که دکتر معاینه میکنه بودم اما سوراخ پرده ام خیلی بازه البته من از یه نفر شنیدم  کسایی که پرده حلقوی دارن سوراخه پردشون از بقیه بازتره این درسته؟آیا حتما باید سوراخش گرد باشه در نوع حلقوی؟من خیلی نگرانم چون اینقدر بازه فکر میکنید خون بیاد؟سوراخش از هسته آلبالو هم بزرگتره؟بعد هم بیشتر شبیه یه هلاله که گودیه اون به سمته مجرای ادرارم میشه که قبلا هم توضیح دادم ممنون میشم راهنمایی کنید.

9. سلام :
                 سال نوع را به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
                 من با دختری رابطه جنسی داشتم و این خانم گفتند پرده منو زدی من ایشونو
                 به یک دکتر ماما فرستادم دکتر در جواب نوشتند پرده سالم وحلقوی
                 میباشد ایا امکان هم چین موردی هست . خواهش می کنم جواب بدید.
                                                                                    با سپاس فراوان.

10. سلام سال نومبارک نمی دونم جواب سوالم رو کی می دید لطفا راهنمایی کنید

11. 7340298 نوشته است: سلام :
                 سال نوع را به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
                 من با دختری رابطه جنسی داشتم و این خانم گفتند پرده منو زدی من ایشونو
                 به یک دکتر ماما فرستادم دکتر در جواب نوشتند پرده سالم وحلقوی
                 میباشد ایا امکان هم چین موردی هست . خواهش می کنم جواب بدید.
                                                                                    با سپاس فراوان.

سلام

اینکه شما برای بکارت ایشون مشکل  درست کردید یا از قبل مشکل داشته رو فقط پزشکی قانونی آنهم طی زمان خاصی می تونه مشخص کنه اما چیزی که واضحه اینه که وقتی شما رابطه جنسی با ایشون برقرار کردید ( طبق فرمایش خودتون ) اونوقت اثر لهیدگی یا ساییدگی این رابطه روی بکارت دختر به احتمال قریب به یقین مشهود خواهد بود .
    ممکنه بکارت بعلت حلقوی بودن و بخصوص ارتجاعی بودن در اولین رابطه پاره نشود بگونه ای که حتی متخصص زنان هم نتواند رابطه را تشخیص دهد اما به احتمال قریب به یقین متخصص پزشکی قانونی این اثرات را خواهد دید و برای ایشون گواهی سلامت صادر نخواهد کرد .
    فکر کنم کامل توضیح دادم

12. 09133275711 نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت شماوممنون بابت دلگرمی که تو پست قبلی کردید اما باید بگم که من در حالت اجابت مزاج پرده ی خودم رو معاینه نمیکردم بلکه تقریبا در همون حالتی که دکتر معاینه میکنه بودم اما سوراخ پرده ام خیلی بازه البته من از یه نفر شنیدم  کسایی که پرده حلقوی دارن سوراخه پردشون از بقیه بازتره این درسته؟آیا حتما باید سوراخش گرد باشه در نوع حلقوی؟من خیلی نگرانم چون اینقدر بازه فکر میکنید خون بیاد؟سوراخش از هسته آلبالو هم بزرگتره؟بعد هم بیشتر شبیه یه هلاله که گودیه اون به سمته مجرای ادرارم میشه که قبلا هم توضیح دادم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

ببینید صفحه اول همین تاپیک عکسهای شماتیکی از انواع بکارت هست
    شما اونا رو هم که نگاه کنید متوجه می شید که دلیلی نداره سوراخ بکارت یک اندازه باشد یا یکنواخت باشد یا دقیقا گرد باشد یا ...
    توصیه من اینه که خودتون خیلی کنجکاوی بخرج ندید چون ممکنه طی همین معاینه ها ناخواسته به خودتون آسیب بزنید
    اگر نگرانی در این مورد دارید به متخصص باتجربه زنان مراجعه کنید

13. roxana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. من دختری 21 ساله هستم  که از حدود 12 سالگی خودارضایی انجام می دادم البته خودارضایی من به این صورت بود که گاه بالشی را به خود فشار می دادم یا با دست کلیتوریس را فشار می دادم (ولی هرگز چیزی را داخل نکردم)البته گاهی این کار را با فشار زیاد انجام می دادم  .مدتی پیش از یکی از دوستانم شنیدم که خودارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود و از آن موقع نگرانی و ترس شدیدی پیدا کرده ام
    به خصوص اینکه قرار است تا چند ماه دیگر عقد کنم و همه ی ترس من این است که مبادا در اثر این اشتباه بچه گانه و عدم آگاهی خودم را بدبخت کرده باشم .از طرفی جرئت رفتن به نزد پزشک را ندارم به همان دلیل بالا.حال سوال من این است که آیا ممکن است در اثر این عملم
    ،و کشیده شدن بیش از حد ،پرده پاره شده باشد ؟(من این عمل را گاه تا 2 بار در روز هم انجام می دادم) خواهش می کنم جوابم را بدهید چون خیلی نگرانم .البته در تاپیک خودارضایی مطالبی خواندم ولی محض رضای خدا نگویید این سوال تکراری است وجوابم را بدهید چون خود ارضایی من با بقیه کمی فرق میکند

14. roxana نوشته است: با سلام. من دختری 21 ساله هستم  که از حدود 12 سالگی خودارضایی انجام می دادم البته خودارضایی من به این صورت بود که گاه بالشی را به خود فشار می دادم یا با دست کلیتوریس را فشار می دادم (ولی هرگز چیزی را داخل نکردم)البته گاهی این کار را با فشار زیاد انجام می دادم  .مدتی پیش از یکی از دوستانم شنیدم که خودارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود و از آن موقع نگرانی و ترس شدیدی پیدا کرده ام
    به خصوص اینکه قرار است تا چند ماه دیگر عقد کنم و همه ی ترس من این است که مبادا در اثر این اشتباه بچه گانه و عدم آگاهی خودم را بدبخت کرده باشم .از طرفی جرئت رفتن به نزد پزشک را ندارم به همان دلیل بالا.حال سوال من این است که آیا ممکن است در اثر این عملم
    ،و کشیده شدن بیش از حد ،پرده پاره شده باشد ؟(من این عمل را گاه تا 2 بار در روز هم انجام می دادم) خواهش می کنم جوابم را بدهید چون خیلی نگرانم .البته در تاپیک خودارضایی مطالبی خواندم ولی محض رضای خدا نگویید این سوال تکراری است وجوابم را بدهید چون خود ارضایی من با بقیه کمی فرق میکند

سلام

دوست عزیز سوالتون تکراریه اما می تونم اصرار و نگرانیتون رو درک کنم
    با توضیحاتی که شما دادید امکان نداره بکارت آسیب دیده باشه . به حرفهای بی اساس دیگران گوش ندید .
    نگران نباشید . با خیال راحت عقد کنید و خوشبخت بشید . این یک دستوره !

15. با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو
    من با نامزدم ارتباط جنسی دارم و زمان ارتباط فقط 2 سانت مانده که تا آخر آلت وارد شود . با این وجود هنوز خبری از برده ام نیست. سه سوال دارم لطفا مرا دقیق راهنمایی بفرمایید. 1- آیا میتوانم امید داشته باشم که در 2 سانت آخر باز هم برده دارم؟ 2- اگر به دکتر مراجعه کنم چگونه می فهمد که من برده دارم آیا سونوگرافی می کند یا فقط با معاینه می فهمد؟ 3- آیا دکتر می تواند تشخیص دهد که برده من از چه نوعی است؟ یعنی مثلا بگوید از نوعی است که از بین نمی رود؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 36
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید