شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

احتمال بارداری ..

1. با شرایطی که گفتید احتمال بارداری منتفی است...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. srp_nami نوشته است: آیا درسته که تخمدان چپ نسبت به راست فعالیت خیلی کمتری داره و کم تخمک میسازه ؟
    کسی که تخمدان راستش جراحی و خارج شده و تخمدان چپش هم کیست فولیکول داره چقدر احتمال بارداریش هست ؟

سلام،
    خیر، تخمدان ها در حالت معمول تفاوتی در تخمک سازی ندارند، افرادی که یک تخمدان دارند دچار کاهش باروری هستند ولی بارداری در آنها رخ می دهد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوستان من دیروز این پست و گذاشتم متاسفانه قبل از اینکه جوابمو بگیرم مدیران محترم حسابم را مسدود  و پست مو پاک کردن.
    من 27 اسفند ماه با نامزدم رابطه برقرار کردم (باکره هست) و عمل دخول را انجام ندادم و به قول معروف (با عرض پوزش) لای پاش قرار دادم و فکر کنم مایع قبل از منی (پیش آب) به همون نواحی مالیده شد(خود مایع منی خارج نشد) برای اطلاعتونم بگم که ایشون 9 یا 10 اسفند ماه پریودش شروع شده بود، خداییش من از اون روز تاحالا یه خواب راحت نداشتم . حالا می خواستم بدونم که امکان داره ایشون باردار شده باشه(البته همه میگن احتمالش خیلی خیلی کمه) ؟ اگه امکان داره باردار باشه الان که یک هفته از مقاربت ما می گذره می شه از قرص ضد بارداری استفاده کنه ؟ و یا راه دیگه ای وجود داره که ما انجام بدیم ؟ اینم می خواستم بدونم من الان که نگرانم از کجا باید بفهمم که بارداره آیا فقط باید صبر کنم ببینم پریود میشه ؟ یا از دستگاهای چک کننده هم می تونم استفاده کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید
    از مدیران هم خواهش می کنم پست منو پاک نکنن تا جوابمو بگیرم و از نگرانی در بیام

4. reza1212 نوشته است: سلام دوستان من دیروز این پست و گذاشتم متاسفانه قبل از اینکه جوابمو بگیرم مدیران محترم حسابم را مسدود  و پست مو پاک کردن.
    من 27 اسفند ماه با نامزدم رابطه برقرار کردم (باکره هست) و عمل دخول را انجام ندادم و به قول معروف (با عرض پوزش) لای پاش قرار دادم و فکر کنم مایع قبل از منی (پیش آب) به همون نواحی مالیده شد(خود مایع منی خارج نشد) برای اطلاعتونم بگم که ایشون 9 یا 10 اسفند ماه پریودش شروع شده بود، خداییش من از اون روز تاحالا یه خواب راحت نداشتم . حالا می خواستم بدونم که امکان داره ایشون باردار شده باشه(البته همه میگن احتمالش خیلی خیلی کمه) ؟ اگه امکان داره باردار باشه الان که یک هفته از مقاربت ما می گذره می شه از قرص ضد بارداری استفاده کنه ؟ و یا راه دیگه ای وجود داره که ما انجام بدیم ؟ اینم می خواستم بدونم من الان که نگرانم از کجا باید بفهمم که بارداره آیا فقط باید صبر کنم ببینم پریود میشه ؟ یا از دستگاهای چک کننده هم می تونم استفاده کنم ؟ ممنون میشم جواب بدید
    از مدیران هم خواهش می کنم پست منو پاک نکنن تا جوابمو بگیرم و از نگرانی در بیام

سلام،
    اول اینکه بسته شدن دسترسی آیدی قبلی شما به دلیل استفاده از ایمیل قلابی بوده است!
    اما در مورد سوال شما:
    احتمال بارداری بسیار ضعیف است با این حال با توجه به زمانی که گذشته کار خاصی نمی توان انجام داد، باید منتظر بمانید. اگر فرد موردنظرتان قاعدگی های منظم دارد؛ اگر قاعدگی بعدی بیش از 10 روز به تعویق افتاد می توان با انجام آزمایش خون به وجود بارداری پی برد. توجه کنید که روش اورژانسی استفاده از قرص تنها در 72 ساعت اول پس از نزدیکی مشکوک قادر به جلوگیری از بارداری است.

5. با سلام
    من دختری 19 ساله هستم که در دوران عقد می باشد من و همسرم از روی شلوار با هم رابطه داریم  آیا احتمال بارداری از روی شلوار وجود دارد با وجودیکه ممکن است رطوبت سرایت کند
    با تشکر

6. سلام دوست عزیز
    احتمال حاملگی وجود ندارد.
    لطفا در ارسال سوالات بیشتر دقت بفرمایید.
    موفق باشید.

7. سلام آقای دکتر.
    با تشکر از سایت تون .
    می خواستم بدونم من با خانم نزدیکی داشتم که منی در واژن ریخت اما بعد 2 ساعت از قرص های LD به دستور پزشک استفاده کرد. حالا هم پریود شده. آیا احتمال بارداری وجود داره؟ بعد پرودم لکه های خونی دیده.

8. freemajnoon نوشته است: سلام آقای دکتر.
    با تشکر از سایت تون .
    می خواستم بدونم من با خانم نزدیکی داشتم که منی در واژن ریخت اما بعد 2 ساعت از قرص های LD به دستور پزشک استفاده کرد. حالا هم پریود شده. آیا احتمال بارداری وجود داره؟ بعد پرودم لکه های خونی دیده.

سلام

اگر روش اورژانسی با قرص ld رو درست اجرا کرده باشند ( 4 تا در نوبت اول و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگر )
    اونوقت احتمال بارداری در حد صفر است
    وقتی هم با توجه به استفاده از قرص پریود شده اند پس باردار نیستند . نگران نباشید

9. با سلام
    من روز 14 بعد از شروع پریودم (روز 13 دردشدید در رحم داشتم ، ظاهرا" تخمک گذاری بوده است.) با نامزدم اینترکورس داشتم و متاسفانه بدلیل عدم استفاده از پروتکشن و سهل انگاری ، منی نامزدم وارد واژن شد. ظرف 2 ساعت از این موضوع دو قرص HD خوردم و دوازده ساعت بعد هم دوباره دو قرص HD خوردم. در نهایت چون خیلی نگران شده بودم به خوردن قرص ادامه دادم و یک روز دیگه هم به خوردن قرص ها ادامه دادم. (هر دوازده ساعت دو قرص)به عبارتی 8 تا قرص HD ظرف 48 ساعت خوردم. حال یک هفته از این موضوع گذشته است و تا زمان نرمال پریود شدنم هفت روز مانده. می خواستم بدونم چی کار کنم که خیالم راحت بشه؟ در ضمن دفعه پیش که HD استفاده کرده بودم دو هفته زودتر پریود شدم و الان نگرانم که چرا پریود نمی شم؟

10. sanamnaz نوشته است: با سلام
    من روز 14 بعد از شروع پریودم (روز 13 دردشدید در رحم داشتم ، ظاهرا" تخمک گذاری بوده است.) با نامزدم اینترکورس داشتم و متاسفانه بدلیل عدم استفاده از پروتکشن و سهل انگاری ، منی نامزدم وارد واژن شد. ظرف 2 ساعت از این موضوع دو قرص HD خوردم و دوازده ساعت بعد هم دوباره دو قرص HD خوردم. در نهایت چون خیلی نگران شده بودم به خوردن قرص ادامه دادم و یک روز دیگه هم به خوردن قرص ها ادامه دادم. (هر دوازده ساعت دو قرص)به عبارتی 8 تا قرص HD ظرف 48 ساعت خوردم. حال یک هفته از این موضوع گذشته است و تا زمان نرمال پریود شدنم هفت روز مانده. می خواستم بدونم چی کار کنم که خیالم راحت بشه؟ در ضمن دفعه پیش که HD استفاده کرده بودم دو هفته زودتر پریود شدم و الان نگرانم که چرا پریود نمی شم؟

سلام

شما همیشه موقع اینترکورس ، پروتکشن همراه داشته باشید که از اهم واجبات است
    الان هم لازم نیست کاری بکنید چون احتمال بارداری در شما صفر است
    خونریزی زودتر از موعد معمولا بعد از استفاده از روش اورژانسی رخ میده اما اگر رخ نداد هم مشکلی نیست - قانون که نداره - ، پریودتون هم ممکنه تا ده روز عقب بیوفته . پس اگر تا 16 روز دیگه هم پریود نشدید نگران نشید ( البته فکر می کنم بزودی می شید )

با توجه به قرصهایی که شما خوردید اگر شما باردار بشید منم میشم ! جدی می گم

11. با سلام

من و نامزدم حدودا 3 هفته پیش با هم رابطه جنسی داشتیم و متاسفانه از روش های پیشگیی استفاده نکردیم .

حالکه زمان پریود نامزدم رسیده ، پریود حدودا 7 روز تاخیر افتاده . البته 3روز پیش در حد چند قطره خون از بدنش خارج شد و بعد قطع شد .

1- آیا این چند قطره نشانه پریود شدن است ؟

2- آیا نامزد من حامله شده است ؟؟؟

3- در صورتی که حاملگی رخ داده باشد ، با توجه به اینکه هنوز 1ماه نگذشته ، چه روش هایی پیش روی ماست ؟؟؟

12. salamk نوشته است: با سلام

من و نامزدم حدودا 3 هفته پیش با هم رابطه جنسی داشتیم و متاسفانه از روش های پیشگیی استفاده نکردیم .

حالکه زمان پریود نامزدم رسیده ، پریود حدودا 7 روز تاخیر افتاده . البته 3روز پیش در حد چند قطره خون از بدنش خارج شد و بعد قطع شد .

3- در صورتی که حاملگی رخ داده باشد ، با توجه به اینکه هنوز 1ماه نگذشته ، چه روش هایی پیش روی ماست ؟؟؟

سلام
    شما دقیقا نگفتید چه اتفاقی رخ داده
    اگر انزال درون واژن بوده
    اونوقت جوابهای شما به اینصورته

1- ممکنه نشونه لانه گزینی باشه . بهرحال پریود نیست یا لااقل پریود طبیعی نیست .
    2- احتمالش هست ( بخصوص با توجه به زمانش )
    3- صحبت در این مورد خلاف قوانین سایت هست

البته تاخیر در پریود می تونه بعلت استرس باشه و منم شرح درست حسابی از کاری که کردید ندارم . اگر انزال درون واژن بوده باشه اونوقت بنظرم استرس رو باید بذاریم کنار و اولین احتمال رو باید بذاریم روی بارداری
    توصیه می کنم هرچه زودتر تست خون بدهند . الان جوابش قطعی هست ( هرچند تست بی بی چک هم می تونه پاسخ قطعی بده اما ارجحیت دقیقا با تست خون هست )
    تست خون بدید و اگر خدایی نکرده جواب مثبت بود دیگه باید دوره بیوفتید ببینید که کدوم متخصص می تونه بهتون کمک کنه .  
    دعا می کنم مشکلی پیش نیومده باشه

13. salamk نوشته است: با سلام

خب حالا این احتمال رو در نظر می گیریم که نزدیکی داشتید اما انزال داخل واژن نبوده
    پاسخها خیلی متفاوت نخواهد بود فقط شانس بارداری اینبار پایین تر میاد

لکه بینی علل مختلفی داره مثل بارداری مثل عفونت  مثل تروما و آسیب به بافت مثل مصرف نامنظم قرصهای بارداری مثل مصرف برخی داروها مثل مشکلات هورمونی و ...

اما در پی یک رابطه بدون محافظت همیشه اولین حدس و گمان همون لانه گزینی هست .
    شما بهتره انقدر دنبال احتمال و حالتهای مختلف نباشید
    بهتره نامزدتون در اسرع وقت تست خون ( بتا اچ سی جی ) بدهند تا خیالتون راحت بشه .
    بله احتمالش هم هست که باردار نباشند - بارداری از طریق مایع پیش از انزال اگرچه محتمل هست اما قطعی هم نیست - و استرس باعث تاخیر در پریودشون شده باشه و ... اما بنظرم بهتره هیچ چیزی رو به قضا و قدر واگذار نکنید . ایشون اگر درسفر امکان تست خون ندارند می تونن تست بی بی چک رو امتحان کنن . از داروخانه میشه تهیه کرد
    من اگر اصرار دارم پیگیری کنید برای اینه که گاهی وقتا اگر زودتر متوجه بشید میشه جلوی اتفاق ناخوشایند بعدی رو گرفت
    بازم میل خودتونه

14. سلام خسته نباشید
    من 20 سالمه من20 اسفند پریود شدم در روز 5 پریودیم رابطه جنسی داشتم از پشت خیلی زیادهم  احتمالم نمی دم که منی روی بدنم ربخته باشه باز نمی دونم(پریودیم 30 تا35 روز متغییره ،دخترهم هستم) می خوام ببینم با توجه به این زمان و توضیحات باز احتمال بارداری وجود داره البته من 3روز بعد تست بتای خون دادم منفی بود باز احتمال وجود داره ؟البته با نوشته های مفیدی که در سایتتون نوشته شده بود من جوابم رو گرفتم ولی باز می خواستم شما جوابم رو بدین که استرسم کم بشه خواهش می کنم چون از اون روز درد خفیفی در ناحیه زیر شکمم دارم که خوب ماه های قبل نداشتم و این یه خورده نگرانم کرده. و یک سوال دیگه این که من از مسول ازمایشگاه شنیدم ازمایش بتای(hcg) خون 48 ساعت بعد از نزدیکی اگه بارداری اتفاق افتاده باشه  مثبت میشه می خواستم ببینم صحت داره.؟اگه نه تا چندروز بعد از نزدیکی مثبت میشه ؟
    ممنونم
    منتظر جوابتونم

15. با توجه به توضیحات باید عرض کنم احتمال صفره .چون در دوره عادت ماهیانه اگر دخول کامل هم صورت بگیره احتمال بارداری بسیار کمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 57
رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید