شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داغ شدن شديد پاها تا بالاتر از مچ پس از ترك اعتياد

1. مردي هستم 37 ساله حدود 6 سال قبل پس از ترك اعتياد ترياك بدون استفاده از دارو پاهايم به شدت تا بالاتر از مچ داغ شده و شبها تا اوايل صبح داغ بود اما از ساعات اوليه صبح تا بعد از ظهر به شدت سر انگشتان پايم سرد مي شود به طوريكه مجدد به استفاده از مواد رو آورده اما داغي پاهايم همچنان اذيت مي كند اما قابل تحمل شده تمامي آزمايشات قند و چربي و غيره را انجام دادم و فقط قند خون من 120 بود و هيچ علائم ديگري نيز مشاهده نشد و دكترم پيشنهاد كرد فقط قند خود را نرمال نگه دارم اما داغ شدن پاهايم مخصوصاً در تابستان به قدري شديد است كه تحملم را ازدست مي دهم و مدام زير آب سرد مي شويم در ضمن همسرم نيز پس از چند ماه از گرفتن اين بيماري من دچار همين موضوع شده و او نيز دقيقاً مانند من هنگام داغ شدن پاها رگهاي پا كمي ورم كرده و مدام با آب ميشويد لطفاً در اين خصوص مرا راهنمايي كنيد. متشكرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید