شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل حاد بیضه

1. آقای دکتر من 22 سالمه
    خیلی خیلی زود منی ازم خارج میشه.بیضه سمت چ÷ من ÷ایین تر از سمت راستم هست.منی که ازم بیرون میاد سفید رنگ نیست بلکه کمی زرد رنگ و بی رنگه.
    لطفا کمکم کنید

2. mahdi6535 نوشته است: آقای دکتر من 22 سالمه
    خیلی خیلی زود منی ازم خارج میشه.بیضه سمت چ÷ من ÷ایین تر از سمت راستم هست.منی که ازم بیرون میاد سفید رنگ نیست بلکه کمی زرد رنگ و بی رنگه.
    لطفا کمکم کنید

سلام
    رنگ منی سفید ویا مایل به زرد میباشد

ولی برای معاینه بیضه ها به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. نکنه عقیم باشم؟نکنه بچم ناقص بیاد؟زود بیرون اومدن منی مال چیه؟از زود انزالی هم زودتره!!!

وقتی بعد از چند هفته خود ارضایی کنم آلتم ورم میکنه ولی اگه هفته ای یه بار انجامش بدم آلتم ورم نمیکنه!!

روم نمیشه برم دکتر یا به کسی بگم
    یه کم واضح تر جوابم بدین و بگین ممکنه چم باشه.تورو خدا کمکم کنید آخه برا همین مشکلم از ازدواج میترسم.

4. سلام دوست عزیز
    جواب این نکنه ها دست پزشک اورولوژی است.لطفا به جای نگرانی دست از خجالت بردارید و برای کسب سلامتی خودتان اقدام بفرماییید.رنگ منی شما طبیعیه و مشکل زود انزالی شما قابل درمان.همیشه اندازه بیضه ها یکسان نیست معمولا بیضه چپ پایین تر از بیضه راست میباشد.
    جهت اطمینان بیشتر به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید.
    این سایت پیشرو در ارتقای سطح اطلاعات پزشکی شما دوست عزیز میباشد و فقط در حد مشاوره و راهنمایی میتواند به شما دوست عزیز پاسخ دهد نه معاینه.
    سال خوبی را برای شما آرزومندم.

5. اورولوژی یعنی چی؟
    کار دکترش چیه؟

6. mahdi6535 نوشته است: اورولوژی یعنی چی؟
    کار دکترش چیه؟

سلام
    اورولوژیست همون " متخصص کلیه و مجاری ادرار " هست
    کارش هم از روی اسمش مشخصه دیگه

7. من هم گاها وقتی تحریک میشم ولی ارضا نمیشم بیضه هام دردناک میشه
    البته این مشکل جدیدا و حدود دو سه ماهی میشه که بوجود امده
    و نمیدونم علتش چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

8. imantg نوشته است: من هم گاها وقتی تحریک میشم ولی ارضا نمیشم بیضه هام دردناک میشه
    البته این مشکل جدیدا و حدود دو سه ماهی میشه که بوجود امده
    و نمیدونم علتش چیه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام

هم بالا رفتن میل جنسی هم بالا رفتن کیفیت صحنه های تحریک آمیز ! می تونن علت بروز این مسئله در ماههای اخیر باشند
    اغلب مردان وقتی شدید تحریک بشوند و ارضا نشوند چنین دردی رو تحمل می کنند که خدا نصیب گرگ بیابان نکند انشاالله

چیز غیرطبیعی نیست

9. ازتون ممنونم.سعی میکنم برم دکتر و نتیجشو بهتون بگمو
    بازم ممنون.

10. پایین بودن بیضه ها و عدم تقارن آنها یکی از نشانه های واریکوسل است. حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید